Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az Arab baratom megkerte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Arab baratom megkerte a kezem! De megis van amitol felek! Sokan mondjak hogy ahogy papirom az ove leszek mashogy fog viselkedni?

Figyelt kérdés
Engem 1 hete jegyzet el az Arab baratom! Kozel fel eve vagyunk egyutt! Imadjuk egymas! De megis felek attol, hogy amikor meglesz az eskuvo akkor mashogy fog viselkedni! Nagyon sok ilyet hallotam, ez tenyleg igaz? Nincsennek kivetelek? Mert rola nem tudnam elhinni!
2009. dec. 20. 17:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező te magad írtad , hogy van amitől félsz! tehát valami azt súgja , hogy ne házasodj. szerintem hallgass erre a megérzésre. mert akinek minden oké, és biztos a dolgában az nem tesz fel ilyen kérdést. Még csak fél éve ismeritek egymást és már jövő nyáron esküvő? szerintem várj még egy két évet. költözzetek össze (ha még nem éltek együtt ) és ismerd ki jobban. ha szeret akkor megérti ,hogy nem akarsz rögtön esküvőt. és ha semmi tényleg semmi félelmed és kétséged akkor menj hozzá.
2009. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez a fel ev amiota egyutt vagytok nagyon keves! Meg egy ugyanolyan kulturabol jovo emberrel is keves ez az ido, de egy teljesen mas kulturabol jovovel pedig mindenkepp!

Egyaltalan nem ertem, hogy miert kellene azonnal meghazasodnotok fel ev vagy egy ev utan??? Ilyenkor meg nagyon veszelyes a hazassag, hiszen mindent rozsaszinben latsz, mindent amit csinalsz elfogadsz, hiszen szerelmes vagy! A helyedben megvarnam amig csillapodik a szerelem. Ez kb. 1-2 even belul bekovetkezik. Ha nem, akkor is mindenkepp varjal meg!

Amit tanacsolok az az, hogy alljal a sajat labadon meg! Egyaltalan ne fuggjel tole! Dolgozz, legyen penzed, ha barmi van, lepni tudjal! Ha van munkad, penzed akkor o is erzi, hogy nem fuggsz tole!

A hazassag utan azonnal gyereket akar majd toled! Eloszor egyet, aztan tobbet! Naluk teljesen termeszetes az, hogy egy ferfinek tobb felesege is legyen. Azt gondolod, hogy nem igaz, de igen, igaz! Ha Irak, Iran, Pakisztan, Afganisztani, akkor megcsinaljak azt, hogy van egy feleseguk Londonban is es van egy a sajat szulohazajukban is.

A szex rettento fontos szamukra, es tobb novel is. Tehat te otthon vagy, de kell nekik a masik no is.

En mindenkepp ajanlom neked, hogy nagyon alaposan olvassal utana az arab kulturanak, es mindent higyjel el amit ott leirnak! Ne gondold azt, hogy mar mas a vilag ott, mert mar modernebbek, vagy mert 2009-et irunk.

Teljesen de teljesen mas vilag az ovek!

Ne hazasodjal meg, elvezd, hogy szereted! Hazassag nelkul is elhettek egyutt, eveken keresztul! Amire figyelj, hogy ne papir miatt (letelepedes, vizum!!!) vegyen el felesegul, es ne csaljon meg!

En nem mondom, hogy soha ne menjel hozza egy arabhoz, viszont nagyon de nagyon legyel tisztaba a kulturajukkal mielott hozzamesz!

Amit a tobbiek mondanak az minden igaz, termeszetesen senki nem talalja ki a "rem" torteneteket!

En is egy teljesen mas kulturaju ferfinak szultem gyereket (nem vagyunk hazasok Hala Istennek) es rengeteget tudnek meselni, irni roluk, rola. Nem konnyu vele, az biztos. Csak egy gyerekunk van, konyorog, hogy legyen meg, de nem, nem szulok neki tobbet.

Mi is Londonban elunk, eltem mar mashol is, ismerem oket, az arabokat.

Olvass sokat utana a kulturajuknak, nagyon fontos, es beszelj, ismerekedjel meg olyan lanyokkal akik ugyanolyan orszagbeli ffi-val kotottek ossze az eletuket, mint a te baratod.

Varjal az eskuvovel, akarmennyire is konyorog!

Milyen vizuma van a baratodnak, hogyan elhet Angliaban?

Amugy pedig legyetek boldogok:).

2009. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

Az nlc.hu oldalan ez a Nok Lapja oldala sok arabos topic van, es az utazas.com oldalan is! Olyan lanyok, asszonyok irnak akiknek arab a baratjuk, ferjuk es kint elnek, vagy kulfoldon vagy Magyarorszagon is. Regisztralj be oda is.

Mindent higgyel el amit olvasol, hidd el hogy senki nem hazudik roluk!

Talan nem is szineszkedes amit csinalnak, de amikor hozzamesz akkor o a tulajdonanak tekint teged!

Ha nem hiszed, jarjal utana!

A gyereket pedig azert akarjal minel elobb, hogy szuljel nekik, hogy te otthon uljel, a gyerekkel el legyel foglalva, o pedig johet-mehet azt csinalhat amit akar.

2009. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm. Arab a gyermeke apja. Esküvőröl sosem beszéltek. A lány már terhes volt és elkezdtek beszélni arról, hogy hogy akarják nevelni a gyereket. Nos a férfi közölte vele, hogy a gyereket arab szokásnak megfelelően körül kell metélni. Na ez betette a kaput az ismerősömnél és otthagyta a pasas. A kifiú két éves. Az apja se nem érdeklődött felőle, se nem hallatott magáról. Tudja hol laknak, bármikor elvihetné a gyereket. Beiratták bölcsibe a fiút. Az apja neve helyén egy fantom név van. De ez nem biztosíték semmire. Akár 10 év múlva is jelentkezhet a fiáért és elviheti.

