Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 éve járunk már, ő idén lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve járunk már, ő idén lesz 27. Mikor kéri már meg a kezem? Mit tehetnék, hogy ne zavarjon annyira, hogy szinte minden barátnőmet megkérték már, vagy legalábbis nagyon sokakat?

Figyelt kérdés
Két kategória van: a ribi és a kapcsolatban élő személy. De akkor vagy ez legyek, vagy az, de ez a köztesség irtóra idegesít. Ő még nem is gondolkodik ilyeneken, még nem fejezte be a sulit, de szerintem már ideje lenne, hogy valamit lépjen, de ő nem látja értelmét, mert egyikünk se dolgozik még, meg stb... dehát mások se dolgoznak, és eljegyzés mégis van.
2013. márc. 25. 10:02
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
senkit se pontoztam le, csak téged. itt mindenkit pontozhat mindenkit, nem tudom, tudod-e. ez nekem probléma, és megkérdeztem másokat, lehetőleg olyanokat, akik objektiven tudnak nyilatkozni. erre van ez az oldal.
2013. márc. 25. 14:07
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

na szóval. lehet hogy rosszul értelmezem, de én úgy érzem azért aggódsz, mert egyre csak idősebb leszel, és sehol eljegyzés, összeköltözés, esküvő? szólj ha tévedek. nekem ez jött le abból ahogyan írsz. és bizonyos szinten meg is értem hogy ha ezért aggódsz.


szerintem ilyen huszonéves korban, 1-2 év után már el kell tudni kötetlenül, nem neki támadva a másiknak beszélgetni a jövőbeni tervekről, és hogy a párod ezt veled kívánja e.


aztán el kell gondolkodnod azon, hogyha pl a párod egyáltalán nem akar házasodni, mert sokan vannak ilyenek is , akkor ezt te el tudod e fogadni. ha igen vele maradsz, ha nem vagy szakítasz és keresel olyat aki elvenne. vagy vele maradsz és reménykedsz, akár meg is gondolhatja magát.


elárulok neked még valamit. attól hogy esetleg megkéri a kezed, nem biztos, hogy a felesége is leszel!!! van olyan ismerősöm, akit kb 2 év után kért meg a barátja. telt múlt az idő, tervezgette a 100fős esküvőjét (én az ilyenektől mászok falra), és semmi összeköltözés, semmi nem történt. végül 5 és fél év után szakítottak a pasi hűtlensége miatt, illetve a nemtörődömsége miatt. a csaj itt van 27 éves, 30 évesen már gyereket akart, és most egyedül maradt. kezdhet mindent előröl. új kapcsolat építése stb...


ezzel csak azt akartam mondani, hogy eljegyzés nem feltétlen követ esküvőt, illetve ha a pároddal beszélsz és kiderül, hogy nem akar házasodni, és te úgy döntesz hogy vársz, akkor ne csodálkozz azon, ha idősebb leszel, de nem változik a helyzet.


ezekről már rég beszélnetek kellett volna kötetlenül.


nálunk a tágabb családban van olyan aki az esküvő óta azzal húz engem meg a férjemet hogy mikor lesz már gyerek... pedig csak majdnem 3 éve vagyunk együtt, és a házasságunk sem régi. kicsit több mint másfél év.


és egyikünket se érdekli. majd lesz gyerek amikor úgy döntünk, de senkinek semmi köze hozzá. és vannak egyéb gondok is. )itt most nem elsősorban anyagiakra gondolok.


sose leszel boldog ha mindig azt nézed másnak milyen a magánélete!


kérdezd meg a párodat mik a tervei, akar e házasodni, gyereket, )azokat a dolgokat amiket te akarsz. és a válaszai alapján hozz döntést a kapcsolatotok további sorsáról. (pl ha te házasodni akarsz , ő nem) akkor elég egyértelmű....


engem a férjem a járásunk első hónapjának végén kért meg. nagyon hamar tisztáztuk ki mit tervez a jövőben. a célok közösek voltak, így másfél évvel később mikor befejeztük a sulit és munka lett, összeházasodtunk. akkor voltam 25 éves.


ne azt nézd mások miket csinálnak! beszéljetek!


27/N

2013. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
kérdeztem, egyelőre az összeköltözés jött tervbe, amikor közös városban lesz dolgunk, nekem suli, neki munka. de azt mondta, h amig nincs munkája, nem tud tervezni se.
2013. márc. 25. 17:28
 34/40 2122 ***** válasza:
59%

váó. hát nemlennék a helyében. képzelem mi lehet otthon.


AKK HOZZÁM JÖSSZ!!!!!! KÉRD MEG A KEZEM%!!!!!! MÁR MINDEN BARÁTNŐMENT MEGKÉRTÉK!!!!! WHOAAAAAA

2013. márc. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 2122 ***** válasza:
47%

csináljatok néhány facebook képet hátha akk jobban érzed magad. azt úgyis kiemelted h mások facebook képeit nézegetni jaj ,de jó. mi ketten egykorúak vagyunk. nemértem miért a férfiakra mondják azt h éretlenek. te vagy rá az élő példa h ez nem így van. arról nem is beszélve h te most beleakarod eroltetni őt egy házasságba. jól indul az egész.


te még tanulsz. még magadat sem tudod eltartani aztán arról beszélsz h jaj ,de jó másoknak mert már a gyerekeik nevét tervezgetik. gondolom azért mondtad mert te is erre vágysz.

2013. márc. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
32-esnél jól értetem, hogy 1 hónap(!)járás után jegyezték el??
2013. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!Azért picit túl reagáljátok ezt a kérdést!

Tény,hogy Én sem erőltetném ezt a témát,ugyanis a házasságok jó nagy része válással végződik,DE ha neki ez fontos,akkor kérdezze meg a párjától!Felesleges azzal alázni,hogy butának,meg mindennek lehordjátok.Van akinek ez a fontos!

A fiatal gondolkodásról annyit,hogy az Én testvérem 27 volt amikor erőltette az eljegyzést,esküvőt,stb. Aztán most meg válófélben vannak.Ennyit a házasságról!

2013. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy mindez valóban korai. Abszolút ráérünk még:) az a hülye, aki kérdezgeti, h mikor, mikor.. majd..
2013. márc. 28. 16:40
 39/40 anonim ***** válasza:

"Csak az a bajom, h igy lehet, h rabolja az időmet, amit egy olyan pasival is tölthetnék, akivel ez alatt az idő alatt épitgetünk egy kapcsolatot, aminek aztán normális "velejárói" lesznek."

És még csodálkozol, hogy nem kérte meg a kezedet? Te még csak szerelmes sem vagy bele, b@szdmeg! Ha az lennél, ilyet véletlenül se gondolnál.

2013. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
de igen, szerelmes vagyok. az exembe is szerelmes voltam, mignem kiderült hogy bunkó, és ráment 3 évem.
2013. márc. 30. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!