Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom nem akar elvenni 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar elvenni 10 éve vagyunk együtt hasonnló sorsú emberekkel szivesen beszélgetnék van valaki?

Figyelt kérdés
Anno mikor megismertük egymást közölte, hogy Ő többet nem nősül és nem akar babát(nem lehet neki)és semmi formában sem vállalja be a baba dolgot.Én akkor ezt elfogadtam de eltelt pár év és szeretnék esküvöt de Ő azt hajtogatja minek anélkül is megvan az ember sokan az után, hogy össze házasodnak elválnak pedig ha nem házasodtak volna össze lehet a mai napig együtt lennének.Nem érdekli, hogy én nagyon szeretnék mindig azt mondja unja már ezt a kérdést menjek el ha nem tetszik.
2012. szept. 24. 08:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%
Minél jobban le van pontozva, annál nagyobb fájó igazságot ír! ??
2012. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
23%

Minél jobban le van pontozva, annál nagyobb fájó igazságot ír! ??


Így van. Megjött a lepontozó bizottság. Akik érdemben ugyan nem cáfolnak semmit, de legalább jól lepontoznak.

2012. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen anno azt mondta rögtön megismerkedésünk napja körül , hogy nem akar nősülni aztán rá 1-2 hétre ez változott azt mondta , hogy még korai meg még csak most ismertük meg egymást ez ment az ismerősöknek ha rákérdeztek, meg ha én is. Ebből azt éreztem függetlenül attól, hogy a legelső nap azt mondta nem akar többet nősülni, hogy talán van esély csak tényleg korai így nem is foglalkoztam ezzel.De aztán eltelt pár év és újra rákérdeztem akkor újra nyíltan mondta, hogy nem akar nősülni.Erre mondtam neki de nem ezt mondtad senkinek habnem , hogy korai még erre Ő azt mondta Ő bizony ilyet nem mondott:(Az elmúlt pár évben vált erősebbé ez a házasság érzése főleg, hogy egy kicsit így kicsit úgy nyilvánult meg ez kételyeket hagyott és bíztam hátha talán de nem:(Ez csak egy hitegetés volt részéről egy darabig tudom:(Tudom nem a papír tart össze főleg a mai világban de nem tudtom miért is lenne részéről ez akkora "áldozat" ha egy párja erre vágyik.Igen ettől függetlenül szeretem és tudom, hogy Ő is de van amiből nem enged.
2012. szept. 24. 14:28
 24/28 anonim ***** válasza:
15%
Ha egyébként jól megvagytok, és szeretitek egymást, ne erőltesd a házasságot. Teljesen igaza van, hogy nem is gondolsz rá, de lehet, hogy mindent elrontana köztetek. Végül is 10 év már több idő, mint amit sokan házasságban együtt töltenek. Már nem kell senkinek bizonyítani, hogy összetartoztok. Szeressétek egymást amíg lehet, kár lenne a még hátralévő együtt töltött éveket kidobni egy ilyen ostobaság miatt. Mert lehet, hogy jó dolog a házasság és a gyerek, de fontosabb egy szerető társ! nekem legalábbis.
2012. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

De jó, h láttam ezt a kérdést így nekem is van még remény, h felvállaljon nyíltan a pasi akit szeretek. Nálunk kicsivel több a korkülönbség.

Kérdésedre válaszolva, ha Te ennél többet akarsz akkor lépned kell! Mi szerencsére nagyjából 1 hullámhosszon vagyunk, gyerekkel is úgy van, h nincs ellenvetése, nem is védekezünk. Ha nem lennénk egy hullámon én is hagynám, és Ő hagyna, h menjek!

24/N

2012. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Értem.Hát szeretem és nem tudom ezért csak elhagyni:((
2012. okt. 4. 20:09
 27/28 anonim ***** válasza:
Mit nyivákolsz itt, eddig húztad az időt Te is és ugye a tíz év nem egy pillanat! Ha nem akar, hát nem, vagy elfogadod, vagy nem, legfeljebb lelép, vagy lelépsz!
2012. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
88%
Jol elpazaroltad a huszas éveidet az apakomplexusod miatt. Megkeseredett vénlány leszel aki legbelül azon kesereg miert nincs gyereke.
2015. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!