Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 éve járunk már, ő idén lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve járunk már, ő idén lesz 27. Mikor kéri már meg a kezem? Mit tehetnék, hogy ne zavarjon annyira, hogy szinte minden barátnőmet megkérték már, vagy legalábbis nagyon sokakat?

Figyelt kérdés
Két kategória van: a ribi és a kapcsolatban élő személy. De akkor vagy ez legyek, vagy az, de ez a köztesség irtóra idegesít. Ő még nem is gondolkodik ilyeneken, még nem fejezte be a sulit, de szerintem már ideje lenne, hogy valamit lépjen, de ő nem látja értelmét, mert egyikünk se dolgozik még, meg stb... dehát mások se dolgoznak, és eljegyzés mégis van.
2013. márc. 25. 10:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
84%

Minek?


Majd megkéri a kezedet, ha úgy látja, itt az ideje. Akkor, ha dolgoztok, meg tudtok állni a saját lábatokon, eltartani magatokat, külön költözni, 1 éven belül házasodni.


Szerintem ő is azért nem kér még meg, mert látja, hogy fiatal vagy még ehhez. A gondolkodásod abszolút nem érett még meg a házasságra, családra, ha azért vergődsz, hogy jegyezzenek már el, mert mindenki mást eljegyeznek. Szedd össze magad és nézz magadba...

2013. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%

"a pasi elkényelmesedik, megszokja, hogy ott van a nő, és már nem is akarja eljegyezni, mondván, hogy minek, amikor ennyi ideje itt van, ezentúl is itt lesz?"


És szerinted ha eljegyez, aztán összeházasodtok, akkor utána nem kényelmesedhet el? Milyen logika már a tiéd? :D

2013. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
76%
Divatpitsa vagy még nagyon. Az ilyennek nem való a házasság.
2013. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
59%

OMG, mekkora birka vagy. mondd, és te hányadik évedet taposod? mert az írásod alapján max tininek tűnsz.


egy pasi akkor nősül, amikor akar, egy nő akkor, ha megkérik. ezt kellene valahogy feldolgozni.


én speciel pont azért nem szeretnék házasodni, mert körülöttem mindenkinek esküvőmániája van, és a plafonra mászom már az egésztől.

2013. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha FELNŐSZ
2013. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
igen, tényleg mindenkinek esküvőmániája van.. sokáig amellett voltam, h ááá nem kell, stb.. egyébként 23 vagyok. de ahogy múlik az idő....... az én időm is múlik, nem lesz mindig feszes a bőröm, és sima az arcom.
2013. márc. 25. 10:53
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

"igen, tényleg mindenkinek esküvőmániája van.. sokáig amellett voltam, h ááá nem kell, stb.. egyébként 23 vagyok. de ahogy múlik az idő...... az én időm is múlik, nem lesz mindig feszes a bőröm, és sima az arcom."



Régen rossz, ha vki azért vesz el, mert feszes a bőröd és sima az arcod. Egyébként ha 40 fele járnál, megérteném, amit írsz, de így...

Én 29 éves voltam, amikor férjhez mentem, 20-21 évesnek néztek folyamatosan (sőt, vhol még a személyimet is elkérték, amikor cigit vettem).


Ja és pont olyan dolgokat emlegetsz az utóbbi 2 kommentedben, amiket a szülők szoktak felhozni!! Egészen véletlenül nem anyukádtól származnak ezek a kijelentések?

2013. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés: nőj fel. Utána van értelme házasodni.

Már a kezdő kérdésed gyanúra adott okot, de az első mondat után teljesen bizonyossá váltam, hogy értelmi és érzelmi szinten még nem állsz készen egy komolyabb kapcsolatra és családalapításra.

2013. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Nem emiatt venne el, nyilván.. de mi van, ha még évek múltán se fogja tudni, hogy mit akar? A nők egy bizonyos kor után már senkinek se kellenek, mert mindenki hajt a fiatalabbakra.....:(
2013. márc. 25. 11:04
 20/40 A kérdező kommentje:
családalapításra valóban nem, mármint a gyerekvállalásra. de ebben a korban már.. na nem tudom, h mit gondoljak. nem kell leszedni a fejemet.. csak elgondolkodtatnak egyes kijelentések.. lagzikban is csak 2-3 évvel idősebbek tőlem a menyasszonyok..
2013. márc. 25. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!