Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az Arab baratom megkerte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Arab baratom megkerte a kezem! De megis van amitol felek! Sokan mondjak hogy ahogy papirom az ove leszek mashogy fog viselkedni?

Figyelt kérdés
Engem 1 hete jegyzet el az Arab baratom! Kozel fel eve vagyunk egyutt! Imadjuk egymas! De megis felek attol, hogy amikor meglesz az eskuvo akkor mashogy fog viselkedni! Nagyon sok ilyet hallotam, ez tenyleg igaz? Nincsennek kivetelek? Mert rola nem tudnam elhinni!
2009. dec. 20. 17:44
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
ti nem szoktatok beszélgetni, hogy tudd mit szeretne?
2009. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ha fél éve vagytok együtt akkor nem ismerheted még eléggé ez látszik is az írásodon. hát nem lenne szerencsés belemenni az esküvőbe még sztem. utolsó voltam.
2009. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%

Az a világon semmit nem jelent kérdező!

Ne házasodj, rövid idő nagyon, nem a te kultúrád, óriási szakadékok jöhetnek még elő. Nézelődjél még, meg várj.

2009. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
De mi szoktunk beszelgetni...Engem szeretne nagyon sokaig,nem veletlen kerte meg a kezem!Nem ertem a kerdest hogy mit szeretne??Itt akar maradni nem akar a sajat hazajaba menni..
2009. dec. 20. 18:01
 15/57 anonim ***** válasza:
98%

Az arab férfiak rendkívül jól tudnak udvarolni, istenítik a nőt...


Csakhogy egészen ás kultúrában nevelkedtek, életüket a muszlim vallás határozza meg, az arab családokban az ANYA parancsol a fiúknak (férjüknek is), még akkor is, ha azok megnősültek.


Nem feltétlenül rossz az, ahogy ők élnek, csak éppen teljesen MÁS, mint amit mi itt Európában megszoktunk, ezért te sem fogod megszokni!!!


Én 1 évig éltem Egyiptomban a munkáink miatt, sok arab barátunk van, módomban van belelátni az életükbe...

Azt az alárendelt szerepet, ahogy ott egy nőnek kell élnie, azt SOHA nem tudnám megszokni!


Az arab férfi természetesnek veszi, hogy a felesége otthon főzzön, mosson, gyerekeket neveljen, lehetőleg ki se lépjen az utcára, ne legyen saját élete (barátnői)...


Tudnod kell, hogy a muszlim családokban a gyerekek a férfi tulajdona (mint minden egyéb más is!), kötelessége a muszlim vallásra tanítania és válás esetén mindent meg fog tenni, hogy megszerezze a közös gyerekeket...

(Ebben az országa törvényei is támogatják.)


Sajnos, napjainkban is gyakran megtörténik, hogy a jóhiszemű, szerelmes magyar lányok kimennek az újdonsült arab férjükkel annak a szülőhazájába és röpke 1 év alatt rájönnek, hogy ők képtelenek úgy élni, ahogy a férjük és a családja elvárja tőlük...

Csakhogy innentől kezdve nem tudnak hazautazni, mert nincs saját útlevelük, ha a férj nem egyezik bele az utazásukba, akkor nem mehetnek haza Mo-ra!!!

(Számtalan ilyen történetet mesélt nekünk az egyiptomi konzul : hiába figyelmeztetik a magyar lányokat kiutazás előtt, az arab törvények miatt nem segíthetnek nekik a hazautazásban.)


Szóval, jól gondold meg... :-[


Persze, ez más házasságokra is érvényes lehet : ahol két különböző kultúrában nevelkedtek a párok, ott előbb-utóbb élesen kijön a különbség, hogy képtelenek együtt élni.

2009. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
O nem tartja a vallasokat,nem imadkozik stb...Nem az a vallasos fajta?Vagy ez is mindegy,hogy ki mien vallasos???Mai napig oda megyek ahova akarok csak nagyon vigyazzak magamra meg minden mondjam hova megyek stb...Nem szereti ha egyedul maszkalok...Nem tilt nekem semmit se!
2009. dec. 20. 18:10
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
nem tuti, hogy kultúratisztelő arabról van szó, ez nem derült ki nekem. fél év alatt akkor se ismerted még meg, ha ismernéd, akkor tudnád, hogy hogyan viszonyul a nőkhöz, hozzád, mit jelent neki a házas élet stb. De ez nem egyedi probléma, nők milliói mennek bele ebbe a hibáéba, hogy beházasodnak valakihez akiről azt se tudják, hogy forrón vagy melegen issza a kávét.
2009. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
97%

[link]



Ezt a filmet azért nézd meg, vagy olvasd el a könyvet.

2009. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Lattam a filmet!Sot a baratom is megnezte es akar mien hihetetlen sirt a vegen es teljesen ki volt hogy leteznek ienek???Akkor jo szinesz vagy mi???
2009. dec. 20. 18:12
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem ismerjük a barátodat,nem tudjuk milyen.Nem kell tőlünk megvédened,mi csak azt meséljük el,amit ismerünk az arab férfiakról és a kultúráról.Ha 100%-ig bíznál a jövőben nem tetted volna fel a kérdést.Sem én sem senki nem fogja neked ezer százalékra megmondani,hogy mi lesz veled házasság után.A te életed,neked kell dönteni.

"Az okos ember a másik hibájából is tanul"

2009. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!