Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Itt mindig mindenki arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindig mindenki arról beszél, hogy nem lehet házasságot kötni összeköltözés nélkül. De ha a nő mindent megad házasság előtt akkor nem veszik el?

Figyelt kérdés

Én már nem tudok kiigazodni.. Nyilván gondolom (remélem!) nem ugyanaz írja ezeket a válaszokat...

De, mindig mindenki írja, hogy együttélés nélkül nehogy házasságot kössön bárki.

Most meg azt írják, ha megkap mindent házasság előtt nem veszik el.

Nem is értem.. Mi az amit nem kéne megkapnia?

Mit értetek ez alatt? Valaki évekig ne feküdjön le valakivel? Vagy ne végezzen házimunkát?

Ez nonszensz...

Nyilván én se vagyok híve annak, (sőt inkább ellene vagyok), hogy a nő alárendelje magát a férfinak, és kiszolgálja.. Meg feladja saját magát a férfiért...

A házimunka közös.


Szóval ti akik azt írjátok "ne kapjon meg mindent a házasság előtt különben nem vesz el" mit értetek ez alatt?

Én nem hiszem, hogy nálunk bármi változna a házasság után, mégis elakar venni.


2014. nov. 12. 12:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
57%

Ez a kérdező a szívemből szólt!


Valóban egyesek ezt mondják, mások azt.


Szerintem az igazság a közepén van valahol.


Undorodom ettől a "ne adj meg neki mindent" dumától. De igenis a legjobb formámat hozom, nincsenek olyan dolgok, amit csak azzal érdemelne ki, ha gyűrűt venne nekem!


Nem vagyok áru, hogy csak akkor bontsanak ki, amikor megvesznek és kifizetnek.


Most akkor szűznek kellene lenni, vagy rendetlennek kellene lennie a lakásnak a gyűrűig? Vagy mi az a ne adj meg mindent mert akkor már nincs miért elvennie. Micsoda duma, istenem! Megáll az ész.


Hiszen az összeköltözés is erre való, hogy kipróbáljuk, működik-e a dolog napi szinten, amikor mindenféle szituban látjuk a másikat.


Talán inkább az jellemző, hogy a gyűrűig a nő a legjobb formáját hozza, aztán ellaposodik, ellustul, hanyagol, biztonságban érzi magát.


De ez csak az én véleményem.

2014. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!