Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 15 éves korunk óta járunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves korunk óta járunk, most 19 évesek vagyunk. Korai lenne az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány.
2011. szept. 19. 23:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
55%

Nem olvastam el a valaszokat.

En 15 evesen jottem ossze a baratommal, 20 eves korunkig jartunk egyutt. aztan szakitottunk amiatt, mert en kulfoldre akartam menni szerencsét probalni, ö meg maradni akart. en dontottem, mentem. nem bantam meg. azota volt par komoly kapcsolatom, konkretan 2. most egyedulallo vagyok, 27 evesen, de nem bantam meg, hogy igy dontottem. nemreg talalkoztam a fiuval, akivel 15-20ig egyutt jártunk. nos, neki mar azota felesege van es egy gyereke, es mondta, hogy eletenek a legnagyobb hibaja volt, hogy nem jott velem akkor, mikor kertem. allitasa szerint a növel 3 eve borzaszto a viszonyuk, csak a gyerek miatt vannak egyutt, es az, h boldogtalanok mindketten, az nem kifejezes az allapotra, amiben elnek... es mindketten elgondolkodtunk azon, hogy vajon ujra tudnank e epiteni a kapcsolatunkat ennyi ev tavlatabol. ugyanis amikor talalkoztunk, megint mindkettönket elragadott valami, mintha ez a 7-8 ev kulon nem is lett volna. ugyan ugy beszelgettunk, mint akkor. Hihetetlen. Bocs ha eltertem a tematol, csak gondoltam megosztom a dolgot.

27/N

2011. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"...aztan szakitottunk amiatt, mert en kulfoldre akartam menni szerencsét probalni, ö meg maradni akart. en dontottem, mentem. nem bantam meg.

....

nemreg talalkoztam a fiuval, akivel 15-20ig egyutt jártunk. nos, neki mar azota felesege van es egy gyereke, es mondta, hogy eletenek a legnagyobb hibaja volt, hogy nem jott velem akkor, mikor kertem. ..."


Nem rég olvastam egy nagyon hasonlót:

[link]

2011. szept. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Az, hogy eljegyzitek egymást még nem házasságot jelent! Járjatok jegyben, költözzetek össze, ha legalább 1évig működik az együtt élés, akkor pedig össze is házasodhattok.

Én 13éves koromban járni kezdtem egy fiúval, 18éves koromban ez a fiú megkérte a kezem, 20évesen már a felesége voltam, 22évesen megszültem első gyermekünket, 25évesen pedig a másodikat. Most 30éves vagyok, férjem 36. 17éve élünk együtt a legnagyobb boldogságban 2gyönyörű gyermekünkkel! Tiltottak minket egymástól, az élet rengeteg próbatételt állítótt elénk többek között a páromnak agydaganata vol, de mellette voltam, kitartottam mellett és ő is mennelltem 100%-osan és BOLDOGOK VAGYUNK, ami manapság ritka!

Csak hogy pozitív példa is legyen!

2011. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
hogy folytatodott a kapcsolat?
2012. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!