Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom nem akar elvenni 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar elvenni 10 éve vagyunk együtt hasonnló sorsú emberekkel szivesen beszélgetnék van valaki?

Figyelt kérdés
Anno mikor megismertük egymást közölte, hogy Ő többet nem nősül és nem akar babát(nem lehet neki)és semmi formában sem vállalja be a baba dolgot.Én akkor ezt elfogadtam de eltelt pár év és szeretnék esküvöt de Ő azt hajtogatja minek anélkül is megvan az ember sokan az után, hogy össze házasodnak elválnak pedig ha nem házasodtak volna össze lehet a mai napig együtt lennének.Nem érdekli, hogy én nagyon szeretnék mindig azt mondja unja már ezt a kérdést menjek el ha nem tetszik.
2012. szept. 24. 08:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
44%

Te választottad őt! Nem értem, hogy aki belemegy egy házasság nélküli kapcsolatba, főleg, ha a párjának nem lehet gyereke, miért nem gondolkodik előtte?

Ha 10 évig jó volt neked a szerető szerepe, akkor most miért nem jó?

Igaz, így nem örökölhetsz tőle semmit, mert nem vagy a felesége. Feltéve, ha lenne mit örökölni.

2012. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sokaktól, szinte percek alatt jöttek a válaszok, hogy "saját boldogságod érdekében hagyd el".


Szóval talán először azt kellene megnézni, hogy az a boldogság (=szerelem, szeretet, biztonság stb.) érzelmek ebben a kapcsolatban ott vannak-e, vagy már csak a megszokás köt össze titeket. Ha már csak a megszokás, és érzelem nincs, vagy nem sok, nem érdemes maradni. De hidd el, hogy akkor az érzelmek az esküvő után sem fognak visszajönni.

Ha viszont az érzelmek ott vannak, meg vannak, hagyd a fenébe a papírt, és legyetek boldogok továbbra is papír nélkül!

2012. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%

Ő már döntött, ezt a döntését veled is közölte teljesen korrekt módon.


Most rajtad a sor: vagy vele maradsz, vagy keresel mást aki akar házasságot és gyereket. Ez már a TE döntésed, neked kell meghozni.

2012. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%
én nem a házasságon bánkódnék hanem a babán.De úgy tűnik neked a papír fontosabb.Én mindenképpen elhagynám,nincs jövőd mellette.
2012. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

Magadnak köszönheted!

Ő már az elején leszögezte, hogy nem akar sem házasságot, sem gyereket, te pedig elfogadtad/beleegyeztél.

Ne ő legyen most a szemét, hogy nem vesz el és nem csinál neked gyereket..

2012. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj, de nagy hülye vagy, apádkorúval élsz? Hol van az eszed? Vagy talán fogyatékos?
2012. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
Ne gyalázzátok már, hogy tudta mibe megy bele. Tíz év alatt mindenki megváltozik, változnak a vágyak, a tervek.
2012. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

szerintem is lépj... minek vagy egy olyan emberrel aki nem akarja azt amit te, minek álozod fel az egész életedet?


még van jó pár éved ismerkedni, találni valakit aki családot szeretne és korban is hozzád illik...


különben meg megkeseredrtt özvegyasszony leszel csak.. a nők alapból tíz évvel tovább élnek, párod mondjuk még 10-15öt aztán mi van??? erre nem gondolsz?

akkor már késő lesz neked is szülni... elrontod így az egész életedet.


30N

2012. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
43%

17:

Valóban változhatnak,ám itt erről szó sincs! A kérdező végig akart házasságot és gyereket,de inkább nem reklamált és belement a kapcsolatba. Arra spekulálni,hogy majd meggondolja magát baromság- felcsináltatni magát a gyerekért,aztán otthagyni a férfit meg egyenesen gerinctelenség!

2012. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%

a párod korrekt volt, előre közölte, hogy mit vár egy kapcsolattól. te meg naiv kis 20 éves voltál, és elvakított a naaaagy szerelem.


vagy szenvedsz tovább, vagy lépsz, és lesz családod.

2012. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!