Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A vőlegényem újabban álmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem újabban álmában mással szexszel! Kellene tartanom valamitől?

Figyelt kérdés

egyre nyitottabbá válik így hogy eljegyzett, bevallja ha önkielégít, kíváncsi én mikor masztizom, hogy a jó nekem, hogy minél jobb legyen nekem az ágyban, és ne csaljam meg (féltékeny, mert most kint dolgozik, ilyenkor ez mindig előjön)

csak ebben a nagy nyitottságban én kezdek rémeket látni, tekintve, hogy olyanokat mesél újabban, hogy elment álmában, meg hasonlók, ami ugye magával vonja, hogy álmában nemtom milyen dögös nőkkel lehet.

kérdem én: ez természetes a pasiknál?????????????

mit gondoljak???????meg vagyok ijedve.


2011. febr. 28. 12:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

ő emlékszik az álmaira

a gyilkos példa valahol megnyugtat :)


csak magamból kiindulva én akkor álmodtam más pasikkal, amikor rosszban voltunk, ő hanyagolt engem vágytam már nagyon a szerelemre, szeretetre, álmomban egy másik pasi átölelt, simogatott, és stb stb


jelzem, amikor engem hanyagolt a párom!!!


de jelenleg egymásnak írogatjuk a mézes-mázos szerelmi vallomásokat

2011. febr. 28. 12:55
 12/26 A kérdező kommentje:

12:54 eshez: IGEN

sms, e-mail a kontakt

ritkán beszélünk csak végesetben

2011. febr. 28. 12:56
 13/26 anonim ***** válasza:
Tényleg ne agyalj marhaságokon. Nyugodj meg.
2011. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem nekem sem tetszene. Főleg mivel azt írtad, hogy ez valami új dolog nála.

Nem kell azért rémeket látni, de amikor jön haza azért figyelj oda, hogy minden olyan-e, mint régebben volt.

Meg én rá is kérdeznék, hogy mit álmodik ilyenkor.

2011. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

nem merek rákérdezni, amit nem tudok nem fáj alapon

legutóbb mesélt már olyat, hogy sok nő volt az ágyon és az egyik rámászott, de azt nekem tulajdonította be, hogy én voltam

nagy büszke volt, hogy álmában is velem van


erre meg most ez :(

2011. febr. 28. 12:59
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha elment álmában és nem csak az álomban ment el, akkor nagyon feszülhetett, vagyis sem más nővel nem volt, sem nem elégítette ki magát eleget. Ez a fizikai sík.


Ha egyre jobban megnyíltok egymás felé, és Te ettől megijedtél, akkor az azt jelzi, hogy nála vannak rendben a dolgok (ez a szokásos menete a közeledésnek), Te viszont nem vagy még kész arra, hogy felnőttként fogadd, ha ilyen eseteket is elmond neked a párod. Ez a pszichés sík.


Végső soron azt gondolsz amit akarsz. Ijedtségre nem az ő viselkedése, vagy az álmai -amiket amúgy sem tud befolyásolni- adnak okot, hanem az, ahogyan te ezt fogadod. (Illetve nem fogadod.) Ha te ettől beijedsz, akkor valóban baj van -nálad.


Alternatívaként örülhetnél, hogy ilyen közel enged magához, megosztja veled ezeket, nem titkolja el. Arról nem tehet, hogy te szeretsz rémeket látni, és nem vagy biztos a saját nőiségedben, olyanokat gondolsz, amire nem adott alapot. Ezt neked kell megoldanod, ha boldog akarsz lenni. (Más részről szerencsés, hogy most jött ez elő, van alkalmad foglalkozni vele, még mielőtt összeházasodtok.)

2011. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz rajta, hogy mindenfélét álmodik. Nem vagytok együtt, külföldön van. Nem bújhat mindig hozzád. Tök természetes, hogy sokkal nagyobb szexuális vágya van. Éhes disznó makkal álmodik.

Arról meg senki nem tehet, hogy éppen nem a párjával álmodik szexiset. Nem lehet befolyásolni. Én is álmodtam már olyannal szexuális töltetű álmot, hogy reggel szégyelltem magam. Soha nem is tetszett, ezer éve nem találkoztunk, mint pasi nem vonzott semmilyen szinten. Nem tehettem róla.

2011. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez tök normális - én is álmodtam már más
2011. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

(bocs, véletlenül elküldtem.)


Szóval én is álmodtam már más férfival, pedig imádom a férjemet, és sosem csalnám meg. Semmit nem jelent, ne aggódj!

2011. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

kedves utolsó előtti

tetszik a síkokra való bontás :)

nem tudom hogy én felnőtt módra tudom e egy felnőtt kezdeményezést fogadni

mert ha felnőttesen gondolkodunk, lehet hogy azért nyit ő, hogy belőlem szedjen ki intim gondolatokat

mert már anno is gyakran kérdezte, miről fantáziálgatok, amire nem akarok válaszolni, csak mondtam, hogy maradjon meg tabu köztünk, tekintve, hogy én örülnék mindennek ha tudnám te miről fantáziálsz? a válasza "nem" volt

és itt lezártuk.

de ő csak pedzegeti

2011. febr. 28. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!