Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engem miért nem kért meg soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem kért meg soha?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. A volt barátommal 4 évig voltunk együtt (ennek már több mint 6 éve) és én mindig próbáltam utalni az eljegyzésre meg arra hogy haladni kéne a kapcsolatban de sosem kért meg és nem akart velem tervezni. Elment egy csomó helyre nélkülem meg minden.

Most meg mindenki alig hall róla a mostani barátnője mellett mert sosem jár nélküle sehova meg 2 év után megkérte a kezét. Ahogy hallom jövőre meg is házasodnak.

Csak féltékennyé akar tenni?



2021. ápr. 19. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%
Azt a lányt igazán szereti. Nem hiszem, hogy ennyi év után még azzal foglalkozik, hogy te szakítottál anno vele.
2021. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
93%
Te sehol nem voltál ehhez a nőhöz képest, ennyi az egész. Veled elvolt, vele tervez, mert veled ellentétben ő tényleg fontos számára. 6 év eltelt, most már szakadj le róla, te már csak egy halvány, rossz emlék vagy számára. Az egyetlen jó elméke veled kapcsolatban az, hogy kidobtad és ezáltal megismerhette élete szerelmét :)
2021. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:

Ja és azt elfelejtettem hogy az a lány 10 évvel fiatalabb nála.

Hogy a francba tudd vele jobban tervezni?

2021. ápr. 19. 15:28
 24/70 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyesen beteg az agyad, persze h nem akart házasodni veled, örült h megszabadul tőled sztem.
2021. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán akkor még fiatal volt és nem érezte azt, hogy elköteleződne, más élethelyzet és más életciklus volt az. A kapcsolatotokból pedig nyílván tanult ő is és az új kapcsolatnál már annyival gyakorlottabban állt a problémák kezeléséhez, jobban megért arra, hogy elköteleződjön. Az hogy ezzel téged akar féltékennyé tenni... szerintem ezt már csak Te gondolod bele, mert abból amit leírtál azt gondolom, hogy ő már nem gondol rád úgy, csak egy emlék maradtál számára (hozzáteszem szerintem ez így normális, és mint emlék az idő mindig szépít.. :) ) szóval sok boldogságot nekik Te pedig lépj tovább és eljön majd az is, akinek nem lesz kérdés, hogy eljegyez-e :)
2021. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben ha szakítunk valakivel, akkor nem követjük az életét 6 éven keresztül és nem kattogunk azon, hogy kivel mit csinál. Normális esetben azért szakítunk valakivel, mert nem vagyunk elégedettek a párkapcsolattal. Normális esetben továbblépünk és éljük az életünket, akár minket dobtak ki, akár mi dobtuk ki a másikat. Valószínűleg az exed ezt csinálja, továbblépett, addig sem voltál neki annyira fontos, hogy elköteleződjön melletted. Semmi közöd az életéhez.

Ha felmerül benned az, hogy téged akar féltékennyé tenni, valószínűleg van valamilyen komoly mentális problémád. Kérj segítséget, mert patológiás eset vagy. Vagy troll. Nincs más opció.

2021. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:

Komolyan nem viccből vagy “trollkodásból” írtam ki a kérdést. Csak nem tudom elhinni, hogy egy 20 éves lánnyal jobb elköteleződni 2 év után mint velem.

Ja, és azonnal össze is költözött vele. Meg kicsit zavar is.

Mindenki mondja milyen szép meg vékony, csinos. A párom is egyszer megjegyezte rá, hogy különleges megjelenése van. Szerintem meg gebe meg az arca se szép.

2021. ápr. 19. 17:09
 29/70 anonim ***** válasza:
95%
Nem is neked kell hogy tetszedjen 😂😂😂😂
2021. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy anyám mondaná: ha az irigység fájna, te már ordítanál kedves kérdező.
2021. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!