Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért pánikoltam be eljegyzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pánikoltam be eljegyzés, összeköltözés előtt?

Figyelt kérdés

A kedvesemmel karácsonykor szeretnénk eljegyezni egymást, de már előtte összeköltöznénk a közeljövőben. Amióta ez biztos lett, nekem állandóan rémálmaim vannak, ébren is nagyon szorongok, félek, pedig nagyon szeretem. Még soha nem éltem együtt így senkivel, lehet hogy csak ettől félek? Ezt azért nem hiszem, mert sokat laktam albérletben, béreltünk közösen lakást barátnővel, koleszos voltam már gimiben is, szóval az alkalmazkodással nincs gondom. Pár éve egyedül élek, de tavaly pl. egy évig megint volt lakótársam.

Nagyon félek az összeköltözéstől, pedig én is szeretném, bár a kedvesem sürgeti jobban az összeköltözést, esküvőt is. Ne igazi sürgetésre gondoljatok, csak ő egy kicsit jobban szeretné, pedig ezt a lányok szokták sürgetni...:) Azt ne írjátok, hogy tudatalatt nem szeretem, mert ez nem igaz. Tudatosan nagyon szeretem, igazán szerelmes vagyok, a tudatalattimat nem tudom kontrollálni (pl. a rémálmokat) de biztos vagyok benne hogy a szerelmünk és a szeretetünk biztos.


2010. okt. 3. 10:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Több éve együtt vagyunk, kb két éve együtt is élünk, egy-két apróbb (morcos vagyok ma és kötekedek) vitát leszámítva gond nélkül.

Most hirtelen esküvő lesz - de inkább jogi aktus, mert külföldre költözés miatt szükség van rá, hogy hivatalosan is egy pár legyünk.

Annak ellenére, hogy "nem is olyan komoly ez a házasság", én is elkezdtem pánikolni...

Mi lesz ha egy év múlva meggondolom magam? Biztos vagyok én ebben? És ezer más hasonló kérdés, pedig szeretem.

Én elmondtam neki, hogy ne értse félre, szeretem, de valamiért mégis pánikolok. Mivel ő már volt házas, mondta, hogy nyugi, ez normális. Ha nem jön össze, bármikor el tudunk válni, ez csak egy papír. Engem ez nyugtatott meg.

Ilyenkor a véglegességtől fél az ember, attól, hogy évtizedekre nehéz jósolni és ígéretet tenni.

2010. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!