Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt a nőt nagyon szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a nőt nagyon szeretik, akit olyan hamar eljegyeznek, vagy elvesznek 1 éven belül?

Figyelt kérdés
Valaki olyan könnyen megkapja a gyűrűt a barátjától, én meg hiába várok 2 éve, semmi, és emiatt egyre inkább azt gondolom, hogy a barátom engem nem szeret, pedig ő többször mondja, hogy szeret, de nem tudom elhinni.
2023. febr. 22. 16:50
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
73%
Mi tavasszal leszunk 3 eve egyutt, az eskuvonk is az evfordulon lesz, 2 honap mulva. 27/38 evesek vagyunk, neki van mar egy 8 eves fia, nekem meg nincs, nekunk nincsen mar hova varni. Erzelmileg, anyagilag is stabilak vagyunk.
2023. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
16%

#50

Nem. Azokkal szemben van haragom és "agresszióm", akik nem értik meg, ha más másként gondolkodik, és általánosságban gondolkodnak és formálnak véleményt. És senkit nem bíráltam azért, mert házasságot akar, nekem a kérdező kérdése volt a butaság, és arra válaszoltam.

És az is általánosítás, hogy mindig csak a nő akarja, mert az én esetemben én voltam az, aki soha nem vágyott házasságra, úgyhogy érthetetlen, miért abban kételkedsz, hogy el akarnak venni, mikor én vagyok az, akinek mindez nem volt fontos, és szerelemből bólintottam rá a gyűrűre.

Szóval inkább az zavar - és nem csak ebben a kérdésben -, hogy az emberek nehezen fogadják el, ha valakinek az a normális, ami nekik nem.

Remélem, érted, mit akartam mondani.

Ja, és nem veszekszünk, hanem egyszerűen csak egy vitát folytatunk arról, kinek mi a véleménye :-)

2023. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

52! "...az emberek nehezen fogadják el, ha valakinek az a normális, ami nekik nem."

...és ez rád is igaz ahogy a soraidat olvasom!

2023. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
81%
52, te degradáltad azokat, akik szeretnének házasságban élni: hogy nekik mindegy, ha a wc-n ülve is kérik meg, csak tegye meg valaki. Ez gusztustalan volt és teljesen indokolatlan. Amíg veled csak a cseresznyefás dolgot viccelődtek, addig te egyetlen mondattal megaláztad az összes házasodni akaró nőtásadat. Úgyhogy te csak ne játszd itt az elfogadó szentet! Köszönjük!
2023. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
68%
50-es, de nagy melled van, hallod! Ki a bánatot érdekel a te nyomorúságos életed? Mert engem aztán rohadtul nem érdekel, hogy te vagy az urad hozta fel előbb és hogy szerelemből bólintottál a gyűrűre. A házasság jó esetben két ember közös döntése, mert szerelmesek. Az, hogy magadról hadoválsz, az nem érv, csak nevetséges. Mindenki leszrja, hogy te ki vagy mi vagy. Csak úgy mondom.
2023. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

#54 Mi van??? De hát amit itt írsz, az nem az én válaszom volt!

én #52 vagyok, de amit írtál, azt viszont nem én írtam!

2023. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

#54 most visszaolvastam az összes hozzászólást, de még csak is találom, amiről írsz - wc, cseresznyefa... ha???

Nem értem...

2023. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%
57,Az egy másik, pont ilyen témájú es szintén friss kérdés alatt volt. Össze lett keverve, mert a csaj ráadásul full olyanokat írt, mint te itt...
2023. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
#55-ös, mondjuk te is erősen keversz valamit, ugyanis az #50-es (akit lecsesztél) egyáltalán nem írt olyan dolgot, amire azt kellett válaszolnod, hogy idézlek: "engem aztán rohadtul nem érdekel, hogy te vagy az urad hozta fel előbb és hogy szerelemből bólintottál a gyűrűre.". Nem is írt ilyen sztorit az 50-es... Atyaég mi van itt...
2023. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Mindegy, én kiszálltam. Nekem ez már túl alpári hangnem, aminek nem látom értelmét. Javaslom, mindenki éljen boldogan a saját értékrendje szerint, sajnos vannak ebben a világban ennél nagyobb bajok is!

Szép napot Mindenkinek!

2023. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!