Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 éve járunk már, ő idén lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve járunk már, ő idén lesz 27. Mikor kéri már meg a kezem? Mit tehetnék, hogy ne zavarjon annyira, hogy szinte minden barátnőmet megkérték már, vagy legalábbis nagyon sokakat?

Figyelt kérdés
Két kategória van: a ribi és a kapcsolatban élő személy. De akkor vagy ez legyek, vagy az, de ez a köztesség irtóra idegesít. Ő még nem is gondolkodik ilyeneken, még nem fejezte be a sulit, de szerintem már ideje lenne, hogy valamit lépjen, de ő nem látja értelmét, mert egyikünk se dolgozik még, meg stb... dehát mások se dolgoznak, és eljegyzés mégis van.
2013. márc. 25. 10:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon szomorú és görcsös életed lesz, ha mindig azt nézed, mások mit csinálnak.


Gondolkoztál már azon, hogy tényleg akarod-e ezt az egészet? Úgy értem, lehet, hogy ha nyugodtan végiggondolod, rájössz, hogy nem is akarsz férjhez menni, hanem elmennél búvárkodni, vagy megszöknél a cirkusszal.

2013. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

mi 5 év után költöztünk össze, fél év együtt élés után eljegyzés és tavaly a 7 . évfordulónk után volt az esküvő. És szerinted engem érdekelt hogy már 7 éve együtt vagyunk és csak most lesz esküvő? Nem, nem érdekelt mert most érzetük magunkat úgy hogy itt az ideje.

Képzeld el már évek óta azt hallgattuk először hogy mikor költözünk már össze, majd a mikor házasodtok már, most meg mikor lesz már gyerek. Elhiszed hogy nem érdekel hogy hányan kérdezik meg? A mi dolgunk , a mi döntésünk. Azért mert xy nak már van engem hidegen hagy. És ha az együtt létünk 11 . évében leszek érett egy gyerekre akkor akkor fogok szülni és baromira nem érdekelnek mit mondanak mások. Szerencsére a családom nem ilyen, de sok ismerőstől már a falra mászok. Szóval ha most engedsz az elvárásoknak akkor utána jön a többi és mindig mindig lesz valami amit a környezetedben elvárnak.Most te az eljegyzést látod de majd utána jön a többi.

2013. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
88%

Azt már többen leírták előttem, hogy túlságosan rágörcsölsz a témára, meg hogy elég érdekes a hozzáállásod, hogy azért házasodnál, mert sokan házasodnak, úgyhogy nem ismétlem.


Talán annyit tudnék tanácsolni, hogy azért ahhoz már egy két éves kapcsolat szerintem elég kell hogy legyen, hogy elbeszélgessetek a jövőbeli terveitekről. Nem úgy, hogy: hé, mikor veszel már el. Hanem hogy a jövőben, esetleg pár éven belül mik a tervei, esetleg szerepel-e köztük a családalapítás veled. Szóval lehet erről beszélgetni nem számonkérően, csak hogy melyikőtök mit tervez.

2013. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
ehh, igazatok van, és ezt tudom is:( csak néha rámjön ez, amikor meglátok 1-1 képet facebook-on, h ez is férjhez ment, meg az is.. meg amikor mesélnek ezekről a dolgokról. ja, nem élem az életemet a fb-n, mielőtt még vki letámadna:D
2013. márc. 25. 12:37
 25/40 anonim ***** válasza:
95%

Két kategória van: a ribi és a kapcsolatban élő személy.



:)))) bocs de ezen jót nevettem. Szóval szerinted vannak a ribik és azok akik kapcsolatban élnek.. jó:D



Nos, akkor elmondom az én hozzáállásomat. 2 éve vagytok együtt, NEM 4, NEM 5 és nem ennél több. Viszonylag fiatal kapcsolat...Hova lépjen a párod, ha nincs keresete? Miből vegyen gyűrűket? Miből lesz esküvő, miből tartjátok el magatokat? És mindek eljegyzés, ha nincs esküvő?


Te hány éves vagy? Ngyon éretlenül gondolkozol.



Engem 5 év után kért meg a párom, nem dolgozik még ő sem, mert 6 éves egyetemre jár, de kispórolta a pénzt. ösztöndíjak, ajándékok stb...

Nem tartottunk még eljegyzést, mert úgy érezzük, feleslegesen nem dobunk ki pénzt az ablakon, ameddig nincsen egy biztos állásom, hogy félre tudjunk tenni, ha kell...

Nincs átállítva a fb. profilom, szinte senki, csak a szűk család tudja, hogy megkérte a kezemet. ÉÉÉS? Nekünk fontos ez, nem érdekel, se barát, se barátnő, az a fontos, hogy mi jól vagyunk...


Várj türelemmel. Kicsit még nőjj fel ehhez a kapcsolathoz, és egyáltalán a jegyességhez.


23-L

2013. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
59%

Éretlen,buta beképzelt pitsa vagy ,sajnos 23 évesen ...volt ilyen ismerősöm..Ő már "ribi"...pasi lennék kivágnálak mit macskát sz@rni....

L/30

2013. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
húha, nem is tudom, h ki az éretlen:D 3o évesen pár sorból kikövetkeztetni, h milyen is az ember?:D
2013. márc. 25. 13:38
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Minek majmolsz másokat? ezt sosem fogom megérteni, csak azért kéne megkérni a kezed, mert a barátnőid kezét már megkérték? Gyereket is azért fogsz vállalni, mert Rozinak már van? És ezért majd az összes veled szembejövő pasit ezzel fogod bombázni?

Hát van egy rossz hírem! A pasik látják a fejeden villogó piros szirénát ami azt üvölti, hogy eljegyzés-házasság-gyerek-de-gyorsan... és szűkölve menekülnek ettől! A mostani párod is el fog hagyni, ha sokáig erőszakoskodsz vele!

2013. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Nem, én tényleg nem vagyok ilyen, mármint akinek ez a sziréna van a fején. Sőt, 1-2 éve hevesen tiltakoztam az egész ellen. Gyereket most se akarok... nem tudom elképzelni. Csak az a bajom, h igy lehet, h rabolja az időmet, amit egy olyan pasival is tölthetnék, akivel ez alatt az idő alatt épitgetünk egy kapcsolatot, aminek aztán normális "velejárói" lesznek. Félek attól, h olyan pasi lesz a pasimból, aki 3o évesen is még csak járni akar velem, mint az ovisok...
2013. márc. 25. 13:58
 30/40 anonim ***** válasza:
78%

"Két kategória van: a ribi és a kapcsolatban élő személy. De akkor vagy ez legyek, vagy az, de ez a köztesség irtóra idegesít. Ő még nem is gondolkodik ilyeneken, még nem fejezte be a sulit, de szerintem már ideje lenne, hogy valamit lépjen, de ő nem látja értelmét, mert egyikünk se dolgozik még, meg stb... dehát mások se dolgoznak, és eljegyzés mégis van."

nem kell ehhez 30sor 2 sorból kiderült,meg abból hogy mindenkit lepontozol...

Házasodni szerelemből,összetartozásból kell nem azért mert mások is.De borítékolom neked ha így állsz hozzá nem vesz el Ő sem és más sem, a férfiak ezt a hozzáállást gyűlölik.

2013. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!