Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek érik egy lánykérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érik egy lánykérés, vagy ne is várjam a közeljövőben?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve ismerjük egymást, fél évig ismerkedtünk komolyabban, 2 éve élünk együtt, hamarosan évforduló. Minden téren kiegészítjük egymást. Volt ezelőtt mindkettőnknek hosszabb kapcsolata, amiből tudtunk következtetni, mit, hogyan, és miért. A harmónia jellemez minket. Rengetek közös élménnyel gazdagodtunk együtt. Viszont néha felüti a fejét, hogy kényelmes mellettem lennie. Igyekszem minden teendőt elvégezni ami alapvető (főzök/mosok/takarítók) de ő is megteszi ha úgy van.

2022. okt. 14. 19:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
60%
#29 már megírták neki,h nem akarja elvenni,ami egyértelmű. Nincs mit segíteni.
2022. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező,majd írj, hogy van-e fejlemény, hogy vagytok stb . (Csak hogy visszatereljük a beszélgetést az eredeti kérdéskörre)
2022. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
77%
#27! Hiába töröltetted a kommentemet, amit csak egyetlen szó miatt törölhettek, ok, akkor nem írom ki a p betűs szót mégegyszer. Ja és nem rólad szól ez a kérdés, ideje lépned innen (nem a neked nem tetsző kommentekez jelentgetni - attól még tény marad amit töröltettél) és ahogy a törölt hozzászólásban is írtam, továbbra is tartom: nyiss magadnak saját kérdést, ahol bizongathatod, mennyire normális, ha egy 30 éves férfi tizenéves kislányok szoknyája alá nézeget.
2022. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
70%
Édes f@szom.....😂 Mi 8 év után házasodunk, és akkor mivan? Mi ez a hülyeség ha nem kérik meg 5 év előtt akkor nem komolyan terveznek vele? Hány olyan házasságot látunk akik rohantak, aztán 3 év múlva váltak. Kérdező semmiről nem késtel el. (17 éve házasságban élő nő).
2022. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem baj ha nem kéri meg azonnal a kezed. Attól is függ hány évesek vagytok.

Nagybátyámék 2002-ben jöttek össze, 2007-ben volt eljegyzés, 2012-ben házasodtak össze. Azóta is boldogok együtt, szeretik egymást és két gyerekük van. Van aki gyorsabban halad, van aki lassabban.

Ha vágysz rá, jelezd neki valahogy óvatosan! :)

2022. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Én 25 éves vagyok, a párom 31.

Az első kapcsolatunkból mindketten átéltünk a jegyespárok mindennapjait egy rövid ideig, mert mindketten pofára estünk. Példának okáért, akkor gyermekfejjel 1 év után kért meg az akkori párom, ő pedig 5 év után kérte meg az akkori párját aki már erőltette (tudom, mert ismertem személyesen) rá pár hónapra pofára ejtették.

Na de hogy ne csak szomorú legyen ez a komment😄 A házasságról mindenek negatív érzéseink, tudjuk egymásról hogy komoly szándékaink vannak. Szoktunk beszélgetni arról, hogy pár éven belül szeretnénk gyermeket, előtte meg kell teremtenünk közösen ehhez mindent. Szóval légyszíves, aki szerint nem szeretjük egymást annyira hogy egyáltalán együtt legyünk azok hanyagoljanak. Ez a poszt nem azért készült, mert hogy a párom egy paraszt és nem kér már meg. Engem csak érdekelt, hogy azok a lányok/nők/asszonyok akik ebben a cipőben járnak, vajon mennyi idő után lettek megkérve.

2022. okt. 19. 08:28
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne tudatosítanotok magatokban, hogy a házasságotok rólatok fog szólni , egész pontosan kettőtökről és semmi köze nem lesz a korábbi csalódásokhoz. Elvált emberek is szoktak újraházasodni, nem szabad ekkora jelentőséget tulajdonítani annak, hogy korábban mi nem sikerült. Ez most a kettőtök kapcsolata és ha ti ketten szeretitek egymást, akkor nincs az a körülmény, vagy helyzet, vagy személy, nincs senki és semmi, ami akadály lenne.
2022. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, már mindketten átéltétek a jegyespárok mindennapjait. Az most lényegtelen, legalábbis a ti kapcsolatotok szempontjából, hogy azok miként végződtek, vagy mennyire volt átgondolt lépés anno.

Ha szeretnél eljegyzést, beszélni kell róla, az még nem nyögvenyelős, meg erőltetés, hogy szóba hozzátok a jövőbeli terveiteket.

Amúgy meg akkor sincsen semmi, ha nincs eljegyzés, meg letérdelős lánykérés, sokan csak megbeszélik, hogy összeházasodnak, aztán meglépik.

Nem kell ám minden komolynak vélt kapcsolatban gyűrűt rántani, mert aztán sokadjára elkopik a jelentősége annak is.

Persze ez nem azt jelenti, hogy akkor most ti nem gondoljátok komolyan, de a lényeg végülis a házasság, ha együtt terveztek, azt meg lehet úgy is csinálni, ahogy írtam, sallang nélkül, eljegyzés nélkül is. Többedjére már lehet nem úgy áll hozzá az ember akkor sem, ha amúgy tényleg el akarna venni.

Beszéljetek róla! Ha te meg újra gyűrűs menyasszony akarsz lenni, mert ez fontos neked, akkor pláne, mert lehet ő is úgy lesz vele, hogy összeházasodtok amikor megérik rá a helyzet és kész.

Kommunikáció nélkül nem működik semmi. Pláne a kapcsolatok nem.

2022. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne ráeszmélnie mindenkinek, hogyha egy pár SOHA nem beszél a közös tervekről (mint pl esküvő, vagy gyerek kérdés), akkor ott minimum az egyik nem is akarja ezeket... Ha nem te vagy az, akkor a párod az. A nők hajlamosak bebeszélni maguknak, hogy az erről való teljesen természetesnek számító kommunikáció minden férfi szerint erőltetés és zavaró - valóban az, de csak abban az esetben, ha nem akarja lekötni magát a jelenlegi barátnőjével.
2022. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy pasi 5 év után nem kéri meg. Kezedet, akkor soha nem fogja, keress mast
2023. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!