Döntened neked kell, de ha bizonytalan vagy akkor még adj időt magadnak.

2009. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Vigyáznék a helyedbe, mert lehet nme visz haza, meg lehet ól megvagytok, de remélm tudod, hogy az arab pasiknak megengedett a bigámia... Én nem szeretnék másodhegedűs lenni... Nyáron voltunk Skóciába, egyik csop.társam összejött egy arabbal, és azt mondta neki másnap, hogy eljön vel ide az országba, és ad 50 tevét a szülőknek szerinted????
2009. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után közös jövőt tervezni azért még egy azonos környezetből származóval is meggondolandó... Nem akarom leszólni az arab kultúrát, de rengeteg dolog lehet, amit ő teljesen természetesnek vesz, te meg el se tudod képzelni - és talán azért nem beszél ilyesmiről, mert nem is gondolja, hogy te másképpen gondolkodsz... (pl. esküvő után a feleség munkavállaláshoz kell a férj írásos engedélye, gyereket ottani vallás és szokások szerint kell nevelni, stb).

Abba is gondolj bele, hogy - Magyarországgal ellentétben - több arab országban a házasságkötés után automatikusan az adott ország állampolgára leszel. Magyarul: se a brit, se a magyar követségnek nem lesz joga segíteni, bármi gondod van, mivel otttani állampolgár vagy és kész.

Szóval inkább aludj rá egyet-kettőt...

2009. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Anglia,arab férj,3 gyerek.Nem láthatom őket,bújkálnom kell,ismerősnél vagyok és nem tudom mi lesz.Ennyit tudok írni neked.
2009. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

(18:05 vagyok)


Tényleg azt gondolod, hogy FÉLÉV alatt valakit meg lehet ismerni???... 8-o


Én 32 éve élek a férjemmel, de még most sem ismerem!

Még most is meg tudni lepni...


Amíg együtt jártok, addig mindenki igyekszik a legjobb "arcát" mutatni, te is!

De amint összeházasodtok, egészen más ember lesz...


Én azért a helyedben kicsit gyanakvóbb lennék :

- vajon miért ilyen fontos neki, hogy gyorsan összeházasodjatok?

- mióta él Angliában és azóta hogyan élt?

- volt-e más barátnője előtted?

- kik a barátai és azokat mióta ismeri?

- a barátainak mi a véleménye róla?


Biztosan most nagyon boldog vagy, hogy megkérték a kezed, de nem szabad félév után beleugrani egy házasságba!!! Manapság elég jól lehet házasság nélkül is együtt élni, várjál még 1-2-3 évig, egy kapcsolatból kilépni sokkal könnyebb, mint egy házasságból!


==========


Nagyon hasonlít az eseted egy ismerősömre : ő is Angliában él, megismerkedett egy indiai fiúval, aki gyorsan megkérte a kezét, gyors esküvőt akart...

A papírok beszerzése miatt hónapokig húzódtak az ügyek, közben a lány kiutazott a fiú családjához látogatóba Indiába... Szóval, a hónapok alatt kiderült, hogy a fiúnak az volt a terve, hogy a lányon keresztül Mo-ra települhetne, mert Angliából hamarosan kiutasították volna, kellett neki egy másik (lehetőleg európai) ország, ahol letelepedhet...

Szóval, a lány csak egy "ugródeszka" lett volna... 8-[

2009. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindent nem tudok már hozzászólni, mindent leírtak előttem. Csak azt remélem vársz még egy picit, ismerd meg őt és a kultúráját jobban. Ne ugorj bele fél év után egy esküvőbe...
2009. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Eloszor is nagyon nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat!!!!

Olyan bizonytalan es naviv vagyok szinte meg gyerek is his csak 20eves vagyok!Sokan mondtak mar nekem ugyan azt amit leirtatok,elhiszek mindent ami le van irva mert ha egy ketto ember mondj hogy ez van akkr meg atgondolomde ha mar tobb ember akkor vn benne vlami sot!!!Lehet nem ismerem teljesen de ahogy az egyik valaszolo is irta hogy 32 ev utan nem ismeri akkor en se fogom lehet teljesen megismerni...Szretem imadom ennyit tudok,tuzbe tennem erte a kezem,es a legnayobb fajdalmamaz lenne,hogyha ezt tenne velem!!!

Ismerem a baratait kulonosebben nem szoktam a baratairol olyat beszelni hogy mien a baratom,de a barati nagyon kedvesek velem!

Gyereket meg nem akar tolem ezt mondta is nekem hogy azzal meg varni akar...Hazassag sincs meg hogy mikor lesz konkretan csak eljegyzes lett!!!Elhiszem amit leirtatok es tenyleg koszonom mindenkinek hogy segit!!!Csak annyira jo lenne elhinni rola vagy legalabb bebizonyosodni,hogy o nem ilyen hogy tobb felesege van es hogy neki itthon vagyk s hogy tobb noje van!!!Kerdeztem tole jo oke hogy azt mondja hogy nem dehogy is!!!Belepusztulnek ha megtudnam hogy van e masik csaj akivel osszejar,de amilyen naiv es kisgyerek vagyyok meg ahogy anyukam is mondja,megbocsajtanam neki,mert TISZTA SZIVEMBOL SZERETEM!Lehet az eszemre kene hallgatni,de az a baj hogy most amit a szivembe erzek sokkal sokkal erosebb,es per pill ne tudok!!!Megegyszer mindenkinek koszonom a valaszokat ES NAGYON SOK BOLDOG KARACSONYT ES UJ EVET MINDENKINEK!!!!

2009. dec. 20. 22:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!