Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ebből a keretből milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a keretből milyen gyűrűt tudnèk venni a baràtnőmnek?

Figyelt kérdés
Tehàt maximum 100-110 ezer forintig tudok elmenni. Van esetleg olyan dràgakő ami beleférhet, vagy marad a cirkónia? Azt tudom róla ,hogy nem szereti a sàrga aranyat,tehàt fehèrarany kellene de annak meg ezüst hatàsa lesz,nem ?
2021. máj. 31. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj el ékszerboltokba és nézelődj :) Nyugodtan elmondhatod az eladónak,hogy mi a kereted, ő majd mutatni fog neked megfelelő modelleket.

Én is a fehéraranyat szeretem, egyáltalán nem ezüst hatású, aki hord ilyen ékszert, látja a különbséget.

2021. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsi a kő, akkor 80 körül kapni gyémánt-ezüstöt. Nagyobb kőnél ezüst-zafír. Szintén kisebb kőnél pedig fehérarany-zafír.

Nincs a fehéraranynak ezüst hatása. A glamira nevű weboldalt tudom ajánlani, hatalmas a választék és magadnak tudod kiválasztani a kő méretét, csiszolását, típusát, arany minőségét stb.

2021. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiből inkább közösen csináltatnék karikagyűrűket párban. Olyat, ami nektek tetszik. Szerintem jobban megéri.
2021. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%

Üdv a csórók lúzerek oldalán, ahol élve meg akarnak nyúzni, ha nem egy olcsó kis ezüstgyűrűt akarsz venni béna cirkóniával a közepén. :)


Ebből a keretből tudsz venni normális gyűrűt, bőven van választék. Nyilván egy nagyobb gyémánt nem jön ki belőle, de könnyen találsz szép és elegáns fehérarany gyűrűket kisebb gyémánttal. Szerény véleményem szerint sokkal jobb egy gyűrű kis gyémánttal, mint egy nagy és hivalkodó cirkóniával. Utóbbi ízléstelen és közönséges.

2021. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14!

Ennyi pénzért egy kb láthatatlan méretű gyémántot kapsz (tudom az árakat, mert nekem is van gyémánt ékszerem) .

2021. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem 3 mm átmérőjű gyémánt van a fehérarany gyűrűmben, a múltkor, amikor ránéztem emiatt a kérdés miatt, épp az említett árkategóriában volt. Most drágább, de látok azon az oldalon hasonló méretűeket ezen az áron, és ez szerintem egyáltalán nem a láthatatlan kategória.

Persze lehet, hogy úgy látja valaki, hogy érdemesebb más követ választani, mert abból neki jobban tetszőbb forma is kijön, de ez szerintem egyéni preferencia kérdése.

2021. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!