Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lehet az oka annak, ha öt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha öt év kapcsolat után a férfi még mindig nem kérte meg a nő kezét? Ha ennyi idő után sem történik meg az eljegyzés, itt az ideje továbblépésen gondolkodni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
20%
Én azért nem tettem lépéseket a kapcsolatunkban, mert előtte meg akartam teremteni az anyagi biztonságot. Aztán hoppon is maradtam.
2022. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
6%

Ha te a nélkül nem tudsz elképzelni egy kapcsolatot bármennyire is jó minden, azt leszámítva....


Akkor szakíts.

2022. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp ülj le vele és mondd el, te hogy képzeled el az életeteket - esküvő, gyerek, ház stb és mit mikor. Nyilván a körülményektől, életkortól is függ, mert ha pl most vagytok 22 de 17 óta együtt, akkor nagyon nem vagy lekésve semmiről. De önmagában 5 év szerintem elég hosszú kapcsolat, sőt.
2022. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
3%
Miért ennyire fontos a házasság? :D
2022. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
13%
A 19es válaszoló vagyok, 30N, mi 6 éve vagyunk együtt a párommal, hálás vagyok, hogy egy ilyen férfi jött el végre az életembe. A házasság egyikünket sem érdekli. Akik meg házas barátnőim azok meg mindd olyan férfiakkal házasodtak össze, akikről csak panaszkodnak nekem. Úgyhogy nem ér semmit a házasság.
2022. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 25-ös. Nem kéne ebből statisztikát gyártani, hogy a barátnőid házassága fos, a ti kapcsolatotok jó, nem vagytok házasok, ergo a házasság fos, az együttélés szuper.

Nem mindenki ti vagytok...

2022. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
8%
Én csak arra akartam kilyukadni, hogy nem fontos a házasság, semmit nem határoz meg.
2022. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
95%
Neked nem fontos. Nekem az. Nincs két egyforma ember, két egyforma házasság és két egyforma együttélés.
2022. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
13%
De mitől ilyen fontos neked? Azt gondolod, hogy attól most bármi is jobb lesz?
2022. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
94%

Nekem? Nekem fontos. Össze is házasodtunk. Előtte is kiváló jó kapcsolat volt, különben nem akartunk volna összeházasodni.

A csajom/pasim - az élettársam nekem büntetőjogi kategória hangású - és a férjem/feleségem közt óriási a különbség. Párja a galambnak van. Na nem ezért házasodtunk össze. A házasság érzelmi, illetve jogi-gazdasági közösség is. Nekem fontos.

2022. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!