Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog-e ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog-e ha egy pasi röpke 3 hónap ismeretség után jegygyűrűt vesz egy nőnek, akivel szinte nem is ismerik egymást, egy napot nem laktak együtt, a nő elvált alapvetően nem házasság párti?

Figyelt kérdés

Jóval idősebb is a pasinál. Ez mondjuk nem is lenne gond. Csakhogy ezzel még nincs vége a storinak.

Mint kiderült a pasi úgy vett gyűrűket, hogy arra sem emlékszik csajnak melyik gyűrű tetszett! Aztán, hogy lehet karikagyűrűt venni úgy, hogy az állítólagos ara jelölt nincs is jelen. Kihez vagy mihez mérte a gyűrűt? Tehát a véleményetekre lennék kiváncsi, hogy vajon mi a célja a pasinak ezzel a lépéssel, hiszen a hölgy világossá tette, hogy nem akar házasodni. Inkább az együttélést választja. Meglátásom szerint bizonyítani akarja, hogy ő a pasi és az lesz amit ő szeretne. Illetve egy kaptafára veszi a nőket, ha az exe pénzzel és értékes ajándékokkal megvehető volt, akkor biztos a másik is elájul egy 420. 000 ft-os komplett ajándékcsomagtól. Mely ugye a srác nézetei szerint egy életre szól (na) Ja és persze az "ajándék " most eladásra kerül.


2012. jan. 24. 12:08
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

És igen. egy dologban igazad van: A kapcsolattal gondjaim vannak.Ez tény. nem úgy működnek a dolgok ahogyan kellene és ezért nem is merek nagy érzelmeket bele vinni a dologba.

Elöbbiekben leírtam,hogy mi a gondom a kapcsival:)

2012. jan. 24. 13:40
 22/46 anonim ***** válasza:
89%

Nem abból látom úgy, hogy utálod, hogy nem akarsz férjhez menni hozzá, hanem azokból, ahogyan írsz róla.


"Mondhatnám,hogy mire vagyok lassan már rendszeresítve. mert ha én megyek hozzá akkor maradjak napokra. ha ő jön hozzám akkor meg jön,etyepetye és megy. köszi. ez aztán komoly"


"mi van az én érzéseimmel?"


"nem hív, vagy csak nagyon ritkán még akkor is ha momentán a telefonja fel van töltve és tudna telefonálni. nagy ívben tesz rá,hogy mi van velem. ha szarul vagyok nagy ügy majd rendbe jövök!! "


Szerintem nincs meg a kölcsönös szeretet-szerelem-bizalom és megértés köztetek.


Voltaképp mi is most a kérdés?

2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Igen ezt te így látod és nincs ebben semmi rossz. a gond csak annyi,hogy én szeretném ha törődne is velem ,és nem csak akkor amikor éppen "olyanja" van!

És már bocsi,de most én legyek tekintettel az ő állítólagos érzéseire ,amikor ő nincs az enyémekre? Szted ha én nem szeretném,akkor kiakadnék a viselkedésén meg a hozzáállásán?:)

2012. jan. 24. 13:53
 24/46 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne itt kölcsönös szeretet-szerelem -bizalomról beszélni,amikor nem is ismerjük egymást?
2012. jan. 24. 13:54
 25/46 A kérdező kommentje:
Csak mellesleg ha én valakit nem szeretek akkor nem könyörgök neki meg nem vagyok ilyen türelmes,meg egyebek,hanem szó nélkül odébb állok:)
2012. jan. 24. 13:56
 26/46 anonim ***** válasza:

Értem, árnyalódik a kép.


Hidd el, az elején leírtakból nagyon másként jött le minden. (És ugye ismeretlenül csak az itt leírtakból tudunk bármit mondani.)


Nem tudom, én nem lennék együtt hónapokig valakivel, ha nincs meg a kölcsönös érzelem és bizalom. Tudom, hogy tök nehéz, mert kevesen olyan kitartóak, hogy hosszan ismerkedjenek, mielőtt kapcsolatot létesítenek. Ezért aztán a felek belépnek a kapcsolatba, és utána alakulnak ki az érzelmek, ami viszont szerintem teljesen téves sorrend. Néha jól sül el, néha rosszul.


Nem akarlak elkeseríteni, de ha ennyire nem tudtok szépen megbeszélve a dolgokat közös nevezőre kerülni, akkor az nekem 3 hónap után erősen megkérdőjelezné a jövőt. Nem a házasságot, de azt is, hogy holnap akarok-e találkozni vele.


Azzal viszont tehetnél egy próbát, hogy visszavonulót fújsz, és úgy viselkedsz vele, ahogy ő veled. Ha kedves, akkor úgy. Ha tesz rád, akkor meg te is.

De sajna ha - mint írod, részedről már érzelmek is vannak - akkor bizony fájni fog... :(

2012. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Na ez az! Köszönöm! Ugye,hogy lassan összeáll a kép. Annyi a különbség,hogy egyenlőre állítólag szerelmesebb mint én:)

Tudod én is úgy vagyok vele,hogy elöbb menjünk szépen sorba a dolgokon és majd kialakul a többi. Én sajna nem tudok már bízni a pasikban és főleg úgy nem ahogy most ő is teszi.

Nem várom el,mivel messze lakunk egymástól,hogy minden nap jöjjön. Sőt most én mondtam,hogy gondok vannak itthon meg amúgy sem vagyok jól és inkább ne jöjjön,de nem is nagyon érdeklődik.

Igen most én is visszavonulót tartok és majd valahogy lesz.Az a baj,hogy bizonyos dolgokban még "gyerek" és próbálom felnőtesíteni:) de nem igazán sikerül:(

2012. jan. 24. 14:09
 28/46 A kérdező kommentje:

Ő ezt úgy veszi,hogy elöbb a házasság meg a közös jövő és utána ráérünk megismerni egymást.

Felcseréli a sorrendet és rohan csak nem tudom hová,mert én pont az ilyen pasiktól szoktam menekülni:)

2012. jan. 24. 14:14
 29/46 A kérdező kommentje:
Valamiért neki nagyon fontos,hogy gyorsan házasságot kössön. Nem tudom mi lehet a gond nála,de lehet,hogy van valami amit nem akarja ,hogy a papír elött megtudjak?:)))
2012. jan. 24. 14:46
 30/46 anonim ***** válasza:
87%

Mi?

Te egy 40-es nő vagy?

Nem gondolod, hogy túl öreg vagy már ezekhez a röhejes kérdésekhez?

Döntsd már el te, hogy mit akarsz tenni és mit nem szerintem vagy olyan önálló, hogy tudd mit kell tenned.

2012. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!