Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom egy éve jegyzett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy éve jegyzett el otthon melegítőben. Egy vacsorát viszont megígért de akkor miért nem tud rendesen eljegyezni úgy ahogy kell? Meddig legyek türelmes? Vagy csak én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés
Valószínű csak le foglalózott mint egy ruhát, elég Elszomorító próbálom vele megbeszélni de csak ideges lesz tőle pedig tudja hogy nekem ez nem játék.Igaz mikor összejöttünk rá pár hónapra jegyzett el. Persze nem is nyaggattam vele idáig, de azért egy év alatt lett volna lehetősége megtenni ezt az ígéretét.A családja miatt sajnos másképpen nem lehetett megtartani eddig.Ti mit gondoltok? valószínű nem is fontos ez neki?

2014. jan. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

A lánykérés a lényeg, nem az hogy valami filmből lopott klisével csinálja, flancos vacsorával meg ilyenek.... nekem az nem is tetszett soha aki így csinálja.


Az én férjem úgy kérte meg a kezem pl hogy átmentünk hozzá összepakolni pár cuccot, mert strandra igyekeztünk a haverjaihoz. És ott letérdelt és elmondta amit el akart, és megkérte a kezemet. Pedig csak 1 hónapja voltunk együtt. Utána megünnepeltük egy kis szexxel aztán mentünk strandolni.


Nekem nagyon tetszett ez így. Ma meg már több mint 2 éve házasok vagyunk.


Miért kell flancos erőltetett vacsora? Nem értem...


Jó az is igaz hogy én a spontán dolgokat jobban szeretem.


27/N

2014. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
85%

"Mindenkinek tud járni a szája, de fogadjunk nektek se tetszett volna így(akinek meg igen, annak mindegy, csak vegye már el valaki)"


Remélem ezt te se gondoltad komolyan. Igen is van akit nem a mesterkélt lánykérés vonz, (többek közt én is) ettől még nem menne hozzá senki senkihez azért hogy vegye már el valaki...


nem vagy normális ha ezt komolyan írtad.

2014. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Nagyon sok kommenttet kaptam , és kicsit már én is másképp látom a dolgot :) Igen kaptam gyűrűt, most már nem kattogok ezen a dolgon . Igaz hogy a figyelem megcsappant az utóbbi időben, de bízom benne hogy a beszélgetésünk megteszi hatását.
2014. jan. 21. 19:06
 44/65 anonim ***** válasza:
29%

Én viszont eléggé ledöbbentem a válaszokon. Ezek szerint az ittlévő hölgyeknek tökéletesen elég ha a párjuk akivel le fogják élni az életüket, odaböffenti a melegítőben (netalán a tévé is megy közben)hát, Maris gondolkodtam, hozzámjössz? És a nő boldogan borul a nyakába igent rebegve és hagyja abba a főzést eme boldog pillanat tükrében. Elég szánalmas, de biztos szép történet lesz az unokáknak.

Én sem vagyok Cambridge-i hercegnő, de annyira nő vagyok, hogy igenis ez egy ALKALOM ami egyszer van jó esetben az életben, tehát a minimum, hogy megadja a módját. Aki szerint nem érdemel meg egy különleges pillanatot amikor egy életre szóló döntést hoz, őszintén sajnálom hogy nem tartja magát többre.ÉS a párja sem. (aki szintén tudja, hogy egy nő életében ez egy mérföldkő, csak le.rja...)

De ha nektek mindegy, nekem is, hiszen úgyis igen lesz a vége, nemigaz? :-)


Kérdező, a gondolkodásod ne a gyakorin válaszolók véleménye formálja, mert látod mostanra már belenyugodtál hogy jól van ez így, pedig nem!

2014. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek magánügye hogyan kérik meg a kezét utolsó ,és senkié sem különb azért mert ahogy te fogalmazol ,meg van adva a módja .A te szemedben akkor az enyém is egy nagy 0 lenne ... mert valóban otthon történt ,spontán és tényleg a tv is ment a háttérben .Ez engem egyáltalán nem zavart ,a világ legboldogabb nője voltam abban a pillanatban .Nekem az lett volna mesterkélt ,ha egy puccos étteremben történik ... tán még térdre is ereszkedik a párom (:D Isten ments!).Nem hiányzott volna ,hogy ott feszengjek .Nekem (és állítom nem csak én vagyok így vele) ez így tökéletes volt ,és nem volt bennem hiányérzet .
2014. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, hogy neked ez így tökéletes volt.

Nem kell feltétlen étterem érdekes, mindenki csak az éttermet ismeri? Használjátok már a fantáziátokat, ha van! Pl. Este felcsalna a hegyre és ott kérné meg, vinne egy dugipezsgőt, vagy akármi! Ez is mód, nemcsak a zabálás! A kérdező viszont szomorú amiért így kérték meg a kezét, ezért tette fel a kérdést!

2014. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
32%

A puccos dolgokról meg annyit, az eljegyzésem valóban különleges volt(nem étterem...), az esküvőnk pedig nagyon egyszerű kéttanús. Tehát a puccos dolgokról annyit, hogy az esküvőn meg feszengtél gondolom a ruhádban egy csomó ember előtt Étteremben...khm...és a többiek is...


Érti valaki amiről beszélek?

2014. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
Tudom ,hogy szomorú ... de egy év után bele kéne törődni .Ez nem olyan ,hogy csinálunk pót lánykérést ... Majd az esküvővel lehet kompenzálni .. az is lehet különlegesebb . Persze egyébként igen ,lehet különleges helyszínt találni ..anno én is olvadoztam pl .egy ilyen flashmob lánykérős videó láttán ,de van amikor az akkor és ott a tökéletes ,bármennyire is gyámoltalan ,vagy nem így képzelte el korábban azt a bizonyos NAPOT .
2014. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

Nem feszengtem ...mivel még nem volt meg az esküvő ...

A párom viszont nem az a tipus ,akiből pl kinézném ,hogy térden állva kérte volna meg a kezem .. .Egyébként nem kell félreérteni ,nem fikázom a különleges lánykérést .(Csak a sajátomat hoztam fel példának ,hogy sok -sok együtt töltött év és egy iskolás gyerek után nem esett rosszul ,hogy csak otthon ,spontán kérte meg a kezem .)A kérdező helyében pedig nem vágynék + eljegyzésre stb ...Esetleg annyit tennék ,hogy én lepném meg a páromat otthon spontán gyertyafényes vacsi ,ahol elmondanám milyen boldoggá tett azon a bizonyos egy évvel ezelőtti napon és boldoggá tesz a tudat ,hogy a felesége lehetek stb.Nem a férfitől kell elvárni mindig a meglepit ,lehet az fordítva is .

2014. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
58%

45 szerintem hagyd 44 et.


Úgyse fogja fel. Szerinte egy nő aki nem mesterkélt lánykérést akar hanem spontánt, az "megelégszik" az odaböffent lánykéréssel, meg nem tartja magát többre, és ilyenek..ami nevetséges marhaság.


De úgyse érti meg mert nem jut el az agyáig. Az ilyet hagyni kell.

2014. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!