Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt a nőt nagyon szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a nőt nagyon szeretik, akit olyan hamar eljegyeznek, vagy elvesznek 1 éven belül?

Figyelt kérdés
Valaki olyan könnyen megkapja a gyűrűt a barátjától, én meg hiába várok 2 éve, semmi, és emiatt egyre inkább azt gondolom, hogy a barátom engem nem szeret, pedig ő többször mondja, hogy szeret, de nem tudom elhinni.
2023. febr. 22. 16:50
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
0%

#38 Hol írtam, hogy 2 éve jegyben járunk? Szeptember óra járunk jegyben. Júliusban házasodunk.

De köszi, hogy te jobban tudod a kapcsolatomat, mint én :-)

És "szép" az általánosítás, ehhez értünk nagyon!

2023. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
25%
38-as ez szerintem is nagyon fura. De hát kinek mi a preferenciája. Ha nagyon fiatalok vagytok, a húszas éveitek elején jártok, akkor akár ez beleférhet. Ilyen fiatalon én se mentem volna férjhez. Én a férjemet 26 évesen ismertem meg, 3 évvel később jött fel a házasság gondolata, és a negyedik évben elém állt a gyűrűvel, hogy "Figyelj Juli, házasodjunk össze.". Utána mi még nem szórakoztunk ezzel, hogy évekig jegyben járjunk. 3 hónappal később összeházasodtunk. Te már 7 évet belefeccöltél ebbe a kapcsolatba és még mindig ott tartotok, hogy pasim - csajom. Engem zavarna. Persze, tisztában vagyok vele, hogy a szerelem mértéke nem a gyűrű vagy az esküvő, de elgondolkodtató, hogyha valaki 7 év után sem akar melletted megállapodni, akkor az illető nem gondolja komolyan veled. Vár az igazira, akit meg majd egy év után el fog venni. A pasi adott neked egy gyűrűt, hogy nehogy eszedbe jusson replikázni, aztán most csak vársz és vársz, hogy valami történjen. Aztán rájössz, hogy sose leszel a felesége, mert ő nem akarja ezt az egészet veled.
2023. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
28%

Szóval igen, félreértetted, illetve rosszul olvastad, mert 6 hónapja járunk jegyben, és én mindig is nyári "mezítlábas" esküvőt akartam.

És szép lassan alakult a kapcsolatunk, úgyhogy az, hogy az 5.évben lettem eljegyezve, teljesen oké.


Amúgy nem mindig csak az egyik fél nem akarja. Ha a PÁR úgy egyezik meg, hogy nem házasodnak vagy csak eljegyezve vannak, az is az Ő döntésük, nem a tied, nem másé. Az Övék. És senkinek nincs joga kritizálni. Lehet véleménye, de attól még nem lesz igaza.

2023. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
51%
#42 Milyen 7 évet??? 2017 decemberében találkoztunk!
2023. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
0%

#42 nem is érte a válaszod

És még azt is hozzá kell tennem, hogy nem kértem a gyűrűt, ugyanis ÉN nem vágytam soha házasságra, aztán rájöttem, hogy Őt annyira szeretem, hogy egye fene, akkor legyen házasság.

De annyira jó, hogy te jobban tudod, hisz ismersz, ismered a páromat, ismered a kapcsolatunkat. Találkoztunk már, csak nem emlékszem?

2023. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom mi a francért kell ennyire rágyógyulni erre az esküvői témára. Ettől senki sem lesz különleges. És nem is lesz örök garancia sem semmire. Főleg, hogy rengetegből előbb-utóbb válás lesz. Tiszta röhej már ez a mániákusság. Lehet megsértődni.
2023. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, én úgy értelmeztem, hogy 5.évben jegyzett el és azóta 2 éve jártok jegyben. Akkor lehet félreértelmeztem, ezért elnézést kérek. Mindegy is, a mondanivalón nem változtat. A jegyesség a házasodásra való szándékot jelzi. Ha nem akartok összeházasodni, akkor miért vett neked eljegyzési gyűrűt és te miért mondtál igent? Nyilván, közöm nincs hozzá, csak kíváncsi vagyok, mert ebben a jelenségben sose volt részem. Az exem anno megkért, de nemet mondtam, mert nem akartam hozzámenni feleségül, jegyben járni szándék nélkül meg szerintem nagyon komolytalan.
2023. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
60%

Nem. 2017 decemberében találkoztunk. 2022 augusztusában jegyzett el, és #47 most júliusban fogunk házasodni :-)


Neked és még jó pár embernek ezt jelzi. De mért kell, hogy mindenkinek ezt jelezze?? Én meg ezt nem értettem soha. Mért kell egyformán gondolkodni? Hadd legyen már a pár dolga, mit miért csinál.


Igen, senkinek sincs köze hozzá, de én mindig szívesen válaszolok :-)

Mert nem szeretem az általánosítást :-)

2023. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
13%

Ja... mi pl. nagyon szeretünk jegyben járni, és a menyasszony/vőlegény sokkal jobban tetszik, mint a feleség/férj szavak :-)

És szerintem nem ártanánk senkinek akkor sem, ha soha nem házasodnánk össze. És képzeld, akkor is komolyan gondolnánk egymással :-)

2023. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
74%

#47, én is úgy értettem, hogy 2 éve jegyben járnak... :D #39-40 voltam.

#49, a házasság nélküli eljegyzés valójában teljesen értelmetlen és nagy valószínűséggel tényleg csak arra van, hogy a csaj befogja a száját. A házasságok sajnos 50%-a válással végződik, viszont a házasság nélküli párkapcsolatok 85%-a szakítással (10 éven belül), ami sokmindent elárul és megerősíti azt, ha az egyik fél nem akar házasodni, ott valószínűleg tényleg arról van szó, hogy az a fél tudja, nem a jelenlegi társát akarja örökkön örökké...

Az eljegyzés házasság nélkül olyan, mintha terhes akarnék lenni, de gyereket nem akarnék. Az eljegyzés azt jelenti, hogy a felek össze akarnak házasodni. Nem, nem csak szerintem jelenti azt, hanem ez tény, meg mielőtt megint azt írod, hogy ezt csak èn gondolom így.

Igazából nem is értem min veszekszünk, hiszen téged valóban el akar venni feleségül a vőlegényed, bár ezekután már kételkedem benne.

Harag és agresszió van benned azokkal szemben, akik szerint a házasság fontos és házasság nélkül a legtöbb esetben nem teljes az elköteleződés legalább az egyik fél részéről - miközben állítólag neked is lesz esküvőd. Paradox...

2023. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!