Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog-e ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog-e ha egy pasi röpke 3 hónap ismeretség után jegygyűrűt vesz egy nőnek, akivel szinte nem is ismerik egymást, egy napot nem laktak együtt, a nő elvált alapvetően nem házasság párti?

Figyelt kérdés

Jóval idősebb is a pasinál. Ez mondjuk nem is lenne gond. Csakhogy ezzel még nincs vége a storinak.

Mint kiderült a pasi úgy vett gyűrűket, hogy arra sem emlékszik csajnak melyik gyűrű tetszett! Aztán, hogy lehet karikagyűrűt venni úgy, hogy az állítólagos ara jelölt nincs is jelen. Kihez vagy mihez mérte a gyűrűt? Tehát a véleményetekre lennék kiváncsi, hogy vajon mi a célja a pasinak ezzel a lépéssel, hiszen a hölgy világossá tette, hogy nem akar házasodni. Inkább az együttélést választja. Meglátásom szerint bizonyítani akarja, hogy ő a pasi és az lesz amit ő szeretne. Illetve egy kaptafára veszi a nőket, ha az exe pénzzel és értékes ajándékokkal megvehető volt, akkor biztos a másik is elájul egy 420. 000 ft-os komplett ajándékcsomagtól. Mely ugye a srác nézetei szerint egy életre szól (na) Ja és persze az "ajándék " most eladásra kerül.


2012. jan. 24. 12:08
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

hát persze, hogy van olyan, hogy egy pár néhány hónap után köt házasságot, és működik is! de azért lehet, hogy ott talán mindkét fél akarta a házasságot, nem? :D nem is értem miről beszélünk


most mondjon neki igent, mert LEHET hogy a férfi komolyan gondolta? az nem számít, hogy ő nem akarja?

2012. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

a szerelem azonnal jön. rózsaszin köd ha le is hull.. hát addig kell épitkezni,amig van,és akkor nem lesz gond. lassan 7 éve vagyunk együtt, 2 gyerekkel, fél év után esküdtünk. működik csodálatos. ha te nem akarod persze nem kell,de annyira harcosan ellenkezel.. miért?? kinek kell bizonygatnod? mert nekünk nem. és sztem másnak sem. egyszeűen nem ő az igazi. ennyi. ez már abból látszik h ő akar házasságot,te nem. hagyd,és keressétek meg a párotokat. minek egymás idejét húzni?


vagy elbizonytalanodtál és azért akarsz ennyire görcsösen visszaigazolást. sztem egy picit el kéne mélyülnöd magadban és hagyni h a szived-tudatalattid,intuiciód stb- beszéljen és ne az egód-eszed,kisördög stb- és arra hallgass.


ha meg szereted,akkor modn meg neki! fogadd el a gyűrűjét és ne tiltakozz csak érezz!!!! :))) sok szerencsét!

2012. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Fel is lett ajánlva ,hogy keressen mást! Ő nem akar! Én pedig akárhogy is érzek :) nem fogok férjhez menni még egyszer és nem kell nekem bizonyítani senkinek. Voltam már házas ,éltem is együtt "csak úgy" nem működtek. lehet,hogy nem jó emberrel kezdtem akkoriban,de a házasság intézményét személytől és érzelmektől függően kihagyom! a gyűrűről meg elmondtam,hogy maradhat,de csak melyik megoldás esetén:) Az meg,hogy ő ennek ellenére ragaszkodik hozzám arról én nem tehetek:) Annak viszont örülök,hogy ti jól "működtök"
2012. jan. 27. 07:55
 44/46 anonim ***** válasza:

az mondjuk baj,ha ő azt hiszi h egyszer csak meggondolod magad. mert akkor a végén még te leszel a hibás ha elvesztegeti az idejét. a bizonygatást arra értettem h olyan harcosan véded az igazad :) még mindig tartom h ha ennyire nem egyet akartok,akkor nem vagytok egymáshoz valók. attól még szerethetitek egymást,csak el kell dönteni-főleg neki-biztos ezt akarja-e. nekem anno volt olyan barátom,aki megmondta h se házasságot,se gyereket nem akar soha. akkor 20 évesek voltunk,gondoltam majd én meghozom a kedvét,meggondolja magát. 2 évig birtam "várni" de azután szenvedtem. nekem kellett volna a megerősités. végigveszekedtünk boldogtalanul még 2 évet,mert szerettük egymást de ő nem akart házasodni,én meg nem akartam úgy élni. végül vége lett. ő most 35 éves,azóta se nüsült meg,nincs gyereke,és talált egy lányt aki szintén igy érez együtt is vannak vagy 6 éve.


viszont ha te elmondtad a párodnak h ez van és kész,és ő mégis akar,akkor mond meg neki h később se tegyen szemrehányást,és ne akarjon megváltoztatni.


azért eszembe jutott a birtoklás is a részéről. mivel látja h te nem vagy birtokolható,csakazértis akar valami kicsit belőled. ha nem házasság,legalább a gyűrűjét hordjad h lássák az övé vagy. vagy szimplán nagyon szerelmes,és semmi hátsó szándék...

2012. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Igen én is így látom a dolgot.:) Birtoklási vágy:)) És az,hogy megmutassa,hogy igenis én az övé vagyok! de ma ismét elmondtam neki amit gondolok és ezt nem is fogom tovább ragozni:)Neki nagyon nem akart összejönni egyik csaja sem aki tetszett neki ,így próbál engem megtartani mindenáron! csakhogy sajna ez nem fog működni. Elmondtam neki,ő kitart. Ez van. :)))
2012. jan. 27. 15:59
 46/46 anonim válasza:
szia. személyes kérdésem lenne hozzád, mivel elképzelhető h ugyanazzal az emberrel sikerült össze akadnom akiről ez a történet szól. 26 éves és székesfehérvári a pasi ??
2013. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!