Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A vőlegényem újabban álmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem újabban álmában mással szexszel! Kellene tartanom valamitől?

Figyelt kérdés

egyre nyitottabbá válik így hogy eljegyzett, bevallja ha önkielégít, kíváncsi én mikor masztizom, hogy a jó nekem, hogy minél jobb legyen nekem az ágyban, és ne csaljam meg (féltékeny, mert most kint dolgozik, ilyenkor ez mindig előjön)

csak ebben a nagy nyitottságban én kezdek rémeket látni, tekintve, hogy olyanokat mesél újabban, hogy elment álmában, meg hasonlók, ami ugye magával vonja, hogy álmában nemtom milyen dögös nőkkel lehet.

kérdem én: ez természetes a pasiknál?????????????

mit gondoljak???????meg vagyok ijedve.


2011. febr. 28. 12:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

lassan nyugtatgat a téma

szóval nem jelent semmit

csak:

ha épp a szomszéd lánnyal megy el, tegyük fel.

akkor ha vele találkozunk neki mindig eszébe jut, amiről én nem tudok

de ne zavartassam magam, mert nem jelent semmit.....

2011. febr. 28. 13:11
 22/26 anonim ***** válasza:

Ez sztem semmit nem jelent.

Én magambol indulok ki.Pl. pont valameik nap azt álmodtam hogy megcsaltam a páromat egy általános iskolás barátommal.

Szóval olyannal akihez volt is valaha közöm.

De ez nem azt jelenti hogy meg is akarom csalni, az illetővel még csak köszönő viszonyba sem vagyok már.

2011. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

viszont a párom anno meg nagy büszkén ecsetelte azt is, amikor álmában a volt nője hívta fel magához, de ő elutasította

hogy még álmában sem kell neki....

az ellentetje meg nem jelent semmit....


ha azt vesszük egy kapcsolatban lehet nem is ez lenne a legnagyobb baj, hogy álmában félrekefél.

csak az álmot levezetve:

először álom

aztán gondolat - ez eddig mindenképp fent áll

utána lehet akár ismétlődő gondolat is

a többit le se merem írni

2011. febr. 28. 13:20
 24/26 anonim ***** válasza:
Nagyon túlspilázod, én írtam a gyilkososat, nyugodj már meg könyörgöm!:)Figyelj játsszátok azt a pároddal amíg távol van, hogy nem ilyen formában mesélitek el a fantáziátokat, ha neked ez kellemetlen, hanem, hogy indíts úgy de hiányzik, hogy nincs itt veled, pedig most éppen miket tennél vele...:) Szépen erotikusan felvezetve, így nem azt kell elmesélni ki mit csinál önmagában, hanem egymással mit tennétek! :)
2011. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket... de, ugyan már! Álmok? Mit foglalkozol vele? Semmi jelentőssége. Hiába álmodom huszadszor, hogy ötösöm van a lottón, még mindig a melóhelyen koptatom a billentyűzetet. Elhiheted, ha valóra válna az ámom, minimum a Bahamákon koktéloznék. :)

Amiket írtál, tök normális. Azért mondja el, mert felizgatja, hogy beszélhet róla, és azt hiszi, téged is felizgat.

És ha álmában elment, mi van? Semmi. Majd ébren összebújtok, és akkor is jó lesz.

34N

2011. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

ahogy látom álmok következményeitől nem kell tartanom

csak rossz belegondolni, ha mellettem alszik, álmában meg mással kefél.

dehát ahogy látom ilyennek teremtetett maga az emberiség :(

2011. febr. 28. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!