Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom egy éve jegyzett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy éve jegyzett el otthon melegítőben. Egy vacsorát viszont megígért de akkor miért nem tud rendesen eljegyezni úgy ahogy kell? Meddig legyek türelmes? Vagy csak én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés
Valószínű csak le foglalózott mint egy ruhát, elég Elszomorító próbálom vele megbeszélni de csak ideges lesz tőle pedig tudja hogy nekem ez nem játék.Igaz mikor összejöttünk rá pár hónapra jegyzett el. Persze nem is nyaggattam vele idáig, de azért egy év alatt lett volna lehetősége megtenni ezt az ígéretét.A családja miatt sajnos másképpen nem lehetett megtartani eddig.Ti mit gondoltok? valószínű nem is fontos ez neki?

2014. jan. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem meg a te agyadig nem jutott el, miről beszélek...úgyhogy hagylak. :)
2014. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
47%
hagyj:)
2014. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
85%

Valaki irta, hogy az itt kommentelo nok arra vagynak ez esetben, hogy a kanapen "Maris, gondolkodtam, hozzamjossz?" kerdes hangozzon el.


Nem. Nem erre vagyunk.


Csak arra, hogy ne minden az anyagiassag korul forogjon, hanem az eljegyzes attol legyen kulonleges, hogy meghitt/szerelmes/vicces/romantikus vagy egyeb, de annal jobban szivbol jovo pillanat legyen.

Tolem megkerhetik a kezemet a legertekesebb gyemanttal is, ugyanugy fogok neki orulni, mint egy fagylalttal elem valo leterdelesnek.

Ha meg mar egyutt lakom vele, akkor nekem 8 hogy elmegyunk e vagy sem utana, elotte, kozben vhova enni, de nekem mondjuk a gyroszos is szobajohet, mert en ilyen vagyok.

2014. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim válasza:
40%
Együtt vagytok, boldogan és ez a legnagyobb problémád?
2014. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
Valahogyan bele kell kötni a párjába!!
2014. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
21%

Lánykérés (esküvő, temetés, karácsony stb.) esetén kiöltözünk. Megadjuk a módját. Ha nem teszi meg valaki, az nagyfokú igénytelenségre vall, arra, hogy nem tiszeteli sem a házasságot (a fenti példékban: a házasulandókat, az elhunytat, az ünnepet stb.), sem a másik embert (önmagát sem, de az az ő dolga).


Ha pár hónap múlva jegyzett el, miután jártatok, de egy év múltán még mindig esze ágában sincs elvenni, akkor tényleg gáz van. Ez azt jelenti, hogy "lestoppolta" a lányt, az övé, de felnőttt, felelősségen és hűségen alapuló kapcsolatra nem hajlandó.


Egy felnőtt ember nem takarózik a családjával, és semmi mással sem a döntéseiben. Ha azt teszi, akkor nem felnőtt.


Gondold át, mérlegelj, és tégy azt, amit akarsz.

2014. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nincs semmiféle szabályzat. :D Ennyire csak a formaságok számítanak? :D Egy barátnőm kezét melós ruhában kérte meg a barátja tavaly. :D Azóta sem volt megtartva, de így is boldogok!


28N

2014. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van tervben időpont, hogy össze is házasodnátok?
2014. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:

Ha meghitten, kettesben akarsz ünnepelni, miért akarsz éttermet ahol 20 másik ember van rajtatok kívül?


Főzz meglepi vacsorát, vegyél egy üveg finom bort, és Voliá. Ott a meghitt este.

2014. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

Én megértem hogy ez nem tetszik neked, mert amit írsz abból nekem úgy tűnik hogy itt nem konkrétan csak az eljegyzéssel kapcsolatos vacsoráról van szó, hanem egyáltalán bármilyen romantikusabb együttlétről, és szerintem érthető hogy ez hiányzik.


Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, ha ennyire elfoglalt akkor lehet hogy elfeledkezett róla (nem azért mert nem fontos neki), vagy ha nem hoztad fel neki azóta a témát akkor lehet hogy úgy gondolta hogy te is jól megvagy enélkül.

2014. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!