Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az Arab baratom megkerte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Arab baratom megkerte a kezem! De megis van amitol felek! Sokan mondjak hogy ahogy papirom az ove leszek mashogy fog viselkedni?

Figyelt kérdés
Engem 1 hete jegyzet el az Arab baratom! Kozel fel eve vagyunk egyutt! Imadjuk egymas! De megis felek attol, hogy amikor meglesz az eskuvo akkor mashogy fog viselkedni! Nagyon sok ilyet hallotam, ez tenyleg igaz? Nincsennek kivetelek? Mert rola nem tudnam elhinni!
2009. dec. 20. 17:44
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
0%
ez a Lányom nélkül soha ez annyira lejárt már,mindenki ezzel jön,lejárató propaganda film,persze van olyan is mint a filmben de nem erre kell alapozni...
2012. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az összes választ, de egy gondolat motoszkál a fejemben. Ismered te ezt a férfit? Ha igen, hogyan merülhet fel benned bizonytalanság azzal kapcsolatban, hogy hogyan viselkedne az esküvő után? Lehet, hogy mégsem ismered annyira? Lehet, hogy az erőteljes kezdeti érzések elhomályosítják az ítélőképességedet? Úgy gondolom, hogy egy házasságra érett kapcsolatban ilyen kételynek fel sem kéne merülnie! Ha szeretek valakit, nem igazán gondolkodom a sztereotípiákon és azon, hogy arab. Mert egyébként ez természetesen egy sztereotípia.
2012. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Gondolom már megvolt az esküvő hisz a kérdés feltétele óta eltelt pár év.Mostmár akkor tudnod kell a választ.Remélem minden ok veletek:) Nekem is arab a párom,mi is hamarosan összeházasodunk.nagyon várom,h.a férjem legyen.Ő az akit igazán szeretek.az igazi FÉRFI:)
2013. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék, hogy mi van a leányzóval.
2013. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 Aniko es Argan válasza:
Elosszor is sziasztok. Szeretnek en is hozzaszolni a kerdesre, de szerintem mar nem aktualis csak ugy felforrott a verem mikor eggy kedves hozzaszollo a siitakrol es a szunnitakrol kezdett beszelni hogy muszaly volt regisztralnom. Elosszor is hogy tisztazzam a siitak tobb szazalekban megbizhatobbak mint a sunnitak az hogy szigorubbak hahaha nevetseges ok a vallasuk szerint probalnak elni ami roviden attol kulonbozik a sunnitaktol hogy mikor Mohammed az utolso isten kuldotje meghalt meghagyta hogy a tovabbiakban fiara Alira es csaladjara haggya az ugyn. vezetest ami abbol al hogy az o segitsegukkel tovabb gyakoroljak az iszlam hitet mire a sunnitak a hatalomvagy es a mohosag vezerleteben kivegezte Mohammed csakadjat alaktomos modon es mindenkit megalaztak ki tovabbra is az o csaladjat kivanta kovetni ezert tart ott az arab vilag aholis tart roviden ennyi. Plussz hogy az Iraki parja vedelmere aljak meg jobban de nem elvakultan ez a holgy el vele mar eggy darabja es a sok hule szoveg hatasara elkezdett ketsegekbe esni en azt tanacsolhatom beszelgessenek sokat a ket kultura kulonbozik es nem picit de nem lehetetlen megtalalni a kozos nevezot. Ui. Eggy boldog Iraqi siita muszlim felesege es jelenleg varandos az elso csodaval ami kettonk szerelmebol jott letre es ha isten ugy akarja kislany lessz aminek nagyon orulnek persze parom meg van gyozodve rola hogy kisfiu na de hogy a temahoz visszaterjek en magam se adnam oda eggyik sunnitanak sem a gyerekem ebben biztos vagyok. Koszonom hogy elolvastatok isten veletek
2013. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
Szerintem mindenkit érdekelne, hogy végül hozzámentél? Ha igen, akkor milyenek az eddigi tapasztalatok? :)
2015. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hiába régi a kérdés azért mégiscsak egy érdekes téma. Egyébként én muszlim vagyok, részben arab, részben magyar. Alapvetően szunnita muszlim, hát nem is nevelést, mert sosem mondták, hogy márpedig muszlim leszel, ugyanannyit tanítottak az iszlámról, mint a kereszténységről vagy a zsidóságról. Tehát és szunnita tanítást kaptam és nem szeretem, hogy az emberek elhordják őket mindennek. A férjem afgán é shiita, mégsincs köztünk ebből se probléma se feszültség. Egyik rokon mondta a legjobban. Van egy könyv, aki akarja követi aki meg nem az ne legyen muszlim, akkor kövesse azt ami a szívéhez közel áll. Az iszlám egyik legalapvetőbb szabálya, hogy senkire nem lehet ráerőltetni a vallást, azt mindenki maga kell, hogy válassza, különben a hit hamis, a vallás pedig gyenge lesz.
2015. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!