Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 15 éves korunk óta járunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves korunk óta járunk, most 19 évesek vagyunk. Korai lenne az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány.
2011. szept. 19. 23:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nem. Sok boldogságot! :)
2011. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat, nagyon tenulsagosak. Csak 2-3 ev mulva tervezzuk az eskuvot, addig termeszetesen barmi tortenhet, de nem fogom Ot eldobni magamtol csak azert hogy mast is "kiprobaljak".



*bocs az ekezetek miatt*

2011. szept. 20. 11:26
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzitek, ha szeretitek egymást, és minden szempontból jó a kapcsolat (hasonló gondolkodás, hasonló jövőkép, jó a szex, szerelmesek vagytok) akkor szerintem becsüljétek meg egymást,és ne a "kiélésen" gondolkozzatok.
2011. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
04:22 szegénykém neked nagyon keserű lehet az élet, van valami a tarsolyunkban ami az emberek nagy részének nem adatik meg az pedig a bizalom, a példa a szüleinktől, és a gyermek áldás 30-40 évesen jön rá ? de mire ? hogy öreg vagyok meg kapja tőlem amire szüksége van , mint anyagilag ,mint lelkileg, mint sexszuálisan,gyerekek szeretetét , a figyelmemet szerinted mi kell még egy feleségnek? de ha menni akar mennyen de nálunk ,náluk nem ez a család kép, hiszünk Istenben és bízunk egymásban ,nem hiszem hogy elhagy!!! kedves kérdező kívánom neked legalább azt a boldogságot a pároddal, mint mi kaptunk a jó istentől!!!!sok boldogságot, de csak a szívedre hallgass senki és semmi másra.!
2011. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2011. szept. 20. 20:14
 26/34 anonim ***** válasza:
70%

Nem szándékom erőltetni azon elméletem, hogy az első tiniszerelemből született házasság nagy valószínűséggel kudarchoz vezet. Nem elméleteket szeretek, hanem az igazságot, szóval nyitott vagyok arra, hogy megváltoztassam álláspontomat, amit jelenleg a logika diktál.


Most nyilvánvalóan meggyőzési példaként azért gyenge ha még valaki elején van egy ilyen kapcsolatnak.

Elhangzott a kérdés, hogy én honnan tudhatom és milyen alapon okoskodok, hogy milyen "az első az igazi" érzés, ha már sok partnerem volt. Nos valójában nekem is mint mindenkinek meg volt az első nagy igazi szerelem, ami örökké tart. Akkor legalább is azt hittem, én is azt mondtam volna akkor amit Ti, de aztán elmúlt.


Szóval joggal várom el, hogy bizonyításként olyanoktól kapjak visszajelzést akik tini szerelemmel kezdtek, korán házasodtak ÉS elmúltak 35 évesek, de még boldog házasságban vannak, azaz valóban kiállta az idők próbáját a házasság.

Azért ilyen hsz nem nagyon volt akárhogy nézzük.

ISMÉTLEM nem kötekedni akarok, hanem ember ismeretben fejlődik.

Ha általatok kiderül, hogy tévedtem és hibás úton jártam amit most felismerek akkor nagyon-nagyon megköszönöm a tanulást.


Üdv, és minden jót!

2011. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó: "A párom szülei is elsők egymásnak (21 éves volt az anyukája mikor összeházasodtak), valahogy úgy vagyok velük, hogy "bárcsak a mi házasságunk is annyira tökéletes lenne". És nem csak kívülről tökéletesek, ismerem őket 4 éve...persze veszekednek ők is, vannak "bulik" náluk is, de ahogyan egymásra néznek, ahogyan megölelik egymást, amikor együtt táncolnak...hát a világ szebb lenne ha minden pár csak fele annyira szeretné egymást... "



De megemlíthetném a nagyszüleimet is, csak ők ugye már más generáció...ők 53 éve vannak együtt, mamám 17 éves volt mikor megismerkedtek. Annyira szeretik egymást, hogy ha egyikük valamikor meghal, biztos vagyok benne, hogy a másikuk beleroppan...:(

2011. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A barátnőmék 15 évesen jöttek össze, vele volt az első, most 20 évesek és most házasodtak össze,nagyon sőt egyre jobban! Ezt csakis ti érzitek!
2011. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Valamikor régen nem szerelemből házasodtak az emberek, a vagyon miatt! de a frigy nem 15 évesen ,17 évesen dőlt el ,hanem nagyon sokszor már a születése pillanatában eldőlt a dolog, mégis boldogan élték egymás mellet az életüket az emberek. És nem a szerelemről szólt az életük hanem a szeretetről bizalom és kölcsönös tiszteletről,ez hozott is 4-10 gyermek áldást! Most ebben a világban ,ki halt a szeretet, megszűnt a bizalom és nagyon sok ember képtelen alkalmazkodni ,meg is lehet nézni a legtöbb válás utáni új házasságok is meg buknak. ahol netalán nem ott a paciens kapott az élettől egy marha nagy pofont és rá jött arra ,hogy alkalmazkodni kell, erről szól az élet. Tudom most jönnek egyesek ,hogy nem lehet elviselni mert ivott , gépezett , megcsalt , és még az indokokat lehetne sorolni de mindennek meg van az oka, gondoljunk csak bele az állat világba rossz állat nincsen, csak elrontott! Itt is az ember hibás mint mindig!
2011. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
55%

Ez csak is tőletek függ. Az eljegyzés még nem kötelez semmire, ezért is lett ekkora divat az elmúlt években. Nekem van olyan ismerősöm, akit eddig háromszor jegyeztek el, szerintem ez elég gáz...

Én se vagyok híve se a korai eljegyzésnek, se a korai házasságnak. Az első komoly kapcsolatomra én is azt hittem, hogy örökké tart majd. És körmöm szakadtáig harcoltam azok ellen, akik mást állítottak. Három évig voltunk együtt, és hideg zuhanyként ért, mikor kidobtak. Aztán miután lecsengett a "gyász időszak" akkor jöttem rá, hogy nem is voltam én olyan boldog mint azt hittem. Viszont lettek elvárásaim és már tudom mit várok el a másiktól (emberileg, nem külsőre!), és ezekből nem is szívesen engedek.


Én várnék a helyetekben! 19 évesek vagytok, biztos tanultok még. Nem kell sietni. Ha tényleg ő nagy Ő. Akkor 3-4 év múlva is ott lesz még melletted.


23 N

2011. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!