Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igaza lehet a szobatársamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet a szobatársamnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megőrít a szobatársam a koliban.Ő 20 én 23 ő már az esküvőjét tervezgeti és azon van kibukva hogy idén nyáron nem mehet férjhez.

Engem folyton azzal piszkál és nagyon finoman fogalmaztam hogy mi 3éve vagyunk együtt és még csak meg sem kérte párom a kezem és biztos nem is szeret igazánés soha nem fog elvenni.

Szoktunk mi beszélgetni róla de még nem jött el az ideje.

Igaza lehet a szobatársamnak hogy semmi nem lesz belőlünk komolyabb ha nem történik valami?

Lassan már kezdem igaznak érezni annyi mondogatja:S


2009. okt. 16. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
A szobatársad egy idióta!! Én 7 éve vagyok a párommal és mi sem a közeljövőben fogunk összeházasodni. Már felmerült a téma de nincs rá lehetőség. Én szép nagy esküvőt szeretnék mert jobb esetben csak egyszer lesz egy életben de az nagyon sok pénzbe kerül.
2009. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy van igaza, a házasságnak akkor jön el az ideje, ha a pár már élt együtt pár évet és minden jól alakul. Sok párnál derül ki az, hogy teljesen jól elvannak, szeretik egymást, majd miután összeköltöznek, minden rosszra fordul.

A szobatársad együtt él a kedvesével? Mert ha nem, nem érdemes nagyon tervezgetnie.

Ha legközelebb azzal nyaggat, hogy mikor mész már férjhez, mondd meg neki, hogy inkább akkor mész férjhez amikor mindketten készen álltok rá, mintsem akkor, amikor mások erőltetik az egészet és szinte obligációnak tartják, mint pl ő is...

2009. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nincs igaza. Gondolj bele, mi van azokkal a párokkal akik akár 10 évig is együtt járnak majd csak azután házasodnak össze, és mégis boldogok. A szobatársad most nem lát a rózsaszín ködtől. Te is ilyen leszel ha odáig juttok a pároddal mint ők. Boldog vagy a jelenlegi pároddal? Ha igen miért hallgatsz a szobatársadra? Neked kell tudni merre tart a kapcsolatotok, és egy ilyen helyzet miatt nem mehet tönkre egy 3 éve tartó kapcsolat.
2009. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
a párod egy tipikus hülye pitsa akinek mindennél többet jelent az, hogy ő felparádézhasson majd az esküvőn. a párjánál is többet jelent, nyilván elhagyná ha nem veszi el. undorító.
2009. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
bocs, mármint a szobatársad nem apárod:)
2009. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen csajok szoktak nagyot koppanni. Nincs igaza. Mindenki maga dönti el, hogy mikor van itt az ideje az esküdőnek. Ha ő ennyire szervezgeti, és megvalósul, akkor már tök boldogtalan lesz, hogy vége.
2009. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek ilyen lányt, a végletekig büszke volt arra, hogy hamar megházasodik, egy török férfi vette el.. Végig dicsekedett az egésszel, mindenkinek az orra alá dörgölte, hogy ő milyen szerencsés.. rendszeresen kiírta mindenféle nyilvános forúmra, hogy mennyire boldog és szerencsés, meg hogy esküvő ekkor és akkor.. Aztán hirtelen mindez elmaradt. Kiderült, hogy 7 hónap után elvált, mert férjecskéje bizony nem átallotta verni őt. Az egészet elkapkodta, és megszívta.
2009. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

nincs igaza. beszéltetek róla, tehát valamikor tervezi és ez a fontos! :)

nincs okod az ijedtségre

2009. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Mi négy éve vagyunk együtt párommal, én is 23 vagyok, párom 30. Egy éve együtt élünk és nekünk nagyon jó így, ugyan Valentin napon eljegyzett, de ennél többet nem tervezünk. A baba már jöhetne, de esküvő nem kell, hiszen minek is?! Csak egy darab papírról van szó, amiért több száz, jó esetben is több tízezreket kiadnánk. Lesz annak a pénznek jobb helye is.
2009. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Akár igaza is lehet, nem tudom, milyen a kapcsolatod a pároddal, nem ismerem a terveit, de a szobatársad most a saját problémáit vezeti le rajtad, tehát ő azért mondja ezt neked, mert neki idén valami miatt nem jön össze az esküvő (talán az anyagiak?), pedig már tervezik, és ő emiatt ideges, és ezt rád vetíti ki. Akár igaza lesz akár nem veletek kapcsolatban, amiket most neked mond rátok, az valójában az ő saját problémájának a kivetítése, amit nem tud megoldani, és nem is rólatok szól.
2009. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!