Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igaza lehet a szobatársamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet a szobatársamnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megőrít a szobatársam a koliban.Ő 20 én 23 ő már az esküvőjét tervezgeti és azon van kibukva hogy idén nyáron nem mehet férjhez.

Engem folyton azzal piszkál és nagyon finoman fogalmaztam hogy mi 3éve vagyunk együtt és még csak meg sem kérte párom a kezem és biztos nem is szeret igazánés soha nem fog elvenni.

Szoktunk mi beszélgetni róla de még nem jött el az ideje.

Igaza lehet a szobatársamnak hogy semmi nem lesz belőlünk komolyabb ha nem történik valami?

Lassan már kezdem igaznak érezni annyi mondogatja:S


2009. okt. 16. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Szerintem csak dicsekszik vele,de ezekkel az emberekkel szokott előfordulni,hogy jól pofára esnek.Te 25 évesen mész férjhez az igazihoz,ő meg 25évesen túl lesz egy váláson.Általában,akik annyira hirdetik,azért teszik,hogy magukat nyugtassák vele,hogy szereti őket a párjuk,nincs itt semmi baj.A bogarat csak azért rakta a füledbe,hogy furdaljon az irigység.A környezetemben is van ilyen ember,de sztem az esküvőig nem jutnak.Biztos sokáig rágta a srác fülét,"nah jól van akkor eljegyezlek"és még vagy 5 évig menyasszony lesz.

2009. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem olvastam el az előttem szólókat, de nem a "papiron" van a lényeg, hanem a szerelmen... nem is kell elkapkodni... minek? a mai világba 23 évesen?
2009. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Te meg mondogasd neki, hogy hülye. Ezt nem is kell elhinnie, mert amit leírtál, annak alapján ez tény.
2009. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ilyeneken!ha úgy érzed hogy szeret előbb utóbb úgy is megkéri a kezed!mi is már leg 3 éve vagyunk együtt és csak viccelődünk eljegyzéssel meg hasonlókkal de előbb szeretnénk végre összeköltözn mert ki akarjuk próblni az együtt élést.majd utánna lesz valahogy


22/L

2009. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!