Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai lenne az eljegyzés? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne az eljegyzés? Én 15 éves vagyok ő pedig 19 és több mint fél éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 11:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
33%
ezeket a "roma vagy elkéstél " szöveget nem értem...miért baj ha valaki roma és nem 15 évesen megy férjhez...azért mert valaki roma még ugyanolyan ember sőt még talán jobb is mint néhány magyar
2009. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok a barátom 21. őt is épp ez a kérdés foglalkoztatta, mert mindketten azt érezzük megtaláltuk az igazit.Sokat gondolkodtunk rajta,böngésztem ezt az oldalt is hátha találok hasonló szotryt és végül meg született a megoldás. azt szeretném (és szerintem ezzel minden nő így van), hogy az a nap legyen életem legyszebb napja mikor életem szerelme megkéri a kezem és nem biztos, hogy helyes döntés lenne, ha ilyen fiatalon. ígyhát kaptam tőle egy gyűrűt és elmondta mennyire szeret, velem szeretné leélni az életét... én voltam olyan boldog mintha megkérte volna a kezem. szerintem egyenlőre hasonlóképp csináld te is. pár év múlva meg jöhet az eljegyzés.:);)
2010. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Az utolsónak és a kérdezőnek; Nem hiszem, hogy tényleg megtaláltátok az igazit. Nem rosszindulatból mondom, nem akarok kötekedni, de még nem szabad. Még élni kell.


3 éve vagyok együtt a barátommal, összeköltöztünk stb. (21 vagyok, ő 24) Szeretném már rettenetesen, ha eljegyezne, de nem mernék igent mondani, mert esküvő még tuti nem lenne ( és valószínűleg nálatok sem)...Szerintetek mi a varázsa egy eljegyzésnek?? Szerintem az, ha utána következik a közös jövőtök életetek végéig.


14-16 évesen komolyan azt gondoljátok, hogy lesz utána vmi? Nem biztos...nem lehetetlen, de nem is biztos...és utána...milyen már, hogy ez a második eljegyzésem...szerintem rettenetes kimondani vagy leírni is...


Szóval korai, a jelképes gyűrű szép dolog és nem is köt le...de a Ti életetek és ez csak egy vélemény.


Mindenképp azt kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok együtt : )

2010. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az utolsónak nem szól, elnéztem egy kicsit.
2010. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!