Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog-e ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog-e ha egy pasi röpke 3 hónap ismeretség után jegygyűrűt vesz egy nőnek, akivel szinte nem is ismerik egymást, egy napot nem laktak együtt, a nő elvált alapvetően nem házasság párti?

Figyelt kérdés

Jóval idősebb is a pasinál. Ez mondjuk nem is lenne gond. Csakhogy ezzel még nincs vége a storinak.

Mint kiderült a pasi úgy vett gyűrűket, hogy arra sem emlékszik csajnak melyik gyűrű tetszett! Aztán, hogy lehet karikagyűrűt venni úgy, hogy az állítólagos ara jelölt nincs is jelen. Kihez vagy mihez mérte a gyűrűt? Tehát a véleményetekre lennék kiváncsi, hogy vajon mi a célja a pasinak ezzel a lépéssel, hiszen a hölgy világossá tette, hogy nem akar házasodni. Inkább az együttélést választja. Meglátásom szerint bizonyítani akarja, hogy ő a pasi és az lesz amit ő szeretne. Illetve egy kaptafára veszi a nőket, ha az exe pénzzel és értékes ajándékokkal megvehető volt, akkor biztos a másik is elájul egy 420. 000 ft-os komplett ajándékcsomagtól. Mely ugye a srác nézetei szerint egy életre szól (na) Ja és persze az "ajándék " most eladásra kerül.


2012. jan. 24. 12:08
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Már bocsi,de én eldöntöttem mit akarok. Pont az a probléma,hogy a pasi nem akarta tudomásul venni a dolgot ezért vette a gyűrűket. ha neked ez röhejes kérdés akkor sajnállak. Hidd el én legkevésbé se szeretnék újra férjhez menni. És itt kérdések vannak akinek meg nem tetszik valami az nem válaszol rá. ennyi.
2012. jan. 24. 17:43
 32/46 A kérdező kommentje:
És igazad van ,mert önálló vagyok!És az is szeretnék maradni!!! Ebből van a probléma!:)))) Ha érted!
2012. jan. 24. 17:44
 33/46 A kérdező kommentje:
Abban meg igazd van röhejes ez az egész:) De mivel még nem láttál így ne mond,hogy "öreg "vagyok mert meg nem mondanád a koromat:)!!!
2012. jan. 24. 17:47
 34/46 A kérdező kommentje:
ha pedig alaposan végig nézed ezt a rovatot,akkor rájössz,hogy ennél röhejesebb kérdések is vannak itt:)) De egyébként igazad van,mert nekem kell eldöntenem,hogy mit teszek.
2012. jan. 24. 17:49
 35/46 A kérdező kommentje:
Nos tehát,hogy mindenki tisztán lásson. Amiből a "bomba robbanás"lett az az volt,hogy már a kezdetektől elmondtam a srácnak,hogy házasság ellenes vagyok. Mivel nem ismer eléggé,így nem tudhatta és nem is igazán kíváncsi rá,hogy milyen életem volt idáig. Milyenek voltak a partnereim stb. ha pedig nem tudja ezeket a dolgokat,akkor kérdezze meg valamelyik barátját,vagy az én ismijeim közül valakit,hogy erre készül megcsinálhatja -e. Nem,hogy utána még vigyorogva közli velem a telefonba,hogy ő azt hitte azért mondom,hogy ne vegyen gyűrűt,mert úgy gondolta,hogy szeretnék gyűrűt! Ne is haragudjon meg senki,de aki ezek után puszta érzelemből elfogadná a gyűrűt annak javaslom ezt a srácot!:) Én jelenleg ott tartok,hogy közöltem vele egy darabig kerüljön ki,mert igenis sértett és csalódott vagyok!Én egy normális nyugodt kapcsolatra vágytam ,ahol semmi nem kötelező! És max. majd együtt élünk. Ő ennek ellenére próbálkozik 3 hónap után úgy ,hogy nem is ismer!Mert aki ismer az tudja,hogy nálam a nem az nem . És nem változtatok rajta! Ennyi lenen a kommentekhez a véleményem:)
2012. jan. 25. 06:19
 36/46 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy egy kapcsolat működhet jól házasság nélkül is. Sőt! Tapasztalatból tudom,hogy sokkal jobban működik a dolog együttéléssel mint a papírral. Az csak egy papír és nem kötelez semmire. Pláne úgy,hogy gyerek sincs és ugye a nőnek már nem is lesz! Akkor mire a fesztivál. nem értem.És persze azért azt is tegyük hozzá,hogy az eddigi jelöltjei közül szinte mindannyiunknál ugyanazokat a dumákat engedte el. Szinte majdnem ugyanúgy udvarolt,csak sajna velem jutott el ilyen hosszú távig. Ez is azt bizonyítja,hogy türelmes voltam. Így jártam.
2012. jan. 25. 06:24
 37/46 A kérdező kommentje:

És mivel mindkettőnknek van külön lakása is.Már a költözésből is problémák lennének. Mert ő ugye kényelmes és lusti is. Nem szivesen megy kertes házba. Én meg világ életemben abban laktam és ragaszkodom hozá. Pláne ,hogy állatvédőként még rengeteg kis állatkám is van!

ha meg ne adj isten költözne is,akkor neki a kertes csak úgy jó,hogy építkezik. Oké. De mással. Arról nem is beszélek,hogy én azért szeretném ha lenen egy kis kuckóm ahová vissza tudnék menni ha még sem sikerülne a kapcsolat. mert ugye garancia semmire nincsen!!!

2012. jan. 25. 06:28
 38/46 anonim ***** válasza:
Szerelemben bármi lehet normális!! Nekem ismerősöm is van több, aki pár hónap ismerettség után kötöttek házasságot.
2012. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Ezt értem csak én már alapvetően nem akarok még egyszer férjhez menni!!!! És ez nálam nem érzelem kérdése. Lehet szó együttélésről ,de házasságról nem! És az ismerőseidnél működik is a dolog?
2012. jan. 26. 06:33
 40/46 A kérdező kommentje:

A szerelemben? 3 hónap alig ismeretség után ,hogy lehet szerelemről beszélni? És mi lesz lehull a "rózsaszín köd"?

Akkor merő megszokásból együtt maradnak? vagy hogy?

Mert én nem hiszek abban,hogy a szeretet ,meg a tisztelet egymás iránt összetarthat. hidd el megpróbáltam és nagyon nem működött. Én belebetegedtem. És ez nem vicc! Ennek iszom a levét most is!

2012. jan. 26. 07:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!