Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engem miért nem kért meg soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem kért meg soha?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. A volt barátommal 4 évig voltunk együtt (ennek már több mint 6 éve) és én mindig próbáltam utalni az eljegyzésre meg arra hogy haladni kéne a kapcsolatban de sosem kért meg és nem akart velem tervezni. Elment egy csomó helyre nélkülem meg minden.

Most meg mindenki alig hall róla a mostani barátnője mellett mert sosem jár nélküle sehova meg 2 év után megkérte a kezét. Ahogy hallom jövőre meg is házasodnak.

Csak féltékennyé akar tenni?



2021. ápr. 19. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

Párom 7 évet volt az exével, akit szeretett, aztán ez elmúlt, és szakítottak.


Most velem van 5. éve, engem tervez elvenni (velem tervezi a jövőt), nem azt a lányt, aki a múltja!, és már semmi közös nincs bennük.


Lépj túl rajta, neked is sokkal könnyebb lesz, mert míg a múlton rágódsz, sosem leszel ép és egész. Szó szerint vedd!

2021. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj anyukàm! Te melyik romantikus filmben érzed magadat? Te még azt, gondolod hogy 6 év után is keseredik utànad? Szerintem rohadtul nem! Meg a te agyadban Isten tudja milyen színházi darabok jàtszódnak le, addig ő boldogan és szerelmesen éli napjait.

U.i. = (Menjetek a Mónika Show-ba)

2021. ápr. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
100%

Csillagom, nem Te voltál neki az igazi. Ennyi.

Majd neked is jön valaki aki az igazi lesz, neki eljött, megragadta az alkalmat, megkérte. Vele akarja leélni az életét sok próbálkozás után. Sokunknál van ez így.

Férfi vagyok, törődj szépen bele, ha megcsalnak nem szeretnek igazán. :D

2021. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%
de neked van csávód, nem?
2021. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van neki.

Duracell elemes 🐰

2021. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
50%
mi a szitu azóta?
2021. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
82%
Mégis, milyen szituról lenne szó? Az egész a kérdező agyszüleménye, az egyetlen "szitu" az ő elmeállapota, amit vagy kezeltet vagy nem. Gondolom az utóbbi.
2021. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
68%

#67 Na ez pont ìgy van! Pszichès problèma.Ès lehet kezeltetni nagyon is könnyen 👌

Voda vagy Whiskey

2021. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Vodka*
2021. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%
régen röhögtem ilyen jókat a kérdezőn és a szellemes válaszokon egyaránt :P
2021. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!