Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom egy éve jegyzett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy éve jegyzett el otthon melegítőben. Egy vacsorát viszont megígért de akkor miért nem tud rendesen eljegyezni úgy ahogy kell? Meddig legyek türelmes? Vagy csak én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés
Valószínű csak le foglalózott mint egy ruhát, elég Elszomorító próbálom vele megbeszélni de csak ideges lesz tőle pedig tudja hogy nekem ez nem játék.Igaz mikor összejöttünk rá pár hónapra jegyzett el. Persze nem is nyaggattam vele idáig, de azért egy év alatt lett volna lehetősége megtenni ezt az ígéretét.A családja miatt sajnos másképpen nem lehetett megtartani eddig.Ti mit gondoltok? valószínű nem is fontos ez neki?

2014. jan. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem te nem is erre a vőlegényre vágysz, úgy érzem. Te tele vagy romantikával, érzékiséggel, ő pedig egy földhözragadt, teljesen más típusú ember. Szerintem nem az igazit találtad meg és kár lenne összeházasodnotok, mert nem lesztek így hosszú távon boldogok.
2014. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
Igen pár év múlva tervezzük.
2014. jan. 20. 19:37
 23/65 anonim ***** válasza:
91%

Én teljes mértékben megértelek! Nálam is hagyott egy kis rossz szájízt az eljegyzés, és igenis azért,mert én sosem így képzeltem el...én egyszerűen valami különlegeset szerettem volna (és ezt ő is tudta), erre egy reggel mikor sminkeltem magam a tükör előtt,melóba készülődve benyögi a kérdést...hm..

Jobbik esetben egy nőnek 1X adatik meg ez a pillanat és igenis arra vágyunk,hogy kicsit "más" legyen,amit olyan jó érzés elmesélni,ha megkérdezik hogy jegyeztek el...értitek?

De visszatérve a kérdésre,én sosem erőltettem utána,hogy ünnepeljük meg "tisztességesen",az már nem is esett volna jól a lelkemnek,olyan erőltetett feeling lett volna. Szerintem tedd fel magadnak a kérdést,hogy tényleg, igazán fontos ez neked? Más lesz tőle utána? Ha a válasz igen,akkor viszont mindenképp valósítsd meg ezt az estét!

2014. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem leped meg te??Ha hazaérve megkérdezi mi ez a gyertyafényes teríték csak mosolyogva mond hogy még meg sem ünnepeltétek...pl...
2014. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az a fura... Hogy az elmúlt egy évben nem vot olyna alkalom, hgy elmentetek valahova, vagy csak otthon nem ettetetk ünnepi vacst, ebédet..

Az hgy mégegyszer ndesen megkérjen butaság.. Egy év után azt ünnepelni is butasg...

(Olajos foltosan kért meg a párom gyűrű nélkül...5 hónapra rá meg is esküdtünk)


Igazából ha beleondolok mi legalább 2 havonta csinalunk gyertyafényes vacsit, évetpnte 1-2 szer pedig elmengyün étterembe is...csak úgy, nert kedvünk van:)

Ha pedig eljegyzés, akkor nem az van amit a családom akar, hanem már mi mint új család mit akarunk...

2014. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Igen a romantikát és a változatosságot is hiányolom. De szeretem őt, csak midig én kedveskedek neki, ő soha.
2014. jan. 20. 19:44
 27/65 anonim ***** válasza:
97%
26 Nem illetek össze. Évek múlva mégrosszabbá fog válni neked. Ő észre se fogja venni, hogy baj van, csak te fogsz fuldoklani a magánytól.
2014. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, csak többet kéne beletennie a kapcsolatunkba, ellepte megszokás lehet. Szép szavakat is ritkán mond. Pedig én mindent megteszek.
2014. jan. 20. 19:50
 29/65 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarlak elkeseríteni de a férfiak többsége ilyen.
2014. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
92%

28 Hiába szereted te, ha ő csak vegetál melletted.


29 Ez nem igaz.

2014. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!