Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megcsalás eljegyzés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás eljegyzés után mennyire megbocsátható?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezzel a tudattal tovább élni, és házasságot kötni ?

19/L


2013. febr. 7. 16:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%

30on tul vagyok, o kozelebb a 40hez. Megcsaltam, o visszafogadott. Azota boldogabb, nyitottabb, oszintebb a kapcsolatunk. Nem azert fogadott vissza mert egy balek, hanem mert szeret es mert tudja, hogy a vilag tele van "tokeletes" emberekkel, es ha en ilyen hibaval is boldogga tudom tenni, akkor ez neki igy teljesen jo, es mindenki mas velemenye le van sz.rva.


Ennek ellenere 19evesen meg VELETLENUL se menj ferjhez. Foleg nem egy olyan fiuhoz, aki megcsal ;)

Szoval a valaszom: a te korodban ez nem bocsathato meg!

2013. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez ennyi volt. N28
2013. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Abban a percben úgy hajítsd ki,mint azt a bizonyos macskát sz*rni.Sehogy nem lehet vele tovább élni.És ha most megtette,megteszi később is.Ennyi volt,a bizalmaddal,szereteteddel,belé és közös jövőtökbe vetett hiteddel is úgy visszaélt,ahogy annak rendje.De jó tanács,19 évesen még ne házasodj,pár év kell,hogy lásd majd,miért.
2013. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Nem bocsátanék meg neki. Nagyon nehéz lenne nekem is, de szakítanék evele, mert nem lenne meg onnantól a bizalom. Akármikor elmenne egyedül, arra gondolnék, hogy nem - e valaki más karjaiban keresi az örömöt. Egy ilyen "házasságnak" pedig szerintem semmi értelme. Szóval a megcsalás nálam szakítóok.
2013. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ez a helyzet velem, mintha én tettem, volna fel a kérdést. 19 éves, menyasszony, eljegyzés után csalt meg, a különbség, hogy én jöttem rá, és nem vallotta be. Most jöhetnek a lepontozók, de én bizony minden akaraterőmet és szeretetemet összeszedtem, és megbocsátottam. Láttam, hogy bántja valami hónapok óta, ezért kezdtem gyanakodni, és miután kiborult a bili és kis híján elmentem, leesett neki mit tett, teljesen kijózanodott lelkileg. 2 éve vagyunk testileg lelkileg együtt, képtelen voltam feladni ezt egyetlen délutánért. Ahhoz túl sok mindenen mentünk már keresztül együtt.

Kedves kérdező: ha a lelked mélyén úgy érzed, megérdemli, próbáljátok meg, de csak ha minden porcikád ezt üvölti, másképp ne, mert minden erődre, akaratodra, bizalmadra és szeretetedre szükséged lesz. Hidd el, nem a levegőbe beszélek, még friss az élmény nekem is. Nem lesz könnyű, ott fog motoszkálni benned, de ha mindent megtesz azért, hogy visszanyerje a bizalmad, egyre könnyebb lesz, és újra tudtok boldogok lenni. Mi már az esküvő előtt vagyunk 1 hónappal, és bár néha felvetődik még ez a kérdés és egy picit tompán zavar, a tudat, hogy engem akar élete végéig maga mellett tudni, segít. Nyugodtan lepontozhattok, de én ezt végigcsináltam, és köszönöm, újra tudok boldog lenni, és úgy érzem, képesek vagyunk ezen túltenni magunkat.

2013. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

# 21 leirtam oszinten a velemenyemet es lepontoztok? Miert? mert a kis ontelt, "en tokeletes vagyok" lelkivilagotok nem tudja befogadni azt, hogy ket felnott ember kozul az egyik elkovet egy oriasi hibat a masik megis kepes neki megbocsatani es visszafogadni?


El nem tudjatok kepzelni azota milyen boldogok vagyunk, mindketten ugy gondoljuk, hogy ez a felrelepes talan meg jot is tett valahol a kapcsolatunknak, mert azota sokkal oszintebbek vagyunk egymassal, nincs semmi titkunk egymas elott. Kivanok hasonlo boldog parkapcsolatot mindenkinek!

2013. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Több éve együtt vagyunk, de a legelején összefeküdt valakivel. Hibás voltam benne én is. Megbocsájtottam neki, de azóta nem tudok bízni benne. Folyton féltékenykedek, hisztizek miatta.

Ez persze se nekem, se neki nem jó.

Annyira, de annyira szeretnék újra a régi lenni, de nem megy :(

Persze nagyon várom hogy eljegezzen.

Viszont szeretjük egymást.... csak így elég rossz.

Nem tudom meddig lesz folytatás

2013. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!