Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem éppen úgy fogadta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éppen úgy fogadta a családja az eljegyzésünket, mint vártam. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az apja szerint nem normális, majd úgyis rájön, hogy hiba volt, a nagymamája szerint nem menyasszonyos, hanem inkább k*vás a kinézetem, az anyukája meg le van sokkolva, hogy biztos azért jegyzett el a párom, mert most akkor gyereket is fogunk csinálni és családot alapítunk...

eddig úgy tűnt, hogy kedvelnek (két és fél évig), de ezek a megjegyzések után már kételkedek benne..

Miért lettek hírtelen ennyire ellenségesek és gonoszak velem? Nem tartanak elég jónak a barátomhoz? De akkor eddig miért voltak kedvesek velem?

Köszi.. L/19 a vőlegényem F/22


2013. dec. 1. 08:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%

Nyugi 9- es senji nem irigykedik de te latnok vagy azt hiszed szerintem...

Ketten is ertettuk h mire gondolt. Epp arra h lehet ezert voltak a reakciok.... persze nem epp ez lett volna az elvarhato. De nekem is az volt az elso gondolatom h elnek,

Ha ezt a kerdezo elarulja, meg van a valasz h miert is fogadhatta a csald igy... es azert igaz ami igaz igenis fiatalok. Ami nem akadaly, es igen nem kerul penzbe osszehazasodni, de megelni egyutt igen. Es nem lehetetlen de ez legyen az elsodleges. Ha mindez adott nekik akkor viszont a sokk hatasara jott nekik ez igy. Majd lehiggadnak a korulmenyek.

2013. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem irigykedésből írtam, egyszerűen csak lehet emiatt nem fogadják anynira jól. Ami teljesen érthető lenne.
2013. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

"Miért lettek hírtelen ennyire ellenségesek és gonoszak velem? "

mert nehezen engedik el a fiúkat.

A gyk családi részét meg megszállás alatt tartják az elvált, kiégett, elhagyott nénik, aki most idejönnek irigykedni és Ó! aggódni, miből fogtok megélni.

Ha a Kérdezőnek NEM ez a problémája, Ó! ti aggódó (végtelenül irigy) nénik miért erről beszéltek??

2013. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

:D

Huszonéves fiatal nő vagyok, teljesen rendben van a magánéletem. Nem és mégegyszer mondom, nem irigykedésből mondom. Egyszerűen csak próbálom megfejteni, hogy miért nem örülnek. Persze, ha a kérdező megírná, hogy mi a helyzet, egyszerűbb lenne. De ne mondd nekem, hogy ha nincs munkájuk, nincs megélhetésük, akkor normális dolog az eljegyzés. És nem a kérdezőt akarom minősíteni, vagy bírálni emiatt, egyszerűen ezek tények. Addig értelmeteln az eljegyzés, amíg nincsenek komoly szándékok a házasságra, és nincs hova költözni. Úgy meg még értelmetlenebb, ha még 3-4 évig jegyben járnak, de otthon laknak. Úgy tényleg, mi értelme van? Hogy ott fityegjen az a gyűrű?

2013. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%

Na és ha azért jegyezték el egymást, hogy ott fityegjen a gyűrű, akkor mi van?

Neked, kedves előző, ettől drágább lesz a boltban a kenyér, vagy mi?

A kérdés nem az volt, hogy a válaszadók közül kinek mi fér bele az értékrendjébe, hanem hogy hogyan oldja meg ezt a helyzetet a párja családjával. (3-as voltam)

2013. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%

Előző, nem, nem nekem nem fér bele, hanem a szülőknek. Várj, idézem: "Miért lettek hírtelen ennyire ellenségesek és gonoszak velem?"


A kérdező tette fel ezt a kérdést. Megválaszoltam, ez is lehet egy opció, hogy ők így gondolkodnak. ;)

2013. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%

25 évesen nem érzem magam néninek,házas vagyok egy kisgyerekkel(nem mintha rád tartozna, ezzel is bizonyítom mennyire iq harcos vagy) :D Igazad van édes gyermekem akkor

:)

Amúgy marhára nem érdekel a magánéletük csak mertem feltételezni lehet anyagi helyzetük miatt reagáltak így a kedves rokonok. De látom itt annyi értelmes ember szaladgál h ha mersz írni mást mint a gratulációt már biztos irigy vagy. :D Meg vén és elvált természetesen.

2013. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

Még annyit hozzátennék, igaz már leírtam egyszer de látom itt szájbarágósan kell h egyes elmék megérthessék miről beszélsz.

FELTÉTELEZÉS!!! Mivel nem tudjuk h élnek ezért jött az h amiatt lettek ilyenek mert nem önellátóak. Eddig csak jártak és ez így belefért! DE ha önellátóak és nincs mibe úgymond belekötniük a drága szülőknek egyszerűen a sokk és hirtelen jött hír hallatára viselkedtek így. Ez vagy elmúlik vagy maradnak ilyenek, mert úgy gondolták úgyse maradnak együtt hiszen fiatalon jöttek össze. Ezért elfogadták a kérdezőt. De mivel ennyire komolyra fordult a helyzet mégse nézi annyira jó szemmel a dolgot. Gondolom én ezt így...

De persze kiégett, elvált, irigy embernek számítok úgyis mert merészeltem a kérdésre válaszolni, h mik lehetnek az okok arra amiért így viselkedtek.

Üzenem annak a hozzászólónak h nem neki kell bírálnia a véleményemet mert nem ő kérdezett. Ha ennyire érdekli a magánéletem írjon privát üzenetet ha ismerkedni szeretne. :D

2013. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha legközelebb találkozol a párod családjával és morognak az eljegyzés miatt, nyugodtan kérdezd meg, (DE normális kedves, érdeklődő hangnemben)hogy tulajdonképpen mi a problémájuk, mi a félelmük az eljegyzéssel kapcsolatban. Nyugodtan megmondhatod azt is, hogy azt hitted örülni fognak, meg, hogy eddig abban a hitben voltál, hogy kedvelnek téged. De ne légy vádaskodó, támadó. Csak beszélgessetek, éreztesd velük, hogy neked fontos a véleményük, mivel szereted a fiukat és szeretnél a családhoz tartozni. Ha már tudtok beszélni a témáról, akkor te is el tudsz gondolkodni azon, hogy miért nem kedvelnek, mivel tudnál esetleg a kedvükre tenni, hogyan tudnátok jobban megismerni egymást, közelebb kerülni egymáshoz...
2013. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%

Egyetértek a negyedikkel.


Ennyi idősen gondolom még otthon laktok, bevételetek nincs. Feltételezem megijedtek, hogy most jön a házasság, gyerekek - ugyanis normális kapcsolatokban az eljegyzést fél-másfél évre házasság követi, aztán lassan gyerekek. Gondolom megrémíti őket, hogy így rohantok a dolgokba.


Persze ha csak ilyen tiniszerelmes kamueljegyzés, ahol majd 6 év múlva kívántok házasodni, akkor nyugtassátok meg őket :)

2013. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!