Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek érik egy lánykérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érik egy lánykérés, vagy ne is várjam a közeljövőben?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve ismerjük egymást, fél évig ismerkedtünk komolyabban, 2 éve élünk együtt, hamarosan évforduló. Minden téren kiegészítjük egymást. Volt ezelőtt mindkettőnknek hosszabb kapcsolata, amiből tudtunk következtetni, mit, hogyan, és miért. A harmónia jellemez minket. Rengetek közös élménnyel gazdagodtunk együtt. Viszont néha felüti a fejét, hogy kényelmes mellettem lennie. Igyekszem minden teendőt elvégezni ami alapvető (főzök/mosok/takarítók) de ő is megteszi ha úgy van.

2022. okt. 14. 19:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
97%
Vele azért nem beszélem meg, mert - akkor ne beszéljétek meg. Igazad van, várjál még 3-5+ évet, mire rájössz, hogy lehet, sohasem kér meg.
2022. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
87%
Ha akarna veled házasságot, már megkért volna, de akár házasok is lehetnétek. Ez a kapcsolat számára ennyi és nem több.
2022. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg és mondd meg neki, hogy tovább nem vársz rá feleslegesen, ha nem vagy elég jó ahhoz, hogy elvegyen, keressen más balekot élettársnak. Te házasságban fogsz élni - ha nem vele, akkor mással. Én ezt mondanám és lépnék is, ha nem akar hivatalosan felvállalni.
2022. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
2 eve eltek egyutt. 2 ev alatt lattatok a masikat a legrosszabb formajaban, betegen, lepusztulva, mindenhogy. Akkor mi az, hogy kinos kerdes?
2022. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
70%
Férjem 10 évig volt együtt az exével, eszébe se jutott volna, hogy elvegye. Nekem 9 hónap ismeretség után megkérte a kezemet és azóta is imádjuk egymást. Harmadik babánkat várjuk :)
2022. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Én 4 éve vagyok a párommal, de én nem fogom megkérni a kezét. Nálunk ez nem divat. Még keresem az igazit.

30/F

2022. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
#16 most azért nem kéred meg,mert nem divat nálatok vagy mert nem az ő az igazi? Ha az utóbbi, akkor lehet nem kéne húzni a párod idejét,ha neki mondjuk közben ez a vágya.
2022. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is az tűnt fel, hogy kétféle kifogást is írt. Félrebeszél. Ez vmi kamu "komment" lesz, hogy felháborodást keltsen... 🙂 Ne reagáljon rá senki!
2022. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
79%
#15! Ha te lettél volna vele 18 éves korától 10 évig, akkor meg a te kezed nem lett volna megkérve - hanem a következőé... 😀 Sosem értem valaki miért hangsúlyozza ki az ilyet...
2022. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
17%
#19, 17 voltam amikor összejöttünk, ő 27. Nem, valószínűleg ha egyidősek vagyunk és első kapcsolat, nem kéri meg, de nem így volt. Azért hangsúlyoztam ki, mert ha valaki akar valamit a másiktól annak vannak jelei, ha csak játék, vagy kényelmes...annak is.
2022. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!