Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az Arab baratom megkerte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Arab baratom megkerte a kezem! De megis van amitol felek! Sokan mondjak hogy ahogy papirom az ove leszek mashogy fog viselkedni?

Figyelt kérdés
Engem 1 hete jegyzet el az Arab baratom! Kozel fel eve vagyunk egyutt! Imadjuk egymas! De megis felek attol, hogy amikor meglesz az eskuvo akkor mashogy fog viselkedni! Nagyon sok ilyet hallotam, ez tenyleg igaz? Nincsennek kivetelek? Mert rola nem tudnam elhinni!
2009. dec. 20. 17:44
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
31%

Nah, mert most neked arab férjed van akkor te tudsz itt mindent? És nem hinném h különbséget tudnál tenni. És te akarsz itt okoskodni nem én. És az óvodás fazonból meg vegyél vissza és ne sértegess, mert jogtalan. Ennél éretebbnek véltelek, de ez is csak azt bizonyítja, h még érned kell.


Csók az arcodra picinyem :p :*

2009. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
91%
Nem az arabfeleség vagyok, de előző, ki kezdte a sértegetést? Talán te nem? Te is vegyél vissza öregem, mert túlmentél a határon! Mi a bajod az arabfeleséggel? Csak jött normálisan válaszolni, te meg sértegeted!
2009. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
10%

Te meg ki a búbánat vagy? o.O

Ha én kezdtem a sértegetést, akkor idézzed a szöveget, mert így csak rágalmazol engem :p Én nem írtam semmi sértőt.

2009. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
84%

A férfiak nagy része állati nagy színész /a nők is /

de egy arab még nagyobb.Otthon szorosan fogják a gyeplőt

ezért sokan külföldre menekülnek lazulni.Szállodás koktélbárosok mindennapos sztorijai közt mindig ott vannak a tipikus "csadoros asszonyka a szobában, tökrészeg férj a bárban hajtja a nőket" történetek.Aztán hazamennek és megy minden a régiben.Otthon Allah akhbar, itt meg nők, pia stb.Itt ígérnek fűt-fát-virágot,de ha egyszer hazamennek ott nincs mese kibújik a szög a zsákból minden a régi lesz nem is lehetne másképp a család megnyúzná.20 évesen fiatal vagy a házassághoz még itt európában is, ott meg már tizenévesen szülnek.Ezért nem tartja korainak még az eljegyzést sem.Ebből is látszik hogy nem vetkőzte le magát teljesen.Fél év alatt még senkit se lehet kiismerni pláne nem egy naív huszonévesnek.Tedd próbára húzd az időt, várj még a dologgal és tartsd nyitva a kukucskákat figyelj alaposan mert az irakiak tényleg szélsőségsesebbek az átlagnál még ha nem is úgy tűnik. Vannak kivételek tényleg de ne Te bukd be a dolgot.Ja ha valamilyen furcsa kalandvágytól vezérelve mégis kimész hozzájuk véletlenül se add ki a kezedből az útleveled, és legyen nálad pénz csak meghatározott időre menj így lehet nálad retur repcsijegy és marhára vigyázz rájuk!

2009. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
81%

Ne akarj európai nőként arab férfi felesége lenni! Csak megaláznak, és állandóan fikázni fognak, hogy te európai vagy. Ha meg rádun a párod, simán kitehet téged az utcára. Vagy megköveztet. Állandóan megtcsalhat.

Addig jó, amíg itthon vagy!

2009. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
66%

Ne akarjal egy iraki felesege lenni, semmi jo nem szarmazna abbol neked!

Ennel sokkal de sokkal igenyesebb legyel!

Lehet hogy csak a papir miatt kellesz neki, vagy csak azert, mert egy feher not akar elvenni felesegul. Ez nagy ertek, kulonlegesseg nekik.

Semmi de semmi jo nem szarmazik abbol, hogy iraki lenne a ferjed. Csak szenvedes lenne az eleted! Ebreszto! Ismerkedjel meg modern, a te kulturaddal hasonlo vagy jobb kulturabol jovo fiuval! Hidd el erdemes!

2009. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim válasza:
88%

Szia,

Nekem török volt a férjem. Viszont amikor férjhez mentem, hülyének nézett, azt hitte azt csinál amit akar. Törökök közt is előfordult, hogy megverte az asszonykáját. Ne feledd, ők muzulmánok. Arab, Török.. egy vallás. Sok ismerősöm volt, aki arabhoz ment, és elég sokszor el lettek náspángolva. Amikor együtt jártak, akkor nem bántotta a lányt, de utána minden megváltozott. Hát nem tudom. De fél év nagyon kevés, hgy kimert jelenteni, hogy ő nem tenne ilyet. Nekem három év is kevés volt, hogy ki ismerjem. Majd kiderült, hogy a három éves együtt járásunk alatt, fűvel fával megcsalt.

2009. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
71%

nézd meg ezt a filmet, választ kapsz a kérdéseidre:


A lányom nélkül soha (asszem, ez a címe)

2010. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
41%

a legjobb ha nem általáosítasz: azért mert egyiptomban elfogadott dolog a csador és a többnejűség,még nem 1.biztos,hogy a barátod is ilyen .ha európában él,tanul,dolgozik valószínűleg "eleurópaisodott" ami ebből a szempontból jó neked.tudod egyiptomban és az arab országokban más viselkedési normák az elfogadottak,neked is alkalmazkodnod kell majd a családjához..2.

egy eljegyzés még nem esküvő,ha majd odaértek ráérsz ezen aggódni..,lehet,hogy másképp viselkedik majd,mert más a vérmérséklete,és temperamentumosabb is,ezt majd neked kell kezelni.

2010. jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim válasza:
89%
Kicsit korai volt még szerintem. Mi 3,5 éve vagyunk a párommal és talán most érzem, hogy kiismertem és már nem tud meglepetést okozni! Az sem mindegy, hogy mikor lesz az esküvőtök, de ne hamarkodjátok el!
2010. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!