Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engem miért nem kért meg soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem kért meg soha?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. A volt barátommal 4 évig voltunk együtt (ennek már több mint 6 éve) és én mindig próbáltam utalni az eljegyzésre meg arra hogy haladni kéne a kapcsolatban de sosem kért meg és nem akart velem tervezni. Elment egy csomó helyre nélkülem meg minden.

Most meg mindenki alig hall róla a mostani barátnője mellett mert sosem jár nélküle sehova meg 2 év után megkérte a kezét. Ahogy hallom jövőre meg is házasodnak.

Csak féltékennyé akar tenni?



2021. ápr. 19. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ki nem szrja le az érzéseidet? Te beteg vagy, illene kezeltetni magad és nem az EXEDET követni itt-ott meg zaklatni.
2021. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem kellettél eléggé, nem te voltál neki az igazi. Nem ok nélkül nem akart feleségül venni.
2021. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked nem kellett, kidobtad, de most hogy már másé, akit jobban is szeret, mégiscsak kell neked. Ez nagyon szánalmas.

Arra a csajra emlékeztetsz akinek anno sose kellett a férjem, smíg nem volt párja, de azért az esküvőnk előtt írogatott neki, hogy jó lenne ha összejönnének. 5 , mondom 5 nappal az esküvőnk előtt. 😂😂😂😂Szánalmas próbálkozás volt. A férjem hangosan röhögött és szólt hogy olvassam már el az üzeneteit, mekkora lúzer, mégis mit képzel magáról. Na erre a csajra emlékeztetsz.

Ugyanolyan szánalmasan vergődsz olyanért akit nem kaphatsz meg.

2021. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%

"Csak féltékennyé akar tenni?"

Minden bizonnyal... :)) 6 éves történet, hogy ti együtt voltatok, azóta kb. el is felejtette, hogy létezel.

Egyébként ha ő is 30 fölötti, akkor ennyi idősen 2 éves komoly kapcsolatban már szerintem nem korai az eljegyzés.

Nem te voltál neki az igazi. Sok ilyen van, hogy évekig elvannak egymás mellett, mégsincs eljegyzés.

2021. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Bár nem hiszem azért, hogy nem voltam eléggé szeretve ahogy sokan írják. 25 volt mikor szakítottunk. Szerintem éretlen volt csak hozzá és nem mert még elköteleződni.

2021. ápr. 21. 12:23
 56/70 anonim ***** válasza:
88%
Mit értetlenkedsz? Tök egyszerű a képlet - te egy elmebeteg emberi hulladék vagy, a csajszi meg egy normális nő. A hülye is látja, hogy téged életveszély lenne elvennie, az exed is azóta áldja a napot amikor megszabadult tőled :D
2021. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:

Azért ezek erős jellemzések.

Én sem írtam senkiről ilyen bunkón pedig nagyon sokan leoltottak..

2021. ápr. 21. 12:56
 58/70 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írod, hogy

- rossz volt a kapcsolatotok

- már a 2. évtől állandóan megcsalt, meg tojt rád

- amikor (ennek ellenére!) felvetetted, hogy tegyétek komolyabbá a kapcsolatotokat, akkor azt nyíltan visszautasította

Valószínűleg bele se kellett volna menned ebbe a kapcsolatba, vagy kilépni belőle, amikor már egyértelműen rossz volt, de LEGKÉSŐBB akkor, amikor félrelépett. Te mégis benne maradtál, hagytad hogy 3 évig csaljon és semmibe vegyen. Nézz a tükörbe és kérdezd meg magadtól, hogy ez hogyan végződhetett volna happy enddel?

A pasi volt 21 éves, Te meg 24, amikor összejöttetek. Valószínűleg egyrészt tapasztalatlan volt a gyerek, másrészt nyilván az is lejött neki, hogy van valami mentális problémád. Látjuk, hogy Te kivétel vagy ebben, de sokan nem szívesen köteleződnek el egy rossz kapcsolatban, különösen nem egy ilyen labilis illetővel.

2021. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:

Igazából csak az esett rosszul, hogy vissza hallottam a városban hogy azt mondta valakinek akivel beszélt az eljegyzésük után, hogy ennyire még senkit sem szeretett és ennyire biztos még semmiben sem volt, minthogy ezzel a lánnyal akarja leélni az életét.

Szóval alapból ezért írtam ide ki a kérdést, mert nem értettem hogy akkor velem miért húzta olyan sokáig.

2021. ápr. 21. 14:04
 60/70 A kérdező kommentje:
Meg hátha volt valakinek tapasztalata ilyen volt kapcsolatról vagy hasonló helyzetről.
2021. ápr. 21. 14:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!