Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A házasság miatt szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság miatt szakítottam, lesz valaha férjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok. 2 évig voltam együtt a párommal, akitől gyereket szerettem volna, és szerettem volna vele összeházasodni. Ő ezt jelenleg nem akarta. Így ultimátumot adtam neki, hogy vagy feleségül vesz és lesz gyerekünk, vagy szakítok. A vége a szakítás opció lett. Nagyon el vagyok most keseredve😔 Szerintetek van rá reális esély hogy lesz bármikor férjem? Megkéri valaki bármikor is a kezemet? Szívesen olvasnék hasonló történeteket.

2022. júl. 30. 19:54
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
54%

"nőt soha életében nem látott"


miért mindig ez a nagy visszavágás? XD

2022. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
95%

Én nagyjából 21 éves korom körül kezdtem felnőttesen gondolkozni, gyerekre még mindig nem érzem készen magam, házasságra igen, de még egy éve se találtam meg az igazit :D


Biztos ilyen fiatalon szeretnél házasodni, gyereket szülni? Ma már minden kitolódik. Ráérsz ezekkel. 2 év után ilyen fiatalon normális, ha nem kérnek meg, ha minimum a 20-as éveid végén lennél, akkor lenne inkább furcsa. Gyereket meg remélem egyetem utánra tervezed, azért a kettő együtt tényleg nem megy.


Egyébként én is aggódtam ilyeneken, mint te. 24 évesen egy szilveszteri buliban volt egy jó beszélgetésem egy sráccal, mert mondtam neki, hogy férjet és gyerekeket szeretnék a nem túl távoli jövőben, de senkivel nem jön össze egy értelmes kapcsolat és a hülye ageizmus miatt azt hittem, hogy hamarosan kifutok az időből. Ő meg elmagyarázta nekem, hogy 35 éves korig bőven jó, ha gyereket szülök, ma már nem csak 20-on évesen lehet egészséges gyereket szülni, úgyhogy erre van 11 évem. Ez a beszélgetés engem megnyugtatott. Te is ráérsz még. 21 vagy, simán lehet, hogy jövőre megtalálod az igazit, aki szintén hamar akarja a dolgokat. De az se baj, ha nem. Lehet, hogy 28 évesen mész férjhez és 30 évesen szülsz. Ez egyáltalán nem késői.


Tényleg engedd el ezt, nem vagy lemaradva semmiről :) Exem is úgy gondolkozott, hogy ő biztos minél előbb gyereket akar, mert hogy a férfiak hamar meghalnak, és ha 30 évesen lesz gyereke, akkor a gyerek 20 évesen elveszíti az apját (wtf?!). A baj csak az volt, hogy 4 évvel idősebb volt nálam, én meg nem akartam volna már a 20-as éveim legelején szülni. Szakítottunk (nem emiatt) aztán még nekem sírt 21 évesen, hogy neki már nincs sok ideje... Hát hogyne lenne b.szkii :D

2022. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a párod. Mit akarsz ennyi idősen a mai világban? Se normális szakmád( id), se anyagi hátteret nem tudtad még megteremteni.21 éves Vagy!!!

Tanuláson járjon az eszed és normális szakmán. Mit gondolsz ki tartana el?Gyerek után hova mennél dolgozni egy pici gyerekkel mögötted?

2022. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
68%
#20 Ne égesd magad. Egyrészt nő vagyok, másrészt vőlegényem van (akit nem kellett érzelmi zsarolásokkal meg ultimátumokkal kényszerítenem arra, hogy megkérje a kezem), idióta meg kettőnk közül te vagy. A kérdésre válaszolva pedig: igen, mindenhol (egyetem, munkahely, baráti társaság nőtagjai) azt láttam, hogy aki ennyi idősen így görcsölt a témán, és minden vágya volt elvetetni magát, az egyik se volt se túl szép, se túl okos.
2022. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
23: Saját lakásom van, és jó fizetésem. Nem a semmibe szülnék, de itt nem is a gyerek most a fő lenyeg, hanem a házasság
2022. aug. 1. 15:20
 26/45 anonim ***** válasza:
83%
Ráakartad kényszeríteni olyanra amire lelkileg nincsen felkészülve. Hát így soha sem lesz férjed.
2022. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
31%
26. Simán lehet férje, pl olyan aki nem fossa össze magát a hivatalos elköteleződéstől.
2022. aug. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
68%
#26 Lesz, ha talál egy akarat nélküli papucsot, aki eltűri hogy ultimátumokat adjon neki.
2022. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
90%
Amíg erőszakoskodsz nem fog senki elvenni - és igaza van ;)
2022. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
90%
21 évesen nagyon fiatal vagy még. Én 32 évesen mentem férjhez. Ne az álompasit keresd, hanem azt, aki mindenben melletted áll és számíthatsz rá. Régen nevettem,amikor azt mondták, a férfinek kell jobban szeretni. Ez nem butaság. 31 évesen volt egy nagy csalódásom és akkor megfogadtam, hogy nem akarok már jobban szeretni. A házassággal meg ne gyötörd a férfiakat. Nem szeretik.
2022. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!