Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek érik egy lánykérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érik egy lánykérés, vagy ne is várjam a közeljövőben?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve ismerjük egymást, fél évig ismerkedtünk komolyabban, 2 éve élünk együtt, hamarosan évforduló. Minden téren kiegészítjük egymást. Volt ezelőtt mindkettőnknek hosszabb kapcsolata, amiből tudtunk következtetni, mit, hogyan, és miért. A harmónia jellemez minket. Rengetek közös élménnyel gazdagodtunk együtt. Viszont néha felüti a fejét, hogy kényelmes mellettem lennie. Igyekszem minden teendőt elvégezni ami alapvető (főzök/mosok/takarítók) de ő is megteszi ha úgy van.

2022. okt. 14. 19:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
87%
Egy közel 30 éves férfi egy 17 éves kislánnyal kezdett??? Jézusom... Nem sok a 10 év, csak nem mindegy mikor. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha régóta, akkor már nem vagy annyira fiatal, ellenben vannak 17 éves lányok... Járj nyitott szemmel!
2022. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
5%
#21 Majdnem 18 voltam, ő 27... 7. évet tapossuk. Nyitva van a szemem, de nyugi nincs szükség rá ;)
2022. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
7%
#21 Az érettség egy másik kérdés. Vannak 30 éves nők, akik úgy (sem) viselkednek, mint egy 17 éves kislány és vannak 16 éves lányok, akik jóval érettebbek a koruknál, korukat meghazuttolva viselkednek és gondolkodnak (nyilván most jó irányban meghazuttolva értem).
2022. okt. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
90%
Érettség ide,vagy oda,nekem volt olyan pasim,aki 2 évvel volt idősebb (én kb 5 évvel fiatalabbnak látszom a koromnál),szóval ő azt gondolta első blikkre,hogy tőle 7-10 évvel vagyok fiatalabb. Később ismerte el,h eleinte emiatt nem hajtott rám,csak miután megtudta mennyi idős vagyok,mert 28 évesen rosszul volt a gondolattól,h 18 éves lánnyal kéne lennie. Teljesen mindegy ki mennyire érett,az a férfi,akiben nincs arra hajlam,h a fiatal lányokra izguljon,az akkor sem jön össze 17 évessel,ha az komolyabban gondolkodik. Istenem,amikor a csajával elkezdett járni,te még csak 6 éves voltál. Ez szerintem borzasztó gusztustalan,hiába magyarázod. 30-40 még oké, sőt a a 30-50 is, de amikor egy felnőtt férfi tizenéves tinire "rángatja",az egyszerűen hányingert keltő.
2022. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
De,ha neked ez rendben van, )akkor ok. Nyilván nem úgy látod ezt,mint egy kívülálló,hiszen ez a tini te voltál és azóta boldogan éltek. A te szemedben ez egy teljesen más dolog. De hidd el,hogy nem gúnyból lett írva,h járj nyitott szemmel...
2022. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
95%

úgy gondolom már azért sem beszélünk róla, hogy abszolút váratlan legyen.


Egyáltalán a házasságról, hogy ki szeretne, ki nem, kb milyen időtávon belül, beszéltetek? Tudja, hogy neked fontos, te szeretnéd...?

2022. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy még annyit (abszurd példa), hogy aki mondjuk 35 éves nőként van együtt egy 50 évessel, aki 18 évesen apa lett... JÉZUSOM még csak 3 éves volt a nő amikor a párja már apa volt. Ne vicceljünk már, ezt mindenki maga érzi, hogy rendjén van-e vagy sem a kapcsolata.
2022. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
78%

Sikerült megértened a lényeget. Ja nem. Segítek: "...amikor egy felnőtt férfi tizenéves tinire "rángatja",az egyszerűen hányingert keltő."

Tini kislány voltál, mikor a közel 30 éves fószered berakta. Ez akkor is beteg, ha te ezzel a tudattal k*rva boldog vagy és akkor is megéri nyitva tartani a szemed, ha szerinted nem szükséges. Ha szerinted helyénvaló, hogy felnőtt férfiak tinilányokra recskáznak, az a te bajod. De figyu, akkor is tarts ezt normálisnak, ha majd 35-40 éves kora között megcsinál a hátad mögött egy 16-17 évest. Gondolom akkor már szerinted is beteg dolog lenne... 😀 Hát nem az eszedért vett el, az egyszer biztos. Sok boldogságot!

2022. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi, hogy hozzászólok, de légyszi, folytassátok már ezt privátban, mert ez a csörte érdemben nem segíti a kérdezőt a lánykéréssel kapcsolatos dilemmájában!
2022. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
77%
#27 te nagyon buta vagy. Az a lényeg,hogy egy felnőtt férfi ne akarjon tinikislánnyal együtt lenni.a 30-50 igenis teljesen más mert a 30 éves nem kislány hiába van köztük 20 év.te tényleg nem érted a lényeget!!!!!!!!!!!!
2022. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!