Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ebből a keretből milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a keretből milyen gyűrűt tudnèk venni a baràtnőmnek?

Figyelt kérdés
Tehàt maximum 100-110 ezer forintig tudok elmenni. Van esetleg olyan dràgakő ami beleférhet, vagy marad a cirkónia? Azt tudom róla ,hogy nem szereti a sàrga aranyat,tehàt fehèrarany kellene de annak meg ezüst hatàsa lesz,nem ?
2021. máj. 31. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Milyen nő ér ennyit? szerintem egyik se.:D
2021. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Ezer hasznosabb dologra el lehet költeni azt a pénzt.
2021. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Tudsz pl nem kell se arany se ezüst hanem pl egy szép kristáky pl aquamarin, ametiszt, vagy igaz gyöngy szerintem sokkal több értéke van mint egy arany gyémánt kombónak :)
2021. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán mi a kedvenc köve a barátnődnek?

Én azt választanám.

Nekem spec az opál, ami féldrága kő, és többre tartom mint a gyémántot vagy rubintot.

2021. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
A kedvenc köve?? Adnék én neki kedvenc követ.. Majd aminek ő megkeresi az árát, vagy ha előtte vesz nekem valami azonos értékű ajándékot, azután beszélhetnénk esetleg róla!
2021. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Na b+, ide fújta a szél a szemetet.


A feheraranyon látszik, hogy nem ezüst. Nekem is sokkal jobban tetszik, mint a sárga. Egy kis feldragako beleférhet. A gyémánt + platina túl menne a kereten.

2021. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a rose gold árnyalat a legszebb.
2021. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Egyedit készíttess!


Pl.: [link]

2021. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem, én simán látok ebben az árkategóriában egyköves gyémánt-fehérarany gyűrűt. Ha nem szereti a sárgaaranyat, ne azt vegyél neki, nem baj, hogy a fehérarany ezüstszínű.
2021. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Próbáld meg valahogy kipuhatolni az ízlését, vagy kérj meg erre valakit, mert lehet, hogy neki teljesen más a fontos, mint amire gondolnál.


Én például nem örülnék, ha a párom ennyit költene az eljegyzési gyűrűre, mert számomra se az aranynak, sem a gyémántnak nincs hozzáadott értéke. Csak akkor gondolkodj ebben, ha tudod, hogy a párod értékeli ezeket.

A gyűrű formája és stílusa sem mindegy. Lehet, hogy neki jobban tetszik a sok apró kővel díszített gyűrű, vagy éppen az egy naggyal, és jobban örülne ezeknek, mint egy darab gyémántnak, amivel kimeríted a keretet. Az sem mindegy, hogy mennyire fontos, hogy a gyűrű kényelmes legyen. Ha naponta hordja, a kiálló kő zavaró lehet. Ha van kedvenc drágaköve, azt jobban fogja értékelni, mint a drágább gyémántot.


Mielőtt elköltesz ennyi pénzt, mindenképpen járj utána ezeknek. A legfontosabb, hogy a gyűrű azt tükrözze, hogy ismered, nem pedig azt, hogy a legtöbb, legdrágább anyagot kaptad a pénzedért.

2021. jún. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!