Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megcsalás eljegyzés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás eljegyzés után mennyire megbocsátható?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezzel a tudattal tovább élni, és házasságot kötni ?

19/L


2013. febr. 7. 16:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha eljegyzés után, amely normális körülmények között boldogok a párok, és eszükbe sem jut másra nézni, megcsalt véleményem szerint nem maradnék vele az biztos.
2013. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

úgy éreztem ő számomra az igazi, meg is kérte ugye a kezem...

hozzávágtam a gyűrűt de, nagyon hiányzik.

2013. febr. 7. 17:05
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Már most visszaélt a bizalmaddal.Akkor vajon mire számíthatsz Tőle később?Szerintem semmi jóra.Aki egyszer eljátssza a bizalmat,az az én szememben örökre leírta magát,tehát amondó vagyok,hogy véletlenül se bocsáss meg.Amúgy meg mindig is bűn a megcsalás,pláne eljegyzés után,és ezen az őszinteség sem javít.Attól a bűn bűn marad.Különben pedig ez a tüske Benned fog maradni,bármit is teszel.
2013. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj vele mert újra meg fog csalni.
2013. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A válasz: SEHOGY. Lépj túl ezen a kapcsolaton.
2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagy ráérsz. Minek hozzámenni valakihez, aki már most megcsal?


Én nem bocsátanám meg. Alapvetően egyáltalán nem vagyok féltékeny se semmi, 100%os a bizalom részemről, de ha véletlen rájönnék, hogy megcsal, akkor sose bíznék meg benne többet, és a saját érdekemben nem bocsátanék meg. Én nem élnék utána úgy, hogy mindig azon gondolkodok, hogy vajon most is megcsal? A múltkor is fel se tűnt, hogy mikor csinálja..

2013. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy megcsalt legyél határozott és szakítsz ! Aki megcsalja a másikat az nem szereti már és komolyan olyannal akarsz egy életet leélni aki már az elején megcsal mi lesz még? Meg majd jobb egy válás mint egy sima szakítás ezen kár gondolkozni valamilyen szinten te is hibás vagy mert nem adttál neki valamit lehet gátlásos vagy , vagy lehet kicsit húsosabb vagy valami hiányzik belőled ami a másikban meg van de már mindegy az élet próbáján megbukott és szakits vele mert kutyából nem lesz szalonna!!!!!
2013. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a megcsalás semmiképpen nem bocsátható meg!Eljegyzés után meg pláne!Akkor minek kérte meg a kezed?Szerintem a gyűrű annak a jelképe,hoogy igenis veled szeretné az az ember leélni az életét,ha pedig nem így gondolja akkor ne jegyezzen el...ez felháborító!Legalább ő vallotta be a piszok?Vagy még arra sem méltatott?Remélem meg sem fordul a fejedben,hogy megbocsáss neki!Aki megcsalt egyszer az később is megfog!Fiatal vagy még,nincs semmi sem veszve,új életet kezdhetsz..és örülj,hogy ez még most kiderült és nem akkor amikor már a felesége vagy,vagy baba van.

Lép túl rajta!Sok sikert!


21/L

2013. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
37%

Nevetségesek vagytok, amiért lepontoztatok. Sajnálom, aki látott már világot, az tudja, mi az igazság. Én sem örülök ennek, de sajnos így van.

Ideje lenne felnőni...

2013. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
46%

Kedves utolsó, igazad van, nem tudom, hogy minek kellett lepontozni téged. Igazából meg semmi jelentősége, én meg sem szoktam nézni. Amúgy engem kifejezetten fáraszt ez a sok h..je, önérzetesebbnél-önérzetesebb píícsa, a hatalmas élettapasztalatukkal.

A megcsalástól függetlenül, nehogy megházasodj már 19 évesen, normális vagy? Minek? Legalábbis ilyen fiatalon? Munka, karrier, élet, világotlátni,.... várj még 10 évet. Aztán majd másképp látod a világot, bölcsebb leszel, jobb döntéseket fogsz hozni. 39F

2013. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!