Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai lenne a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne a házasság?

Figyelt kérdés
Párommal négy éve ismerjük egymást, azóta vagyunk együtt. Ő egyetemre jár, én pedig még egy évet gimnáziumba. Jövőre leszek 19 éves, és fél éve megkérte a kezemet. Szerintetek, ha gimi után összeházasodunk, akkor az korai lenne?
2011. júl. 14. 13:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%

Annyira hülye emberek vannak itt. Mindenki olyan negatívan áll a dologhoz, hogyha valaki aláírja azt a papírt összedől a világ és minden megváltozik és rá párévre tuti elválnak. Lehet, hogy nektek ez a véleményetek de attól kivételek még mindig vannak, lehet ez is egy lesz közölük, ki tudja? Ha érzed, hogy ő az igazi és pár éve együtt vagytok akkor nem kell semmit sem vacillálni csak hallgatni a szívünkre. Az számít, nem mások véleménye. És utolsó, attól, hogy egy pasinak még sok a pénze, ugyanúgy lehet szerelme is, nem csak pénzéhes kifosztásra játszó plázap@csái.

A kérdezőnek és az őket támogatóknak pedig csak annyit, hogy örülök, hogy vannak még ilyen emberek és párok akik a szívükre hallgatnak és nem a többi irigy, szűk látással rendelkező emberekre. Sok boldogságot nektek. ;)

2011. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
nem korai, de 22 évesen a válás az korai lesz
2011. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Tegnap 14:25 vagyok. Remélem nem értettél félre. Komolyan gondoltam amit írtam, hogy talán ennyi idősen nagyobb csoda a házasság mint később, ha így döntöttél, sok boldogságot nektek.

Nem igazán értem miért beszél mindenki válásról azért mert 19 vagy/leszel. Nem ettől függ. Ha 6 év múlva mész hozzá és nem működik akkor ugyanúgy válás lesz a vége, ezt nem tudhatjuk, te sem, senki.

Őszintén kívánom: éljetek boldogan míg meg nem haltok :)

2011. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
47%
szerintem 20 év alatt korai:) még nem vagy érett rá
2011. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ilyen negatívnak lenni!Azért mert a ti életetek nem úgy alakult ahogy szerettétek volna?Mert lehetséges hogy titeket elhagyott akit szerettetek?Nem minden ember ugyan olyan,sőőőt!Elsőnek az anyagi dolgokat keresitek kifogásnak és erre a kérdező megírja hogy mi van mindjárt azzal jöttök hogy akkor eltartassa magát...Szánalmasan undorító,irigy emberek vannak!!!!!És mert fiatalon ismerték meg egymást akkor ez csak egy fiatalkori szeszély és nem is igazi szerelem!Mivel jobb az hogy az ilyen korú lányok minden héten más pasival bújnak ágyba?ÉS nagyon tévedtek hogy ennek a kapcsolatnak semmi értelme!Képzeljétek én is 19 éves lány vagyok aki már több mint 4 éve együtt van a párjával és ebből már 2 éve össze is költöztünk,teljesen saját lábra álltunk!És megvolt már az eljegyzésünk is és köszönjük nagyon boldogok vagyunk!ÉS a sok irigykedő ember meg minket nem érdekel!Mert sajnos a legtöbb olyan hogy ha neki sz.r az élete mert elcseszte vagy nem jó akkor másnak se legyen az!Kedves kérdező ne várj itt sok embertől normális választ mert rengeteg irigy ember van!Soha ne más véleményére várj,ez a kettőtök dolga ha szeretitek egymást akkor nyugodtan házasodjatok össze!Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nektek!ÉS soha ne hallgassatok másokra! puszi
2011. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!