Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt a nőt nagyon szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a nőt nagyon szeretik, akit olyan hamar eljegyeznek, vagy elvesznek 1 éven belül?

Figyelt kérdés
Valaki olyan könnyen megkapja a gyűrűt a barátjától, én meg hiába várok 2 éve, semmi, és emiatt egyre inkább azt gondolom, hogy a barátom engem nem szeret, pedig ő többször mondja, hogy szeret, de nem tudom elhinni.
2023. febr. 22. 16:50
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
90%
Túl lett tárgyalva már, hiába vagytok együtt 2 éve, de nem éltek együtt, így meg nem is csoda ha nem érzi, hogy itt lenne lassan az ideje a lánykérésnek. Ha ennyire gyűrűt akarsz, előbb azt oldjátok meg, hogy összeköltözzetek és ha minden jól megy, lehet utána meg fog kérni.
2023. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
57%

Én a barátommal 14 éve vagyok együtt jóban rosszban és még képzeld nem kérte meg a kezemet. 😅

A szeretetet nem gyűrűben és házasságban mérik.

2023. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
86%

Azt is nagyon szerethetik, akit soha nem vesznek el, és azt se szerethetik nagyon, akit fél éven belül.

Na. Hülye kérdésre...

2023. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
72%
Tudom millióan járnak ide és bárki feltehet hasonló kérdést, de ez annyira egyedi kérdés (butus), hogy én is meg merem kockáztatni, hogy te már feltetted ezt a kérdést, ahová szintén írtam és tök jó válaszok voltak. Mennyit akarsz még? 2 év nem annyira sok idő, hogy kétségbe légy esve. Kivéve, ha mondjuk elmúltál 35 is gyereket is szeretnél, máskülönben légy picit türelmesebb. Ha 4 éve belül sem, az már parább... Nem olvastam végig a válaszokat, de ha jól láttam (valaki írta), még együtt sem éltek? Ha azért nem éltek együtt, mert ő nem akar (barmilyen kifogás), akkor ne várd a lánykérést sem, hanem azonnal lépj ki, mert nem szeret. Aki nem akar együtt élni a szerelmével, az nem szerelmes. Aki nem szerelmes, nem kéreget kezeket sem..
2023. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, DE Nem feltétlenül a nagy szerelem jele ha hamar megkérnek egy nőt. Van ilyen is, meg olyan is. Mármint férfi. Meg kell figyelni a viselkedését.

Az exem pár hónap után megkért, de nem azért mert annyira szeret. Mint kiderült idővel, Ő úgy gondolta, ha megkér, majd nem fogom megcsalni, mindent megteszek érte gondolkodás, ellentmondás nélkül és bármit elviselek tőle. Miközben sose csaltam meg, ő volt betegesen féltékeny birtoklásmániás, irányításmániás szar alak aki még agresszív is:(. És nem ezen múlt volna amúgy sem, házasként se tennék meg akármit...

Nem is voltunk sokáig együtt, alig 1 év után elhagytam.

A férjem fél év kapcsolat után kért meg annak idején, és 1 évre rá házasodtunk. Ő teljesen más, tényleg szerelemből kért meg, és egyszerűen csak úgy érezte nincs mire várni. Előtte sokat beszélgettünk a dologról általánosságban, tudtuk hogy érez a másik, tudtam hogy vágyik rá, szeretné, és ő is tudta hogy én szeretném.:) Azóta is boldogok vagyunk együtt, most már 13 éve.:)

Szóval ez nem egy sablonos dolog, egyik pasi ilyen, a másik meg olyan.

Ha úgy érzed csak pazarolja az idődet, beszéljetek, nem vesz komolyan, zárd le. Ha úgy érzed nem szeret a párod, annak is biztos van oka azon kívül is, hogy még nem kért meg. Lehet neki ez nem fontos, nem is akar házasodni. Inkább ezt kéne tisztáznotok ahelyett, hogy elméleteket gyártasz.

2023. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
32. Az lehet, hogy neked ez elég, de Nem mindenki éri be egy pasim csajom kapcsolattal.:)
2023. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
23%
36. Ebben igazad van. De ha valaki a szeretetet ehhez méri az sem normális. Csak arra akartam rávilágitani a kérdezőnek, hogy attól hogy 1 év után nem vették el még szerethetik nagyon.
2023. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
0%

09:05 vagyok megint

#32 Engem 5 év után jegyzett el, de előtte sem említettük ezeken a jelzőkön soha. De még csak a barátom/barátnőm sem volt használatban. Mindig a Kedvesem, Szerelmem jelzőt használtuk egymás megnevezésére. Sőt! Gyűrűt csak most kaptam, de már két éve Menyasszonyként és Vőlegényként is emlegetjük a másikat :-)

Mindenki magának hozza a szabályokat, nem másnak :-)

2023. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
81%

#38! Megragadtad a lényeget. Ja nem...

A hangsúly nem azon van, hogy milyen jelzővel illetitek egymást.

Mondok egy példát, hogy értsd: attól, hogy te a sz*rt Nutellának hívod, attól még sz*r marad. Elnézést a hasonlat miatt, nyilván nem sz*r az a kapcsolat, ahol nem köttetik házasság, nem ezt akartam ezzel mondani, csak nyomatékosan akartam közölni a tényt: akik nem hazasodnak, ott a nő nem feleség, hanem a csaja/nője/barátnője/kisgombóca stb. Szóval valakinek nem elég a "kisgombócéletemszerelme" státusz, hanem feleség (is) akar lenni.

Cuki, hogy 5 év után megkért és 2 éve jegyben jártok, ez valószínűleg így is fog maradni. Szebb a "vőlegényem/menyasszonyom" megnevezés, viszont az gusztustalan, amikor egy pasi csak azért vesz gyűrűt, hogy a csaj örüljön (fogja be a száját), hogy na akkor mától örülhetsz, hogy nem csak a "csajom" vagy, de elvenni nem foglak. Ezt nyilván nem teszi hozzá, hanem olyan jó fej, hogy meghagyja neked az izgalmat: magadtól kell rájönnöd, ahogy telik az idő, ahogy jönnek a kifogás hegyek, hogy miért - minden évben - "jövőre" lenne jobb elkezdeni szervezni - mert valójában nem akar elvenni.

2023. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
73%
39 vagyok. Ha valamit félreértettem, elnézést, akkor sok boldogságot és jó szervezést, viszont ettől függetlenül tartom, ahol 2-3-4 éve jegyben járnak, ott valószínűleg az egyik fél nem igazán akarja a házasságot és csak az időt húzza: hova sietünk, nincs pénz, sok a munka, pont beteg lett a macska...stb. l
2023. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!