Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A házasság miatt szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság miatt szakítottam, lesz valaha férjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok. 2 évig voltam együtt a párommal, akitől gyereket szerettem volna, és szerettem volna vele összeházasodni. Ő ezt jelenleg nem akarta. Így ultimátumot adtam neki, hogy vagy feleségül vesz és lesz gyerekünk, vagy szakítok. A vége a szakítás opció lett. Nagyon el vagyok most keseredve😔 Szerintetek van rá reális esély hogy lesz bármikor férjem? Megkéri valaki bármikor is a kezemet? Szívesen olvasnék hasonló történeteket.

2022. júl. 30. 19:54
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
88%

30.

Lehet, de nem mindenki akar ennyi idősen férjhez menni. És azt főleg nem, hogy a fiatalságuk elmenjen egy olyan pali mellett aki nem hajlandó elköteleződni hivatalosan, folyamatosan sunnyog, halogatja stb.

2022. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem jól tetted hogy szakítottak. Jó, persze, 20 évesen még nem várható el, hogy elvegyen és gyereket csináljon, de igenis tudja mit akar. Én most 23 éves vagyok, most 2 éve kapcsolatban, de előtte szingli voltam több ideig. Nekem is fontos a házasság és a gyerek, a gyereket 30 előtt akartam mindig is. Emiatt tarskersesnel is fontos volt, hogy olyat találjak, akivel a céljaink egyeznek. Felőlem akármilyen 10/10-es csávó lehetett volna, a gyerek témát nem adtam volna fel érte. Mindenki olyat keressen, akivel a céljai is egyeznek. A másik, ha a célok egyeznek, ne várjon örökké a srác. 3 év felnőttként, amiben minimum 1 év együttélés szerintem elég arra hogy kitalalja mindenki a másik kell e neki. Ha igen, akkor lépjünk tovább, ha nem akkor meg keressünk tovább. Én nem várnék ilyen 6-10 éveket. (Ez most a felnőttekre vonatkozik, nem arra amik 15 évesen jöttek ossze)


Egyébként hihetetlen ez a gyakoris képmutatás. Ha a lány mondjuk 6 év kapcsolat után írna ki ilyet (pont olvastam hasonlot) akkor mindenki irna, hogy jó nagy idióta volt hogy ennyi időt elvesztegetett a csávóra.

2022. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
89%
Egy későbbi kapcsolatban majd rá fogsz jönni hogy fiatal voltál még 21 évesen, és gyerekszerelem volt az a 2 év, és a házasság, gyerek nem erőszakolható ki ultimatumokkal. Nagyon is ráérsz meg. Én is azt hittem hogy azzal fogom leélni az életem akivel először összeköltöztem 21 évesen. 4 évig voltunk együtt, mikor megfogalmazódott a gondolat hogy jó lenne egy gyerek. Majd más miatt szakítottunk. Utána 1 évig szar volt. Majd rájöttem hogy mekkora idióta vagyok, még nem is éltem, halistennek nem maradtunk együtt, nála bőven van jobb. 26 évesen találtam meg azt, aki minden szempontból ideális apajelöltté, társsá nőtte ki magát az évek alatt, azóta házasok vagyunk egy gyerekkel.
2022. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 FoxtrotLidérc ***** válasza:
48%
Tegyük fel, hogy adnál nekem annyi extrát, hogy képes legyek leendő feleségemként (és a gyermekeim anyjaként) gondolni rád. Erre megháborodsz, és lecsapod egy ilyen ultimátummal az egészet. Úgy raknálak ki, mint a pinty - szigorúan az ultimátum miatt. Ráadásul 21 éves vagy b*szk*! Előtted az élet! Menj, éld ki magad, aztán utána térj vissza erre a kérdéskörre.
2022. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
41%

A feleseg ultimatum okes , de hogy gyerek is, az mar sok.

Kivetel ha ro.mák vagytok

2022. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
60%

Ha osszekoltoztel vele minek ultimatum?

Vagy csak jártatok?

Meg kell ismerni egymast ,

2022. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
94%

21 éves vagy, nem vagy elkésve.

A zsarolás sosem jó, viszont az sem ha a jövőképetek nem egyezik. Picit meg kéne állnod, vázolom miért: tegyük fel lesz barátod. Rátudod kényszeríteni a korai házasságot. Netalán a gyermeket is rátudod kényszeríteni. Szerinted az egy jó kapcsolat lesz? Szerinted jó szülők lesztek? Főleg, hogy mondjuk ő nem is akarja a gyereket csak belemegy. Egy ilyen dolgot nem lehet kényszeríteni. Egy másik sorsról beszélünk!!!

A házasság az egy fokkal "jobb", de még az is necces.


Amúgy hova sietsz?

2022. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
89%
Olyan cuki vagy, hogy 21 évesen attól rettegsz, hogy lesz-e férjed valaha - tényleg mintha 45 lennél... 😂😂😂😂 Rengeteg ismerősöm 30-40 között ment/megy férjhez, páran 40-50 között. Egyszerűen nem értem a parádat. Ez szerintem nem teljesen normális...
2022. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
89%
Már az elején meg kell beszélni, hogy te családot akarsz, gyereket. Ha ő nem, akkor ne raboljátok egymás idejét.
2022. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
18%

írtam neki privátot. Ha nem olvassa, nem lesz gyereke. Ha mindenki más olvassa ezt: lám, itt egy nő, aki akart gyereket, meg nem is... Mátyás király országa vagyunk, az is kamu volt, ez is az lesz.


32f

2022. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!