Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom egy éve jegyzett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy éve jegyzett el otthon melegítőben. Egy vacsorát viszont megígért de akkor miért nem tud rendesen eljegyezni úgy ahogy kell? Meddig legyek türelmes? Vagy csak én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés
Valószínű csak le foglalózott mint egy ruhát, elég Elszomorító próbálom vele megbeszélni de csak ideges lesz tőle pedig tudja hogy nekem ez nem játék.Igaz mikor összejöttünk rá pár hónapra jegyzett el. Persze nem is nyaggattam vele idáig, de azért egy év alatt lett volna lehetősége megtenni ezt az ígéretét.A családja miatt sajnos másképpen nem lehetett megtartani eddig.Ti mit gondoltok? valószínű nem is fontos ez neki?

2014. jan. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
98%

én személy szerint mindig is felhajtás ellenes voltam. Mi otthon hétköznapi ruhában felhúztuk egymás ujjára az eljegyzési gyűrűt, és egy kicsi levelet írtunk egymásnak emlékbe, amit el is raktam :) amit a párom írt, azon rajta van, hogy többet fog mosogatni :D

Ez egy olyan dolog, ahol tényleg az a lényeg, hogy megtette. Az, hogy hogyan, az maximum neked tetszik vagy nem tetszik, az eljegyzés komolyságát nem befolyásolja.

2014. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
59%
Jelentsd be neki, hogy holnap vagy most hétvégén ünnepeltek. Mondd neki, hogy öltözzön fel rendesen, és válassza ki az éttermet. Vagy te is kiválaszthatod, lefoglalhatod az asztalt.
2014. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Kicsit szerintem félre értelmezitek a szándékomat a kérdéssel kapcsolatban.nem mondtam hogy csilli villi étterembe vigyen nekem otthon is nagyon tökéletes lenne, de semmire nincs ideje, és főzni is utál. én szívesen főznék vele együtt de mindig talál valami kifogást.
2014. jan. 20. 19:19
 14/65 anonim ***** válasza:
98%

Úgy gondolom, hogy az eljegyzés közös öröm.

Ő megtette ami fontos volt számára, hisz megkérte a kezed. Ha neked fontos, hogy megünnepeljétek egy étterem, akkor azt a részét intézd te.

2014. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
93%

Ha utál főzni, főzz te valami különleges vacsorát, teríts meg szépen bontsatok bort, vagy pezsgőt.

Vagy menjetek el egy hangulatos kis vendéglőbe, akkor egyikőtöknek sem kell főzni és mosogatni.

2014. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
26%

"és főzni is utál"


Nem elég, hogy megkért, de még főzzön is rád??!

Egyéb kívánságok???


Te nagyon unhatod magadat!!

2014. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem tök feleslegesen csinálod a hajcihőt ! Eljegyzett ,ez a legfontosabb ,mit akarsz még ?! Nekem speciel most 12 év után szintén itthon ,itthoni ruhában kérte meg a párom a kezem ! Nyílt titok volt ,hogy megkéri a kezem ,mégis az egyik legboldogabb nap volt az életemben (a másik a lányunk születése ;-) ),engem egyáltalán nem érdekelt a körítés ,a szándék a lényeg !!! :-)
2014. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
Nem unom magamat mindennap főzök, és szeretek is főzni,és a mosogatással is jóban vagyok, csak nem árt kedveskednek az embernek egy évbe egyszer . Azért ez valljuk be nem nagyon megerőltető egy férfinak sem. Szerintem teljesíthető lenne.
2014. jan. 20. 19:29
 19/65 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem tudom, nekem 1 év után nem az lenne a fő kérdésem, hogy lesz-e vacsora is. Hanem hogy komolyan gondolja és házasodunk-e vagy sem.

Persze ha ti azt beszéltétek meg, hogy több év múlva teszitek hivatalossá a kapcsolatotokat egy esküvővel, akkor nem szóltam.

2014. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
98%
19. Akkor most az a probléma, hogy nem volt eljegyzési vacsi, vagy alapból hiányolod a romantikát és a változatosságot a kapcsolatotokból, mert azért nem mindegy?
2014. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!