Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom egy éve jegyzett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy éve jegyzett el otthon melegítőben. Egy vacsorát viszont megígért de akkor miért nem tud rendesen eljegyezni úgy ahogy kell? Meddig legyek türelmes? Vagy csak én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés
Valószínű csak le foglalózott mint egy ruhát, elég Elszomorító próbálom vele megbeszélni de csak ideges lesz tőle pedig tudja hogy nekem ez nem játék.Igaz mikor összejöttünk rá pár hónapra jegyzett el. Persze nem is nyaggattam vele idáig, de azért egy év alatt lett volna lehetősége megtenni ezt az ígéretét.A családja miatt sajnos másképpen nem lehetett megtartani eddig.Ti mit gondoltok? valószínű nem is fontos ez neki?

2014. jan. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
Minek kellett ezt a kérdést kiemelni. Akkor mondj nemet aztán kész, de zen kattogni hónapok óta nagyon szánalmas.
2014. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
94%

Leírom a velemenyem, aztan lehet mar reg nem is olvasod a valaszokat. Komoly problemad van. Ahelyett, hogy ertekelned, hogy valaki veled szeretne leelni az eletet, nyafogsz amiert csak melegitoben, otthon kerte meg a kezed. A parod azert mergedt fel rajta\d mert nem esik jol neki, amit csinalsz. Hogyan reagalnal, ha a parod, a toled kapott karacsonyi ajandekjat megkritizalna?

Olyan erzesem van, te nem a Pasid szereted, hanem egy fiktiv palit, akit par eve kitalaltal magadnak-a tokeletes lanykeressel egyutt. A kuslosegekre utazol, gyerekes vagy. Erned kellene meg ahhoz, hogy melto parja lehess a ferfinak, aki gyuruvel kinalt.

Kerem a piros kezet, mert nem egy altalad preferalt pozitiv valaszt adtam az abszurd kerdesre, mellyel onmagad es a normalis parkapcsolatok karikaturaja lettel. Gratulalok!

2014. febr. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Jó szánalmas vagy. Az én párom is egyszerű ruhában, a beágyazatlan ágy mellett kérte meg a kezem, és nagyon örültem neki! Soha semmit nem vártam el azóta tőle, hogy hú de meg kellene ezt még ünnepelni valami nagy felhajtással mert kinek?! Ez csak nektek szól! Én boldog voltam, nem kell az, hogy még a "külvilágnak" is eljegyezzük egymást...
2014. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

Hát már jó régi a kérdés, de hozzászólok.

Én megértelek, pedig nekem konkrétan kínos visszaemlékezni arra ahogy a párom eljegyzett, pedig örülnöm kéne, hogy megtette, azóta meg már egy éve házasok is vagyunk.

Szerintem senkit nem kell lehúzni, szánalmasozni azért mert szeretné ha egy olyan pillanat ami jó esetben csak egyszer van az életben, az tényleg egy kicsit jobban meggondolt pillanat lenne. Mert a letérdelek macinaciban hogy gizi gyere mán hozzám. Örülök, hogy valaki szereti az ilyen spontán dolgokat, de ő miért tör pálcát egy olyan ember felett aki meg mást szeretne? Nem vagyunk egyformák, és igen, van akinek mondjuk nem jutnak egyébként nagy alkalmak, szép vagy romantikus pillanatok az életben. Nekem még egy szalagavató sem jutott, mert addig szivatott a családom azzal hogy hogy nézne már ki egy ilyen fiús lány a keringőruhában, hogy elment teljesen a kedvem.(más kérdés, hogy beleadni nem akartak, maguknak viszont vetettek szép ruhát az én keresetemből, végül anyám nézett ki úgy mint aki szalagavatózott...)

Őszintén bocsánat, hogy pl a gyerekemnek/unokámnak nem azt akarom elmesélni hogy "igen apád a haverjaival sörözött a deákon aztán amikor hazaért, gyűrű nélkül(másfél év után kaptam gyűrűt, se nem sima karika, se nem eljegyzési, sima dekorgyűrű) közölte, hogy amúgy hozzámegyek e, mert ő elvenne. Bocs, de erre nem vagyok büszke hogy ennyit ért neki egy olyan pillanat amit megismételni már nem lehet.

És igen, nem egy romantikus alkat ez tény, de tisztában volt vele, hogy ez nekem fontos. Gondolom a kérdező párja szintén tudta, hogy ő szeretné, hogy ha már amúgy nem igazán vannak szebb pillanataik a hétköznapokban(akár vacsi, akár, hogy valami szép helyre kiránduljanak bármi) akkor legalább VALAMI jelezze, hogy ez azért egy fontos döntés és pillanat volt. Hogy legyen egyáltalán mire emlékezni és úgy hogy ne legyen hiányérzet. Ennyi.

2016. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Mi lett, házasok vagytok már azóta?
2016. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!