Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom egy éve jegyzett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy éve jegyzett el otthon melegítőben. Egy vacsorát viszont megígért de akkor miért nem tud rendesen eljegyezni úgy ahogy kell? Meddig legyek türelmes? Vagy csak én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés
Valószínű csak le foglalózott mint egy ruhát, elég Elszomorító próbálom vele megbeszélni de csak ideges lesz tőle pedig tudja hogy nekem ez nem játék.Igaz mikor összejöttünk rá pár hónapra jegyzett el. Persze nem is nyaggattam vele idáig, de azért egy év alatt lett volna lehetősége megtenni ezt az ígéretét.A családja miatt sajnos másképpen nem lehetett megtartani eddig.Ti mit gondoltok? valószínű nem is fontos ez neki?

2014. jan. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy vegetálna, csak fáradt sokszor, kevés figyelem.
2014. jan. 20. 20:37
 32/65 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szeretem őt, csak többet kéne beletennie a kapcsolatunkba, ellepte megszokás lehet. Szép szavakat is ritkán mond. Pedig én mindent megteszek."


Az a baj, hogy a kapcsolat elején ez még kissé zavaró dolog, néhány év múlva viszont válóok lesz. Gondoljátok át ezt a házasságot, mert innen csak rosszabb lesz, jobb nem.

2014. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mi bajotok van, én megértem a kérdezőt. Tőlem is először otthon, pizsiben kérdezte meg, hogy hozzámennék feleségül? Örültem is, de kicsit csalódott is voltam, hogy ezt csak így kell megkrédezni? De, szerencsére, ő tudta mire vágyom és nagyon szépen meglepett, virágokkal, gyertyákkal, gyűrűvel, úgy ahogy álmodik róla egy lány:) Az unokáimnak is el tudjuk majd ezt mesélni, az kevésbé lett volna szép, hogy hát, néztük az xfaktort, aztán nagyapátok felém fordult és megkérdezte, hogy hozzámegyek-e. Ettől még szeretheti a párját, egyszerűen másképp képzelte el ezt a fontos pillanatot. Mindenkinek tud járni a szája, de fogadjunk nektek se tetszett volna így(akinek meg igen, annak mindegy, csak vegye már el valaki)
2014. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

" 26 Nem illetek össze. Évek múlva mégrosszabbá fog válni neked. Ő észre se fogja venni, hogy baj van, csak te fogsz fuldoklani a magánytól."


Na ez tök igaz!!! Kérdező, jól fontold meg! Én is voltam így, hogy beleadtam mindent, és még többet is adtam volna, de hát ő meg azon kívül, hogy az elején is már kissé megjátszotta magát, szóval eleinte hajtott, hogy el ne veszítsen idő előtt, utána már ezt sem tette. Én meg egyre magányosabban éreztem magam vele... Életem legjobb döntése volt vele szakítani! És utólag is bánom a rá pazarolt 7-8 évet... Csak hát még fiatal voltam, huszon éves...

Mondjuk nálunk nem volt téma eljegyzés, meg esküvő, mert ahhoz nekem fontos lett volna, hogy ne érezzem ezt az egyensúlytalanságot...

2014. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
De miért nem tudsz te főzni egyet és meglepni öt. Eljegyzés már úgyis megvolt.
2014. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
Azert ha mar egy ev utan lapos a kapcsolat, szerinted mi lesz egy hazassagban?
2014. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a te bajod nem az hogy otthon melegitőben kérte meg a kezed.

Hanem inkább az,hogy nem figyel rád,nem szentel rád időt,nem tudja mit szeretnél,nem tölt veled elég időt,sosem kedves hozzád,stb.

Igazam van?


És nem lennél boldogabb egy étterembe menéstől sem,max pár hétig.


Gondold meg,neked ő álmaid férfija?


(nekem otthon konyhában mackónadrágban kérte meg a kezem,rajtam kötényke,nyakig maszatosan,mert vendégeket vártunk és órákon át sütöttünk főztünk.De nem éreztem,hogy ehhez felhajtás is kell,pedig 1-2 havonta járunk étterembe,elegáns és romantikus helyekre)

2014. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Itt kijelenthetem, hogy ti sem most, sem pár év múlva nem fogtok összeházasodni.

Ha netán mégis akkor max 2 éven belül el is váltok.

2014. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mondjuk ez nekem olyan fura, amit írsz... Én pl. sohasem támasztottam követelményeket a vőlegényemnek, hogy hogyan kérje meg a kezem. Amit Te írsz, hogy otthon melegítőben kért meg, nekem ezzel sem lett volna semmi bajom. Nem is azon van a hangsúly, hogy most vagy étteremben vagy otthon kér meg, hanem azon, hogy melletted van érezteti veled, hogy szeret. Szóval úgy érzem, Te az eljegyzésnek is csak az anyagi oldalát látod, meg hogy lepjen meg a párod. De gondolom azért vagy vele, mert szereted és nem azért, hogy csak étterembe és stb vitesd magad.

Mondok 1 példát: Párom mindig minden évfordulóra kitett magáért vagy étterembe mentünk vagy rózsát vett stb.

Viszont tavaly decemberben voltunk 1 éve jegyben és akkor nem lepett meg semmivel, helyette én leptem meg egy finom gyertyafényes vacsorával és nem akadtam ki, hogy nem vett rózsát stb. Mert azt hozzá kell tenni, ha valamire szükségem van azt Ő mindig megveszi nekem és most azon akadtam volna ki, hogy 1x nem vett rózsát vagy nem mentünk étterembe. Mikor így is rengeteg mindent kaptam már tőle és én nem is vártam tőle semmit, hogy vegyen nekem.

2014. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

de most kaptál gyűrűt is?

Csak azért kérdem, mert nekem is "melegítős" eljegyzésem volt, sőt, én voltam, aki rombolta a hangulatot, mert rossz kedvem volt, de amikor megkért, úgy bömböltem, mint egy óvodás. És? Ma már házasok vagyunk, és nem is szeretném, hogy másképp legyen.

2014. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!