Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt a nőt nagyon szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a nőt nagyon szeretik, akit olyan hamar eljegyeznek, vagy elvesznek 1 éven belül?

Figyelt kérdés
Valaki olyan könnyen megkapja a gyűrűt a barátjától, én meg hiába várok 2 éve, semmi, és emiatt egyre inkább azt gondolom, hogy a barátom engem nem szeret, pedig ő többször mondja, hogy szeret, de nem tudom elhinni.
2023. febr. 22. 16:50
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

"Spec én sem akarnék elvenni egy zakkant, labilis lányt, aki annyira bele van őrülve ebbe, hogy azt sem hiszi el, ha azt mondom, hogy szeretem..."


Mégis miért hinném el, mikor látom hogy x ismerősömnek milyen hamar megkérik a kezét. Én miért tegyek a páromért, mikor ő sem jegyez el 2 év után sem? Jó tudom, így könnyebb ott hagyni, és az eljegyzés a nagy szerelem jele.

2023. febr. 22. 17:21
 12/60 anonim ***** válasza:
86%
Egy év után eljegyeztek. Szakítottam, bontottam a jegyességet és most olyannal vagyok, aki mellett nem egy rakás szar az önbecsülésem. Nem tartunk semmilyen eljegyzésnél, nem tudom, hogy fogunk-e, azt sem tudom, hogy akarom-e. Leszarom, jó vele és ez számít. Az ember átértékeli a dolgokat, ha korábban olyan ember akarta elvenni, aki mellett boldogtalan volt. Pedig az exem egyáltalán nem volt rossz partner vagy rossz parti. Sőt. Mégsem működött érzelmileg a kapcsolat.
2023. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
82%

Nem unod még 3hetente feltenni ugyanezt a kérdést?


Remélem, csak valami troll vagy. Ha nem, keress fel egy pszichiátert, mert abnormális, mennyire rá vagy pörögve erre a témára.

2023. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
11) full kattant vagy, ez pszichózis, amit itt leversz rendszeresen. Fel nem foghatom, hogy van még veled a pasi 😳
2023. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt a pasit szeretik nagyon, akinek 1 év után igenet mondanak. Ne csinálj úgy, mint ha neked kegy lenne, hogy össze akar veled házasodni.
2023. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
86%
Zakkant tyúk vagy muci, szóval ne csodálkozz, hogy nem akar elvenni. Az is csoda, hogy 2 percig is bírja melletted.
2023. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
93%
Elképzeltem, mi lenne, ha valaki összeszedné a teljes itteni kórtörténetedet a 7163 ugyanilyen kérdésedből és megmutatná a párodnak a portfóliót.. Szinte látom, ahogy teljes horrorban óvatosan kihátrál a szobából és meg sem áll Kambodzsáig 😂
2023. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
90%
Csak kíváncsiságból: ezt a vergődést a pasidnak is ugyanilyen formában és rendszerességgel prezentálod? Teljesen érthetetlen, miért nem akar elvenni 😂
2023. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
2023. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
93%
Jelentsétek ezt a szerencsétlent, hogy ez már volt kérdés...hátha egyszer feladja.
2023. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!