Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért lett divat az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat az eljegyzés kikönyörgése? Csomó kérdés van, amiben rágják a párjuk fülét a nők, hogy nekik gyűrű kell! Ennyire csak a külsőségek számítanak? Hogy lehessen kirakni a közösségi oldalra meg várni a like-okat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 14:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
93%

utolsó: egyet értek.

Csak van egy kis gond ezzel. Lehet, hogy a hapsi meg akarna házasodni, csak épp nem az adott nővel. Ő tudja, hogy hapsinkák nem házasságellenes, el.esz 10 évet termékeny éveiből, mire leesik neki, hogy hapsikánk őt biztosan nem fogja elvenni. Viszont hapsikánk nem szakít, mert a nagy ő még nem jött el, a zoknijai meg mosva vannak, és finom kaja is van. el van, mint tehén a herén.


A maximálisan korrekt az lenne, ha azt is közölné a hapsi pár év után, hogy házassággal nincs bajom, de téged nem veszlek el drágám. ekkor a nő lelép, a pasi meg megkeresi, akivel el tudná képzelni az életét. Szerintem. Csak ezt a kedves pasik általában nem ilyen korrekten intézik...

2013. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
56%

- Mért nem jegyzel el?

- Mert csak dugni akarlak míg nem találok jobbat de eszem ágában sincs veled együtt élni.

2013. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
64%
Igaza van 10-nek. Én is úgy gondolom hogy egy valóban komoly kapcsolatban a megfelelő alkalommal eljegyzés és esküvő lesz. Ha nem lesz akkor az azt jelenti nekem is hogy valami nincs rendben,hiszen ha rendben lenne akkor minden egészséges lelkű ember - akár férfi akár nő - vágyik arra hogy a párja a lehető legközelebb legyen hozzá. A magyar törvények szerint a legközelebbi hozzátartozó a szülő, házasként pedig a házastárs. Ha szeretünk valakit akkor egy idő után már nem felel meg az a felállás hogy ha pl baleset ér akkor a szülőket értesítik és még sorolhatnám
2013. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
60%

Azért mert azt hiszik, ha kikönyörgik , és meg lesz kérve a kezük, akkor már biztos a házasság.


Amúgy meg , ha ki kell könyörögni, az régen rossz, ráadásul megalázó is. Olyan kapcsolatban , ahol ilyesmire van szükség, már nagyon nem jó valami.


Egyébként meg sokszor a lányok azt hiszik, pár év után el akarják majd venni őket, a pasik meg csak élvezik a kötöttségek nélküli szexet, és eszük ágában sincs megnősülni. A gond csak az, hogy ezt elfelejtik közölni a lányokkal, és azok pedig éveket várnak a semmire.


Az én férjem magától kérte meg a kezem 1 hónap után annak idején. Soha nem jutott volna eszembe eljegyzésért kuncsorogni. Nem is kellett. Másfél év után házasodtunk össze.


27/N

2013. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Pötyös Panni ***** válasza:
83%
Nem divat és nagyon szomorú hogy manapság ki kell könyörögni..Nem a like-okat várják, hanem egyfajta megbecsülést szeretnének a nők, nem csak azt hogy szexuális célra használják őket..
2013. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon boldog voltam ,a villamos megállóban húztuk fel a gyűrűket .Nem tettem ki a FBra.De rendszeresen megnéztem a gyűrűmet és évek múltán sem szeretem levenni.Kincs.Mert tudom mit jelent nekünk.Ennyi.
2013. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Egyfelől létezik egyfajta szélsőséges tábor,aki már alig húszévesen,körülbelül a semmire házasodik,szül,jegyezteti el magát.Aki a közösségi oldalak sztárjává szeretne válni azzal,hogy reklámozza a maga értékrendje szerint koraérett gondolkodást tükröző,mások szerint szánalmasan felelőtlen életvitelét.

Másfelől létezik egy másik jelenség,a megrögzött,túl szép,túl okos,és túl ügyes szinglik tábora,akik előtt elvileg mindenkinek illene fejet hajtania,mert megengedhetik maguknak a Retro farmert,de a párkapcsolatot,na azt már nem.Ők ehhez túl tökéletesek.

Mindegyik szélsőséges trendbandával úgy vagyok,hogy körberöhögöm őket.Az arany középutat kéne megtalálni,csak hát ez manapság nehezen megy...

2013. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!