Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A házasság miatt szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság miatt szakítottam, lesz valaha férjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok. 2 évig voltam együtt a párommal, akitől gyereket szerettem volna, és szerettem volna vele összeházasodni. Ő ezt jelenleg nem akarta. Így ultimátumot adtam neki, hogy vagy feleségül vesz és lesz gyerekünk, vagy szakítok. A vége a szakítás opció lett. Nagyon el vagyok most keseredve😔 Szerintetek van rá reális esély hogy lesz bármikor férjem? Megkéri valaki bármikor is a kezemet? Szívesen olvasnék hasonló történeteket.

2022. júl. 30. 19:54
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
34%
Kérdezõ, nem aggódj. Te szeretnél fiatalon férjhez menni és gyereket szülni. Semmi gond ezzel. Attól, hogy manapság az a divat, hogy legtöbben harminc felett alapítanak családot, a te álláspontod ugyanúgy elfogadható. Ha számodra ez fontos, akkor igenis említsd meg a randizás vagy kapcsolat elején, hogy te harminc elõtt képzeled a gyerekvállalást. Ha valakit ez elriaszt, akkor nem egymást keresitek. Fiúkban is vannak családcentrikus srácok, akik így gondolkodnak, itt is szokott lenni néha kérdést tôlük, hogy van-e még ilyen lány. Úgyhogy simán találhatsz, csak legyél nyitott, és ne árulj zsákbamacskát. Ha esetleg számodra belefér a kapcsolat nagyobb korkülönbséggel, akkor a harcinc körüli férfiak között is próbálkozhatsz, ott többen akarnak már megállapodni. De kétségbeesni akkor sem kell, ha mégsem úgy alakul a dolog, ahogy tervezted, mert tényleg rengeteg idôd van.
2022. okt. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
41-és olvastam, akkor már terhes is vagyok? Vagy ez hogy megy?😉
2022. okt. 31. 06:16
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nem így működnek. Érzelmi zsarolásnak hívják amit csináltál, ez nálam arra utal hogy tudatlan kislány vagy még. Mit vártál egy ilyen ultimátum után? Így nem lehet viselkedni a pároddal. Túl tapasztalatlan vagy még ezekhez a dolgokhoz, hiába hangoztatod a fene nagy egzisztenciád.

Igaza volt a most már exednek. Nem tudom mit tanulsz jelenleg, de érdemes lenne kommunikációt és/vagy pszichológiát is felvenned a tárgyaidhoz hogy legalább elméleti fogalmad legyen egy kapcsolat dinamikájáról például.

A stílusod tipikusan kamaszos, várj még pár évet a férjjel, gyerekkel meg még többet.

2022. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommented☺️
2022. okt. 31. 18:39
 45/45 anonim ***** válasza:
69%

Én az utolsó 2 barátommal megbeszéltem, hogy szeretnék családot belátható időn belül. Persze ők is, nyilván, hogyne, alig várják... Jó hülyére vett mind a kettő, évekig hitegettek.

Ennyit az előre átbeszélésről 😂😂😂😂😂😂😂 Teljesen felesleges. Én elhiszem, hogy vannak, akiknek bejött, de az kb. véletlen egybeesés. Átbeszélés nélkül is házasság lett volna a vége. Nyilván nem azért vette el, mert a randin ezt átbeszélték, hanem mert igazán egymásba szerettek és így döntöttek végül. Van, akiben ez megváltozik a kapcsolat előrehaladtával. Negatív, vagy pozitív irányba. Igazából teljesen felesleges erről beszélni a legelején. Olyankor még mindenki lelkes és mindenki már kb. a jövőhéten akarna gyereket... 😀

2022. nov. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!