Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A házasság miatt szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság miatt szakítottam, lesz valaha férjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok. 2 évig voltam együtt a párommal, akitől gyereket szerettem volna, és szerettem volna vele összeházasodni. Ő ezt jelenleg nem akarta. Így ultimátumot adtam neki, hogy vagy feleségül vesz és lesz gyerekünk, vagy szakítok. A vége a szakítás opció lett. Nagyon el vagyok most keseredve😔 Szerintetek van rá reális esély hogy lesz bármikor férjem? Megkéri valaki bármikor is a kezemet? Szívesen olvasnék hasonló történeteket.

2022. júl. 30. 19:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy 30-40 fölött vagy már és ketyeg az a bizonyos óra. Az ultimátum szerintem sosem jó ötlet. Ha emiatt vesznek el valakit, attól a házasságtól nem lehet sokat várni. Most gondolj bele, hogy mennyire megy boldogan bele egy férfi a házasságba,ha belekényszerítik...

A másik, hogy a házasságkötés előtt tudod mennyi mindent át kell beszélni együtt? Nem elég annyi, hogy "én is szeretlek és én is akarok gyereket". A közös jövő alapjait kéne lefektetni. Nem tudom, hogy tanulsz -e még vagy dolgozol?

Btw ne keseredj el,simán lehet még férjed és saját családod a jövőben,de ne így állj hozzá. Fájdalmas lecke volt. :( Ezt most tényleg jóindulattal mondom.

2022. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
88%

Ismerősöm 14-15 volt, mikor összejött a párjával. Középsuli, majd egy év csúszással együtt mentek ugyanoda egyetemre, persze összeköltöztek, lediplomáztak, munkába álltak, stb. Most volt az esküvőjük 25 ÉVESEN, 10 ÉV UTÁN.

Mit akarsz házasságot meg gyereket 21 évesen egy 2 éves kapcsolatba? Mennyi munkatapasztalatod lehet, vagy megtakarításod? Nem valami felelősségteljes döntés csupasz popsira szülni. Jól tette a pasi, hogy kidobott, erőszakos vagy.

2022. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
95%

A volt párod mit szeretett volna? Ez az oldala is fontos a sztorinak.


Ha ő is szeretett volna házasságot és gyereket az elkövetkezendő években, akkor én a te helyedben kivártam volna.


Ha ő ettől elzárkózott, de neked fontos, ráadásul minél előbb, akkor érthető.

2022. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
80%

Ide vezet az erőszak...

N

2022. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
31%

Jobb is így, majd lesz jobb, aki komolyabb, határozottabb, tudja mit érez, tudja mit akar, és akit akar az te vagy.

Ha 2 év után semmi hajlandóságot nem mutatott a továbblépésre, valószínűleg max egy további pasim csajom kapcsolatra számíthattál volna. Legalább most kiderült és nem akkor amikor már nem 2-t, hanem 6-8-10 évet elvesztegettél volna mellette a semmiért. Èrzelmileg nem álltatok egy szinten, de ez nem azt jelenti hogy már soha nem lesz olyan párod akivel ez meg fog történni.

Teljesen jogos, hogy nem pazarlod az idődet, az energiáidat, a fiatalságodat egy jövőtlen kapcsolatban.

2022. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
93%
Körülbelül ugyanannyi esélyed van, mintha vele maradtál volna.
2022. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
63%
21 éves vagy,van még bő tizenöt éved hogy elvetesd magad valami balfékkel és hogy lebabázz néki. Egy évben 365 nap van,ez tizenöt év alatt 5475 nap,ennyi lehetőség hogy összejöjjön a hófehérjaguáros aranyf@szú herczeg. Ha meg mégse jön össze akkor majd elmacskázol ahogyan sokan mások amíg 70 pluszosan elvisznek majd egy nyuggerotthonba ahol bepelenkázva merenghetsz azon hogy hol is qrtad el az életedet.
2022. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedves válaszokat!

Dolgozom, mellette egyetemre járok. Jól keresek (ő is), és saját lakásban laktunk.


Az ő elképzelése ez volt: szerinte az elején én nem mondtam hogy házasságot és gyereket akarok, és neki ez tetszett meg. Most hogy akarok, talán hajlandó rá, de csak évekkel később.

2022. júl. 31. 14:36
 19/45 anonim ***** válasza:
12%
Elég csúnya lehetsz, ha 21 évesen ennyire görcsölsz rajta, hogy férjed meg kölyköd legyen. Mindenesetre jól tetted, hogy szakítottál, így van esélye normális nőt fogni magának.
2022. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Mert csak csúnya lehet az aki nagyon szeretne férjhez menni? Elegem van már az ilyen idiótákból mint te, akit nőt soha életében nem látott, és ide jár faszsagokat írogatni..
2022. júl. 31. 15:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!