Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az Arab baratom megkerte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Arab baratom megkerte a kezem! De megis van amitol felek! Sokan mondjak hogy ahogy papirom az ove leszek mashogy fog viselkedni?

Figyelt kérdés
Engem 1 hete jegyzet el az Arab baratom! Kozel fel eve vagyunk egyutt! Imadjuk egymas! De megis felek attol, hogy amikor meglesz az eskuvo akkor mashogy fog viselkedni! Nagyon sok ilyet hallotam, ez tenyleg igaz? Nincsennek kivetelek? Mert rola nem tudnam elhinni!
2009. dec. 20. 17:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
78%

Szia nekem arab a férjem, itthon élünk. Ha szeretnéd, szívesen válaszolok a fermerülő kérdésekre.

De általánosságban annyit elmondhatok, hogy arab és arab közt is van különbség, ami a nőkkel való bánásmódot illeti. Ezért az első kérdésem: hol született a párod?

2009. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

23.08

koszike h segitesz!

Iraki a baratom

2009. dec. 20. 23:33
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, te ezt már eldöntötted magadban. Legalább is ezt veszem ki az írásaidból. Általánosítani nem szabad, de tény és való, hogy az arab-nem arab házasságok 80%-val "baj" van. Hidd el, egy nő sem úgy megy hozzá egy arabhoz, hogy tudja mi lesz a vége. Pont ellenkezőleg, ők is úgy gondolták, ahogy most te, hogy ismerik a párjukat, hogy ő soha nem tenne semmi rosszat, aztán sajnos nem így lesz. DE! Én pl. ismerek egy házaspárt, ahol a férfi szíriai. Magyar felesége van, már kb. 12 éve házasok, két gyönyörű lányuk van. Alapjáraton Szíriában élnek, nyári szünetben viszont mindig itthon vannak, hogy a gyerekek lássák a magyar nagyszülőket is. A feleségnek kint nem kell csadorban járni, szinte ugyanúgy él, mint itthon. A srác szereti és tiszteli a feleségét. Mesélte nekem,hogy mennyit kellett harcolni érte, mert ugye a szülők pont nem arról álmodtak, hogy a lányuknak arab férje lesz. De ő nem adta fel. Képes volt anno az apját is Magyarországra rángatni, hogy megkérhesse a lány kezét, mert náluk ez a szokás. A srác családja is elfogadta a lányt, és egyszer sem akartak semmit olyat rákényszeríteni, amit nem akar. Tudom, hogy ez ezerből egy, de van ilyen és működik. Pedig látod, ők kint is élnek Szíriában, ahol bármit ráerőszakolhatna a a pasi a feleségére, mégsem teszi. Szóval nem lehet ezt pontosan előre tudni. A lány kockáztatott és nyert. Azt, hogy kint éljenek nem a srác akarta, hanem a lány. A srác már berendezkedett Magyarországra a lány miatt, vett itt lakást stb. Itthon is éltek jó pár évig, aztán a lány döntött úgy, hogy a pasinak kint jó állása volt (orvos), itthon meg alig tud mit csinálni, ezért hát kimentek. Egyetlen egyszer nem akarta a srác kint tartani őket. Ha az asszony úgy dönt, hogy most egy hétre haza akar jönni, akkor bármikor jöhet. De szerintem a fél év még kevés. Ők 6 év után házasodtak össze. Meg igazából nem is biztos, hogy össze kellene házasodnotok. Miért ne élhetnétek élettársi viszonyban? Akkor is együtt vagytok. Pláne, ha ő nem gyakorolja a vallását, akkor nem is "muszáj" neki nősülni. Vagy te szeretnél esküvőt?
2009. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, alapvetően az a gond az arab férfiakkal, hogy csak nekik lehet igazuk, annak kell lennie, amit ők gondolnak. Én is félnék a helyedben, mert mi van mondjuk akkor, ha a leendő férjed (már férjként) azt mondja, hogy meggondolta magát és menjetek el a hazájába élni. És mi van akkor ha nem veszi figyelembe, hogy Te nem akarsz.... De ezt bármire mondhatnánk, mert ők mindenben úgy gondolják, a feleségnek alkalmazkodnia kell hozzájuk. Bár mindezt úgy mondom, hogy sosem volt mégcsak arab ismerősöm sem.
2009. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
64%

Szia az arab feleség vagyok.

Iraki férfit nem javaslok, ők síiták, és mint olyanok sokkal szigorúbban veszik a dolgokat, mint a szunniták. Lehet, hogy ez még nem látszik rajta, de ha születne lányotok, sokkal szigorúbban fogná, 30 évesen is pártában ülne otthon, mert csak iraki síita emberhez mehetne hozzá (ismerek ilyeneket). Nyilván VANNAK KIVÉTELEK! De ha átgondolod, nem biztos, hogy ő az ideális partner a számodra. Fiatal vagy még, ne rohanj bele egy házasságba, főleg, hogy csak 6 hónapja ismered!!!!


Kérek mindenkit, aki válaszolni szeretne, hogy az "azt hallottam az arab férfiakról, hogy..." kezdetű válaszaiktól kíméljék meg akérdezőt! Gondolom a környezete épp elég ilyen sztorival traktálja, főleg, hogy egyikőtök sem él benne, csak hall ezt-azt, aztán rémhírknt tovább adja. (a tipikus az történt szomszéd lánynal hogy) Én benne élek, sokkal objektívebb tudok lenni, mert ismerem mindkét oldalt.

2009. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
59%
Hát a kurdok veszélyesek tudnak lenni :S De hát istenem akinek az arab kell, mit lehet tenni :) Csak nehogy ráfázzál! Minden esetre nem örülök, h arabot választottál. Szegény európai férfiak... :( :D
2009. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
69%
Hogy jönnek ide a kurdok? Arabokról van szó, nem?
2009. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél meg magadnak egy szívességet és NE menj hozzá. Ismerek olyat, akinek emiatt helyrehozhatatlanul tönkrement az élete.
2009. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
52%

13:29-nek.


1. Irakban sok kurd van.

2. Angliában is sok kurd van. Ha te különbséget tudsz tenni kurd és arab között, akkor benyalok.


De most h unatkozok én is megkérdezem, h h jönnek ide a síták és szuniták? :P A kérdező leírta, h nem gyakorolja a vallását.


Nah csuma, kis arabfeleség :p

2009. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem gyakorolja a vallását, attól még a neveltetésében igenis nagy különbségek vannak egy szunnita meg egy síita között. Látszik, hogy fingod sincs az egészről, csak itt okoskodsz.

És képzeld, meg tudom őket különböztetni, mert a kurdok pl. nem arabul beszélnek. Ezen most meglepődtél, mi? Ahogy az angolok se németül...

Ostoba kis hülye vagy.

2009. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!